У ДТП в Ужгороді, де авто врізалося у зупинку, продавчині квіткового магазину розтрощило ноги (ВІДЕО)

Ще одного постраждалого, котрий перебував у приміщенні під час аварії, шпиталізували з легшими травмами.

У ДТП в Ужгороді, де авто врізалося у зупинку, продавчині квіткового магазину розтрощило ноги (ВІДЕО)

20-річний водій на Шкоді зніс квітковий магазин на вулиці Грушевського в Ужгороді.  Аварія трапилась близько 22-ї години 27 грудня на автобусній зупинці.

Серйозно постраждала 50-річна продавчиня — у неї розтрощені ноги, зараз її оперують. У приміщенні знаходився 26-річний хлопець. Його також шпиталізували з легшими травмами.

За попередньою інформацією поліції, водій був тверезим. Свідки кажуть: летів на великій швидкості і не впорався з керуванням. Автівка без номерів. 

28 грудня 2018р.

Теги: ноги, зупинки, продавчинця

Коментарі

точно 2018-12-29 / 12:12:51
Ой, ну прямо задавив інтелектом, особливо копіпастом
)))))))))))))))
По пункту 2 -ніхто й не сперечався.
По 1 і 3 - ну хоч би листочок візьміть та креслення зробіть, траєкторії прорахуйте... Шкільний курс геометрії та фізики згадайте, якщо вивчали, звісно.

ужгородець 2018-12-29 / 03:06:03
Розжую по пунктах:

1. Яка різниця людям на зупинці, чи їх розчавить об магазин на зупинці, чи об саму конструкцію зупинки? Або об огорожу обійстя за тротуаром?

2. Якого хера в Ужгороді так часто трапляються "неконтрольовані виїзди автомобілів на обочину"? Може проблема не в зупинках, а в безкарних водіях, породжених корумпованими поліцією і суддями?
Чи це зупинки вискакують напереріз автомобілям?

Ну і ще раз, для тих, хто в танку: квітковий магазин в зупинці прийняв удар на себе і цим, можливо, врятував від травмування і загибелі значно більшу кількість людей, які могли стояти або й стояли на зупинці.
Про це "забуваємо"?

"Логік", блін...

точно 2018-12-29 / 02:19:18
При неконтрольованому виїзді автомобіля на обочину він тупо чавитиме людей об будку, до якої півметра. І відскочити не вийде. нікуди. Який "захист" людей на зупинці? Від тротуару?
"Логік", блін...

до останнього 2018-12-28 / 22:46:47
Молодець! на сто відсотків згідний.

ужгородець 2018-12-28 / 18:51:30
"точно", якщо у вас монітор забризканий слиною, то це аж ніяк не моя провина - ваш монітор, а тому розберіться з власним ротом.

Ну і так, реально не зрозуміло. І якраз не тому, що тупий я. Швидше навпаки.
Уточніть саме, яка техніка безпеки "кричуще" порушується, в чому саме. Я розумію, що ви не наведете жодних посилань на закони, підзаконні акти чи просто нормативні документи з техніки безпеки, які б вказували на такі порушення. Бо їх не існує. Але спробуйте хоча б логічно аргументувати своє припущення.

Бо я наразі бачу протилежне: квітковий магазин в зупинці прийняв удар на себе і цим, можливо, врятував від травмування і загибелі значно більшу кількість людей, які могли стояти або й стояли на зупинці.

точно 2018-12-28 / 18:12:44
Ужгородцю, усі при мозгах, протріть екран, а то забризкали слиною, і погано букви бачите.
Ніхто не каже, що машини мають вилітати на тротуари. Мова про те, що техніка безпеки при облаштування зупинок і інших місць масового проходу людей кричуще порушується! І це в десятки разів збільшує ймовірніть травмування і загибелі людей!
Так зрозуміло?

ужгородець 2018-12-28 / 17:35:05
Народ, ви, взагалі, при мозгах?
Яка різниця, чи на зупинці є магазин, чи там просто стоїть натовплюдей, що чекають на автобус?
АВТОМОБІЛІ НЕ МАЮТЬ ВИЛІТАТИ НА ТРОТУАРИ!
ВСя проблема в продажних мусорах і суддях, які за бабло дають можливість відмазатися ось таким літунам

точно 2018-12-28 / 17:14:48
Богданко, Ви абсолютно слушні. Оці будочки-магазинчики на зупинках - це катастрофа.
А ще лише Божим промислом ніхто поки не загинув біля "Сільпо" на Минайській і біля "Токіо", де зовсім відсутні пішохідні зони.

Нік 2018-12-28 / 16:50:24
А на Митній хто розніс зупинку?

Богданка 2018-12-28 / 15:27:21
В Ужгороді вперше, а взагалі по Україні вже було багато випадків, коли некеровані автомобілі трощили такі автобусні зупинки, де споруди розташовані чи не впритул до проїжджої частини. Ця вузька смужка між квітковим магазином і дорогою - місце потенційних смертників. Хтось про це думає, дозволяючи і будуючи такі споруди? Є якісь норми для організації зупинок міського транспорту?

Микола Уж 2018-12-28 / 13:08:31
Такого ще в Ужгороді точно не було. Причина ймовірна - черговий олень за кермом

точно 2018-12-28 / 12:05:21
Якщо дійсно був тверезим - значить, колупався в телефоні.

НОВИНИ: Кримінал

14:54
У Костилівці на Рахівщині троє грабіжників у масках і зі зброєю погрозами вбивством відібрали в 79-річної жінки $8,5 тис. і "ювелірку"
17:47
Занизивши митну вартість, житель Львівщини на кордоні з Угорщиною "позбувся" трактора, вартістю 1,5 млн грн
14:39
/ 2
Судитимуть 5 осіб, які організували нелегальні гральні заклади в Ужгороді
11:07
Житель Середнього Водяного на Тячівщині п'яним викрав авто сусіда і скоїв на ньому дві ДТП
01:16
Ужгородець погрожував свої дружині гранатою
20:47
/ 2
38-річний мукачівець протягом року розраховувався за покупки карткою, загубленою пенсіонером
19:41
/ 2
У Нижніх Воротах зіткнулися мукачівська BMW та івано-франківське Renault, водій останнього загинув
14:05
Житель Туриці, що на Ужгородщині, зберігав вдома дві бойові гранати
22:50
У жителя Буштина під час обшуку вилучили майже 1кг марихуани
22:47
Мешканцеві Родниківки на Мукачівщині, який підпалив будинок дружини через образу, присудили більше 5 років тюрми
15:50
Справу учасників "смертельної" масової бійки у Підвиноградові скеровано до суду
14:01
В Ужгороді водій, зупинений патрульними, швидко купив і хильнув алкоголь, аби приховати "п'яне" водіння
20:56
/ 3
У Берегові злочинна група відбирала майно в самотніх осіб літнього віку
20:31
На під'їзді до кордону затримали чотирьох чоловіків, що планували нелегально потрапити до Румунії, та двох закарпатців-переправників
13:55
/ 3
На Закарпатті судитимуть киянина, який в складі ОЗУ ошукав матір загиблого військовослужбовця з Донеччини на 7,5 млн грн
15:57
На кордоні з Угорщиною у китайському вантажі виявили "зайві" електроскутери
21:52
/ 2
Через тайник з сигаретами житель Підвиноградова позбувся в ПП "Дякове" свого "Пежо"
11:15
/ 1
На Закарпатті викрили підприємця з Харкова, який хотів вивезти пшеницю в ЄС без ліцензування
22:49
На обʼїзній Мукачева патрульні зупинили водія, у 12 разів п'янішого від дозволеного
19:05
За вбивство жінки в центрі Берегова місцевому мешканцю "світять" 15 років тюрми
18:53
/ 2
На Закарпатті взяли під варту без права на заставу 10 учасників наркоугруповання
23:08
На Закарпатті 26-річний псевдоволонтер з Тернопільщини, що прямував до угорщини, намагався відкупитися в прикордонників за €1600
19:37
На Закарпатті затримали 2-х підлітків-провідників і 4-х "ухилянтів" з ґумовими човнами
17:54
/ 2
У ПП "Лужанка" берегівець втік від прикордонників і попросив прихистку в угорщині
10:48
/ 1
На Мукачівщині затримали 19-річного підозрюваного у зґвалтуванні 13-річної дівчинки