Покинутий в сумці у хустській багатоповерхівці хлопчик отримав ім'я (ФОТО)

Світлину хлопчика у соціальній мережі Фейсбук опублікував користувач Zoltán Ferenc.

Покинутий в сумці у хустській багатоповерхівці хлопчик отримав ім'я (ФОТО)

"Це Мартін. Мама покинула його у під’їзді багатоповерхівки в Хусті. Хлопчика знайшли, одягнули, лікарі реабілітували. Не байдужі,що години приносять теплі речі,памперси до пологового… І хоч, люди дали йому ім’я, опіку, це не міняє суті, нині він – "невідомий малюк",  і якщо мама не відізветься, хлопчика, вочевидь, чекає будинок-ітернат", – йдеться у дописі.

Наразі ж, дитина проведе у лікарні близько місяця

Як раніше інформувало Закарпаття онлайн, 25 грудня, на вулиці Київська Набережна в закарпатському райцентрі Хуст, у під'їзді багатоповерхівки знайшли покинуте немовля.

Знайшла немовля Марта Блицка, жителька Хуста.

Дитину залишили в чорній спортивній сумці і прикрили махровим рушником. У нього була гіпотермія і понижена температура, 32 градуси, розповів Михайло Вакарук, завідувач відділення неонатології Хустської районної лікарні.

Лікарі вважають, що хлопчикові 2-3 дні. А народжували його, йімовірно, вдома: пуповина немовляти була перев'язана ниткою.

У Хустському відділі поліції звертаються до всіх з проханням повідомляти про всі будь-які факти, які відомі з даного приводу.

Обіцяють, якщо жінка, що покинула немовля, була у стані післяродової депресії, покарання буде мінімальним."Я не можу вам пояснити то чувство, яке я відчувала, коли я забрала ту дитину. То були і сльози, і паніка і все разом", - говорить Марта Блицка, жителька Хуста.

Учора поліція відкрила кримінальне провадження за фактом знайдення в Хусті покинутого новонародженого хлопчика.

Покинутий в сумці у хустській багатоповерхівці хлопчик отримав ім'я (ФОТО)

27 грудня 2018р.

Теги: немовля, Хуст

НОВИНИ: Соціо

15:39
/ 1
У свій день народження поліг Володимир Молнар із Нижнього Селища на Хустщині Фото новина
23:29
/ 3
Під час незаконних робіт по спорудженню ГЕС на Тересві в Калинах на Тячівщині пошкодили протипаводкову дамбу, "водники" звернулися у поліцію Відео новина
16:41
/ 12
ФОТОФАКТ. У Перечині лелека приніс у гніздо прапор України
09:26
Ужгородський скансен у неділю запрошує гратися гаївки
05:14
/ 1
Чим завершився ювілей Августина Волошина?
15:43
/ 1
На війні з росією поліг Олександр Сірко з Хуста Фото новина
15:08
/ 1
Підтверджено загибель Михайла Магаля з Дубового на Тячівщині, який вважався зниклим безвісти Фото новина
03:05
/ 12
Будівництво ВЕС на Рівній без ОВД: депутати віддають землю під ще 16 вітряків
00:37
Підтверджено загибель Романа Уторобського з Богдана на Рахівщині, який вважався безвісти зниклим Фото новина
21:54
У Мукачеві в суботу попрощаються з полеглим Героєм Андрієм Задорожним Фото новина
19:51
/ 5
На Покровському напрямку загинув Михайло Негря з Ужгорода Фото новина
16:42
У травні на Закарпатті планово імунізуватимуть диких хижаків проти сказу
14:40
/ 26
У Ватикані до рішення нового Папи відклали заплановану на 3 травня на Закарпатті беатифікацію мученика о. Петра Ороса
14:05
/ 1
У четвер в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Едуардом Перебзяком Фото новина
16:44
/ 1
На Харківщині поліг Іван Грабовчак з Шаланок на Берегівщині Фото новина
11:14
/ 4
На війні з росією загинув 35-річний офіцер батальйону БпЛА 128-ї ОГШБр Андрій Задорожний з Мукачева Фото новина
20:23
/ 20
ВІДЕОФАКТ. "Жахливо, шакали, жесть, страшно": закарпатці про будівництво ВЕС, яке незаконно розпочалося на полонині Руна
03:17
/ 1
Тетяна Літераті презентує свою 5-у книжку "Втрачений Ужгород. Знакові місця"
02:40
Підтверджено загибель Михайла Пукмана з Верхнього Водяного на Рахівщині, який з липня 2024-го вважався зниклим безвісти Фото новина
02:12
/ 4
Розклад святкових богослужінь на Великдень у храмах Ужгорода та Мукачева
01:43
/ 4
За онлайн-трансляцію порно суд покарав пару з Міжгір'я "умовним" роком і конфіскував ноутбук
03:07
В Ужгороді презентували книжку "Августин Волошин: біографія президента Карпатської України" Фото новина
16:25
/ 7
Ужгородські депутати не підтримали мораторій на затвердження нових детальних планів міста
14:27
Ужгородська міськрада виділила 1,6 млн грн на поштові марки для податкової Закарпаття
12:06
/ 2
Через суспільний резонанс мер Ужгорода зняв з розгляду частину "інфраструктурних" проєктів рішень по землі Фото новина
» Всі новини