На Міжгірщині при отриманні 6 тис грн хабара затримали провідного фахівця центру зайнятості

Прокурорами Хустської місцевої прокуратури спільно з співробітниками Управління захисту економіки в Закарпатській області Департаменту захисту економіки НП України та слідчими СВ Міжгірського ВП Хустського ВП ГУНП в Закарпатській області затримано провідного фахівця Міжгірського центру зайнятості при отриманні 6000 грн неправомірної вигоди.

На Міжгірщині при отриманні 6 тис грн хабара затримали провідного фахівця центру зайнятості

Вказану суму неправомірної вигоди службовець вимагав від місцевої мешканки за оформлення державної допомоги по безробіттю.

При огляді робочого кабінету службовця правоохоронці також виявили значні суми коштів у національній та іноземній валютах, походження яких наразі встановлюється.

Вказану особу затримано в порядку ст. 208 КПК України.

Вирішується питання про оголошення йому про підозру та обрання запобіжного заходу.

Попередня правова кваліфікація у даному кримінальному провадженні  за ч.3 ст.368 КК України – вимагання та отримання неправомірної вигоди службовою особою, повідомляє прес-служба прокуратури Закарпатської області.

15 січня 2019р.

Теги: хабар, отримання, затримання, зайнятість

Коментарі

Садик Майдана 2019-01-17 / 11:03:21
В Майдані треба перевірити ремонти в садику. Кілько грошей задурно виплачено за невиконані роботи та списано будівельних матеріалів по завищених цінах?

Підприємець 2019-01-17 / 07:55:12
А коли ПДВ перестануть збирати з платників Тячівського району по 15-20%, та за перевірки ПДВ.

пенсіонер 2019-01-16 / 22:24:07
Може вам барани міжгірські ЦРУ або Моссад запросити раз не можете набути еб....якомусь вівчарери майданівському.Терпіли ви по життю.

Набу - слава корупції 2019-01-16 / 21:14:23
Добре перевірте у Майданській с.р. як за прошлі годи допомоги виписували своякам та родині, як няньо голови за ремонти гроші получав, та хто продукти снабжає у садик. Кілько землі голова оформив на себе та на родину підприємців за 11 років.

фактаж 2019-01-16 / 18:11:35
6000 грн взятки за те щоби получати допомогу по безробіттю в 500 грн? не вірю!!!

Громадянин 2019-01-16 / 10:35:07
Багато разів мав справу з цим чиновником - жодного разу з його боку не було навіть намёка на якусь вигоду, чи взятку. Я особисто рахую що він порядна людина.

Громадянин 2019-01-16 / 10:32:55

Громадянин 2019-01-16 / 10:32:37

правда 2019-01-16 / 09:28:02
що,що но в це не повірю.це чесна людина.ви б краще дійсно майданську с\р перевірили де справді гроші відмивають.

ДЕПТАТИ 2019-01-16 / 08:45:13
Треба перевірити акти по виконанню робіт у Майданській сільській раді, премії кому і защо, допомоги кому і за що, тендери, і скільки землі навиділяв собі та родині голова із сикритарьков за 10 років. чЕКАЄМО ПЕРЕВІРКУ.

Фото на Міжгірському порталі 2019-01-15 / 21:26:14
Запрошуємо прокурорів та управління захисту економіки у Майданську сільську раду. Довідки можна купити за серебрені, національні , европейські та за Вашингтона. Ласкаво просимо до Людмили Юрівної та Олесандра Олесандровича. Ся і доньку собі формально оформила сторожом у с.р. та за стаж а гроші забирала із державної казни.

Вуйко 2019-01-15 / 16:27:51
Брихня

Юра 2019-01-15 / 16:26:40
Знаю ту людину,не вірю що брав гроші.думаю хтось просто хотів підсилити.у свою відпустку їхав на заробітки

Вуйко 2019-01-15 / 16:11:19
Отакi у нас держслужбовцi! Я одного з такоi фiрми знаю, вiн. Мiсяцями не ходить на роботу! Йде тодi коли свiтить хабар!

Іван 2019-01-15 / 15:29:18
Та такі в нас закони шо кожен хабарник має право
Порізати. А тому і не мош його писок людям показувати