Закарпаття – третє у переліку регіонів, де торік зафіксовані найвищі показники захворюваності на кір

За оперативними даними Центру громадського здоров’я МОЗ України, за 52-й тиждень 2018 року на кір захворіли ще 2 154 людини – 865 дорослих 1 289 дітей.

Закарпаття – третє у переліку регіонів, де торік зафіксовані найвищі показники захворюваності на кір

Загалом у 2018 році на кір захворіла 54 481 людина (20 204 дорослих та 34 277 дітей). Щеплення – єдиний надійний спосіб захисту від кору, наголошують медики

Кір надзвичайно заразне інфекційне захворювання, що передається від хворої людини до здорової повітряно-крапельним шляхо. Вірус кору може жити в повітрі та на поверхнях – до двох годин після того, як хвора людина залишила приміщення. 9 з 10 невакцинованих людей, що контактують із хворим, будуть заражені. 

Найбільше хворіють на кір якраз у тих областях, де рівень охоплення плановою вакцинацією найменший. З початку року найвищі показники захворюваності у Львівській (всього 11873 людини: 3378 дорослих і 8495 дітей), Івано-Франківській (всього 5617 людей: 1496 дорослих і 4121 дитина), Закарпатській (всього 4733 людини: 988 дорослих і 3745 дітей), Тернопільській (всього 3658 людей: 1268 дорослих і 2390 дітей), Вінницькій (всього 3422 людей: 1212 дорослих і 2210 дітей) та Чернівецькій (всього 3384 людини: 1117 дорослих і 2267 дитини) областях. Оперативні дані щодо захворюваності на кір у кожному з регіонів можна побачити на сайті Центру громадського здоров’я за посиланням. З початку року від ускладнень кору померло шістнадцять людей: дванадцять дітей і четверо дорослих.

Станом на 1 грудня кількість дітей, які вчасно отримали першу дозу КПК, становить 84,1%, дві дози КПК – 83,9%. У рамках посиленої імунізації частка дітей, які отримали пропущену першу дозу КПК, становить 54,5 % (найменше – у Черкаській, Чернівецькій, Тернопільській, Івано-Франківській та Закарпатській областях). А частка тих дітей, які надолужили дві дози, ще менша – 44,7 % (найменше – у Тернопільській, Чернігівській, Чернівецькій, Закарпатській та Івано-Франківській областях).

02 січня 2019р.

Теги: захврюваність, показники

НОВИНИ: Соціо

18:06
/ 1
Герой «Азовсталі» з Мукачівського прикордонного загону отримав державну нагороду Фото новина
16:27
У Мукачеві зустріли евакуйовану родину з Дніпропетровщини Фото новина
15:18
Закарпатські митники затримали вантажівку з незадекларованим товаром на 1,5 млн грн Фото новина
14:39
/ 1
На Мукачівщині громада УПЦ МП разом з настоятелем приєдналася до ПЦУ Фото новина
14:06
У Мукачеві посеред ночі патрульні знайшли малюка, який сам блукав вулицями Фото новина
12:15
/ 1
Виноградівська міськрада повідомила про смерть Героя із Великих Комʼят Едуарда Густі Фото новина
11:23
Чопський прикордонний загін проводить набір на військову службу за контрактом
10:27
Апеляційний суд у Львові очікувано залишив чинним детальний план територій під будівництво вітряків на Руній
09:06
Графік відключень електроенергії на Закарпатті 28 листопада
08:46
Берегово отримує пряме сполучення з Будапештом
08:38
З Ужгорода вперше курсуватимуть європейські спальні вагони до Відня
14:54
/ 5
Корупційна схема ДІАМ. На чиєму боці держава, коли вершини Карпат забудовують вітряками?
13:06
Укрзалізниця запускає 11 нових поїздів у графіку 2025–2026, зокрема до Закарпаття
09:44
/ 4
На Закарпатті попрощалися з полеглим на Харківщині 23-річним прикордонником Іваном Довганичем Фото новина
09:02
Розклад відключень електроенергії на Закарпатті 27 листопада
08:48
ВККС визначила переможців конкурсу на зайняття вакантних посад суддів у Закарпатському апеляційному суді
17:53
/ 3
У Тур’ї Поляні на Ужгородщині попрощаються із полеглим захисником Валерієм Кучерявим Фото новина
15:10
/ 4
В Ужгороді забудовників двох елітних ЖК, зокрема "пальмового" Crystal-а Пересоляка, змусили повернути громаді понад 6 млн грн
15:09
/ 1
В Ужгороді заборонили катання та риболовлю на замерзлих водоймах
13:18
/ 2
На Закарпатті виявили понад 2 тисячі випадків домашнього насильства за 10 місяців
12:10
/ 1
Підтверджено загибель військового із Горінчева на Хустщині Павла Дуткевича Фото новина
10:20
У Мукачеві зупинили водія, який вдруге за рік їздив напідпитку та без права керування
17:29
/ 2
В Ужгороді попрощалися із 49-річним сержантом Михайлом Луп’яком Фото новина
15:53
У Мукачеві обговорили пошукову роботу щодо полонених та зниклих бійців Фото новина
14:47
У селі Великі Лази на Ужгородщині проведуть в останню путь полеглого Героя Івана Довганича Фото новина
» Всі новини