Врятований у горах Закарпаття лижник пообіцяв привезти туристичний крам у хатинку, де порятувався (ФОТО)

За нього переживали не тільки рятувальники ДСНС, а й майже вся Україна.

Врятований у горах Закарпаття лижник пообіцяв привезти туристичний крам у хатинку, де порятувався (ФОТО)

А він тримався до останнього, намагаючись вижити в екстремальних умовах високогрі’я Карпат. 

Зараз чоловік дякує своїм рятівникам та обіцяє, що приїде у Карпати обов’язково ще. Але вже для того, аби відвідати хатинку, яка прихистила його, врятувавши від смерті. Киянин планує привезти туди багато різного краму, який стане у пригоді іншим туристам.

11 січня 2019р.

Теги: лижник, хатинка, крам

Коментарі

Бурлака 2019-01-13 / 23:15:08
Я гадаю дуже доречни коментари!.

До того 2019-01-13 / 14:42:56
До того ж витратили десятки, якщо не сотні тисяч гривень на пошуки київських оленів, в той час коли сотні людей благають небайдужих людей допомогти хотя би гривнею на порятунок своїх смертельно хворих дітей.
А чи відшкодують врятовані олені витрачені на них наші кровні гроші?

WOLF 2019-01-13 / 11:24:40
Ти не турист а олень безрогий який На Святий Вечір йде з хати і десятки людей замість того щоб іти з колядою шукли київського долб...ба якого ЗМІ прирівняли рангу Героя України......

Вуву до турбо 2019-01-12 / 11:40:21
Скільки разів говорять повторюють і наголошують всім прийізджим туристам.
"Не йдіть в гори коли раптово міняється погода .
Не йдіть в гори самотужки .
Не йдіть в гори без супроводжуючого.
Якщо ви десь зупинились на турбазі ... Поінформуйте йіх про свій маршрут походу.(тримайте звязок з черговим(и).
Не вирущайте в дорогу в гори якщо ви незнаєте маршруту.

Скільки разів треба прийізджим ВИБАЧТЕ "ДЯТЛАМ" нагадувати ці прописані положення.?
Але НІ.
Вони все одно пруться робити так як вони хочуть і те що вони хочуть .
Після всі мають йіх шукати і рятувати.
Так от. Я ВЖЕ ПИСАВ І ЩЕ РАЗ ПИШУ.
ЗА ТАКЕ САМОУПРАВСТВО ... ВИПИСУВАТИ РАХУНОК В 20.000 ГР. ЗА ПОШУКОВО - РЯТУВАЛЬНІ ЗАХОДИ.
І робити це для того щоб всі прийізджі туристи були свідомі того що є ... Є ... положення які порушувати неможна.
А гроші перераховувати через банк на бригаду рятівників ... Для покращення матеріально - технічного забезпечення.
Так щоб всі фін надходження можна булоб відслідкувати і проконтролювати.
А якщо хтось захоче ухилитись від сплати штрафу ... Стягати автоматично на підставі рішення суду ... Яке висилається на адресу за місцем проживання і на місце праці ... Для почасткового автоматичного стягнення.
Тоді народ почне "включати" свойі мозги і думати .

Порада 2019-01-11 / 22:44:54
Не треба нести в хатинку свій крам бо знову загубишся і знову потрібно буде тратити сотні тисяч на твій пошук. Краще шукай екстріму в Києві на Лисій горі, там швидше тебе знайдуть.
І ще порада тобі: не думай хвалитися, бо герпойства в твоєму поступку зовсім немає, скоріше авантюризм та безвідповідальність перед своїми рідними.

TURBO- розумаку 2019-01-11 / 22:34:26
Відкрий свої сліпаки та включи остаток розуму киь у тя є, но видко што коробка в тя пуста. Видно што ти у державну казну не звик давати а лише брати з ниї. бо тогди бись знав што держава на такі операції здирає гроші з кожного живого українця. А нам жалко життя не таких великих героїв што од безделія лізут у снігові гори, а життя тисяч новонароджених українських дітей не говорячи про дорослих што вмирают через нестачу грошей на лікування та операції.
Видко што ти не стикався з такими проблемами, бо кидь бись знав про них та иншак бись лопотів.

TURBO 2019-01-11 / 19:21:36
Всім slipakam,землякам,закарпатцям і іншим нелюдям. Ви з свого жеба гроші давали? Чи ви теж там Богу молилися і благали життя?
Ціну людського життя знаєте? - життя безцінне. Ви то не знаєте і не розумієте, бо вас там не було.
Люба людина може впасти в таку ситуацію.
І моліться щоб з вами, чи з вашими дітьми, рідними такого не сталося
Спасіння людей, обв'язок держави і кожного чоловіка, в кого в грудях є серце.

Slipak 2019-01-11 / 17:27:29
Хай ПЕРЕРАХОВУЄ КОШТИ офіційно (чи як благодійна допомога чи др.) у бюджет ДЕРЖАВИ..а не НА РУКИ комусь?? і все!ШОБ ВСЕ ПРОЗОРО БУЛО.. Якщо це(Вибачте?)-не "подстава"..розигриш

земляк 2019-01-11 / 17:17:28
Загублені в горах туристи, пошуково-рятувальні заходи та врятовані лікарями ті чи інші частини тіла новосусаніних - не дивина, особливо у Карпатах...

Дивує інше - відсутність ВАРТОСТІ зусиль, немалої кількості фахівців, яких залучено до такого роду операцій, позаяк у цивілізації все вищенаведене щось... коштує. Тобто, хто і як покриває витрати та які уроки виносяться після кожного такого НП?

закарпатець 2019-01-11 / 16:03:27
не бачу ныч героїчного. не знаючи чим ся зайняти в душній київській квартирі, сес "герой" рішив у такий спосіб порозважатися. Повезло, що не загризли вовки. А туристичний крам най залишит собі та й таким як сам, а в державну казну най заплатит витрати за се своє "шоу", за участь пошукових загонах у його "розвагах", може хоч тогди такі "розумаки" почнут включати мозги, перед тим як щось таке втяти здуру...

НОВИНИ: Соціо

12:15
/ 1
Майже 3 тисячі закарпатців відключили від газопостачання через борги за спожитий газ
12:13
У Мукачеві триває будівництво відпочинкові зони "Комфорт"
10:50
В Ужгороді від сьогодні проводитимуть дератизацію
10:30
В Ужгороді презентують персональну виставку картин Ольги Янович
10:00
/ 4
Сьогодні в Ужгороді – скандальний повторний конкурс на керівника пологового будинку з єдиним претендентом
00:00
В Ужгороді міська лікарня відновила роботу після пожежі в приймальному відділенні
23:38
/ 4
У Яблунівці на Хустщині 8 років будують найдорожчий в Україні шкільний туалет за $100 тис.
12:50
/ 11
Голова Закарпатської ОДА вручив Подяки до Дня захисника України
12:43
На Закарпатті вшанували загиблих захисників України
09:38
/ 2
До Дня захисника України випускникам військової кафедри УжНУ присвоєно звання "молодшого лейтенанта запасу"
00:38
/ 13
Переговори з МВФ заморожені через Коломойського і Приватбанк - Рожкова
23:12
Відбулися матчі 21-го туру Вищої ліги Чемпіонату Закарпаття з футболу
00:51
В Ужгороді триває ярмарок "Золота осінь – 2019"
23:15
/ 6
В Ужгороді на скандальну посаду керівника пологового будинку претендує один кандидат
15:49
/ 2
У неділю, 13 жовтня в Хусті пройде День Бетлена
13:50
У Кам’яниці, на Ужгородщині дітей навчали давнім ремеслам
09:29
На центральному кладовищі Мукачева вода розмиває могили
09:25
/ 1
Закарпатські ліси та річки – захаращені сміттям
00:55
/ 2
Економіка чи екологія: чи побудують на Закарпатті другий "Буковель"
00:33
/ 6
Батько заступника голови Нацполіції володіє землею на Закарпатті на 30 млн грн — "Слідство.інфо"
00:25
/ 6
В Ужгороді започаткували челендж по замальовуванню реклами наркотиків
23:08
/ 24
Бондаренко подав до Кабміну листа про невідповідність Мурги займаній посаді (ДОКУМЕНТ)
17:56
/ 1
"Золота осінь" ярмарково розгорнулась в Ужгороді
16:55
В Ужгороді презентували благочинний спортивний проект "Єдність", покликаний підтримати поранених ветеранів з інвалідністю
16:13
В Ужгороді представниця посольства Японії в Україні й координаторка програми "Кусаноне" оглянула дитсадки
» Всі новини