На Перечинщині затримали чоловіка, який тричі обкрадав продуктову крамницю

Працівники кримінальної  поліції Перечинського відділення встановили особу і затримали 20-річного мешканця села Сімерки. Раніше судимий чоловік вже тричі поспіль обкрадав торгівельний заклад у місті.

Під час огляду його помешкання полісмени вилучили крадений товар, на суму понад 5 тисяч гривень. Також за місцем проживання чоловіка правоохоронці виявили різні відмички та викрадені камери відеонагляду.

За ознаками частини 3 статті 185 Кримінального кодексу України - Крадіжка, вчинена з проникненням до приміщення у Перечинському відділенні поліції розпочали слідство. Причетного до вчинення злочину правоохоронці затримали. Зараз вирішують питання про обрання йому міри запобіжного заходу. Триває розслідування, повідомляють у відділі комунікації поліції Закарпатської області.