Депутати Закарпаття просять безоплатно передати з балансу аеропорту "Бориспіль" на баланс аеропорту "Ужгород" рухоме майно

Аеропорт «Ужгород» необхідно забезпечити технікою та обладнанням.

Депутати Закарпаття просять безоплатно передати з балансу аеропорту "Бориспіль" на баланс аеропорту "Ужгород" рухоме майно

Так, для прискорення розв’язання питань із розвитку інфраструктури аеропорту «Ужгород» та забезпечення його необхідною технікою й обладнанням, обласні обранці на 13-й сесії ухвалили рішення «Про Звернення Закарпатської обласної ради щодо розгляду питання безоплатної передачі з балансу державного підприємства «Міжнародний аеропорт «Бориспіль» на баланс ЗОКП «Міжнародний аеропорт «Ужгород» рухомого майна» та направили  його на адресу Міністерства інфраструктури України. За дане рішення проголосували 56 депутатів.

У документі сказано: «Закарпатська обласна рада спільно з обласною державною адміністрацією, зважаючи на необхідність функціонування повітряних шляхів сполучення для розвитку регіону, постійно вживають заходів, спрямованих на збереження діяльності авіапідприємства, поліпшення умов його функціонування, забезпечення підвищення рівня безпеки авіаперевезень та сертифікаційної придатності інфраструктури аеродрому, відповідності її нормам ICAO.

З обласного бюджету забезпечується фінансова підтримка на проведення навчання персоналу авіапідприємства, погашення заборгованості із заробітної плати працівникам аеропорту і спожиті комунальні послуги, придбання техніки та обладнання тощо. Постійно проводиться робота із залучення коштів для відновлення інфраструктури аеропорту.

Однак, у зв’язку з обмеженістю фінансового ресурсу обласного бюджету, обласна рада спільно з обласною державною адміністрацією опрацьовують всі можливі варіанти забезпечення ЗОКП «Міжнародний аеропорт «Ужгород» необхідною технікою та обладнанням.

Відповідно до звернення ЗОКП «Міжнародний аеропорт «Ужгород» до державного підприємства «Міжнародний аеропорт «Бориспіль», аеропорт «Бориспіль» надав  попередню згоду на передачу з балансу авіапідприємства на баланс ЗОКП «Міжнародний аеропорт «Ужгород» визначеного рухомого майна, яке не використовується у господарській діяльності. 

Враховуючи зазначене, відповідно до вимог Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», постанови Кабінету Міністрів України від 21 вересня 1998 року № 1314  «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності» та інших актів законодавства, просимо розглянути питання щодо безоплатної передачі з балансу державного підприємства «Міжнародний аеропорт «Бориспіль» на баланс ЗОКП «Міжнародний аеропорт «Ужгород» визначеного рухомого майна, яке не використовується у господарській діяльності» - наголошується у зверненні депутатів облради, повідомляє прес-служба Закарпатської облради.

26 грудня 2018р.

Теги: аеропорт, майно, обладнання

Коментарі

Letun 2018-12-26 / 22:17:00
Написано"..а\порт Ужг ..забезпечити рухомим майном-тобто технікою і обладнанням"...ВА-У!!А де ж аєропорт Ужг -дів своє майно..шо в нього було??Знаю десь 2008-2009р.р. пропали здані в оренду із 5 наявних вертольотів-3-їх здали в оренду..но 1-через Середню Азію опинився в Афганітані,,1-на якихось островах(його можливо вернули і то недавно і в поганому стані1-десь давали вроді в Кіровоград цивфільній аввіації..не знаю чи вернули.Потім пропали -ВИЯВЛЕНО тоді ж 35(!!) ВЕРТОЛЬОТНИХ І САМОЛЬТНИХ ГЕНЕРАТОРІВ ЗІ СКЛАДУ В УЖГ.АЄРОПОРТУ і якось(??) списали потім їх-ціна 1 шт. більше 500дол.(на той час).Шо ще треба продовжувати.?.Там робили в ає\порту"УЖГОРОД" по безпеці відпвідні висновки -як для стратегічного обїекту..РОЗОКРАЛИ ПОСТУПОВО..посписували.І такі як п.Гарагонич(живе в Угорщині-купив чи построїв там віллу велику на Балатоні-це відомо і не є секретом!)і др "деятелі"стали підпольно богатими людьми..Все!І ще -Аєропорт Ужг-ГОСПРОЗРАХУНКОВЕ підприємство-Як ЦЕ-" передати БЕЗОПЛАТНО на БАЛАНАС їм" ? Незаконно!Та й ще опять це майно-РОЗКРАДУТЬ!!!

Літун 2018-12-26 / 17:52:38
Якщо віддадуть то пиши пропало, бо там крадуть все шо мож бо зарплат немає. Хто на тій техніці робитеме, 60-70 річні діди? З такими кадрами це буде аеропорт - катастрофа.

НОВИНИ: Соціо

10:07
Свалявський професійний будівельний ліцей торік збільшив свої доходи на 800 тис грн
09:35
500 звернень щодоби приймає диспетчерська служба екстреної допомоги на Закарпатті
00:56
Опублікований урядом перспективний план формування територій громад Закарпатської області відрізняється від проекту, що збурив громади (ПЕРЕЛІК ОТГ)
18:10
Інклюзивна кондитерська-школа "Золоті серця Закарпаття" в Ужгороді відновила роботу після карантину
18:06
Чергове засідання щодо облаштування велоінфраструктури в місті відбулося в Ужгороді
16:57
У Закарпатській ОДА запрацювала електронна приймальня
15:08
/ 4
Як медреформа працює на Закарпатті. Історія лікарки-ФОПа з Ізи
14:37
У Мукачеві презентували електронну систему "Моя школа"
14:29
/ 8
На Закарпатті розробили мапу для інвесторів та інвестиційну "няню"
14:17
Підприємствами транспорту на Закарпатті у січні-квітні перевезено вантажів на 14,9% менше, ніж за аналогічний період торік
12:59
/ 1
Програму підготовки до продажу земельних ділянок погодили в Ужгороді
12:56
/ 3
В Ужгороді визначили "офіційну" зону відпочинку біля річки
12:11
/ 5
Аспірант-айтівець УжНУ розробив новий курс з інтелектуального аналізу тексту
11:31
У Мукачеві запрацював Інклюзивно-ресурсний центр
10:37
/ 1
Завдяки повідомленню від громадян в Іршаві зупинили п'яного водія з кермом Jeep Chеrоkee
10:17
На Закарпатті цьогоріч – 9071 випускників
09:48
/ 4
Ще одна поліцейська станція на Закарпатті запрацювала на Іршавщині
03:59
В Україні ще цього тижня запустять електрички та поїзди, але Закарпаття це не стосується
02:55
/ 2
Архітектор про ремонт суду в Ужгороді: "Характер будівлі змінюється"
02:41
Навесні до армії призвуть 410 юнаків з Закарпаття та до 20 офіцерів запасу
02:12
З 1 по 6 червня на КПП "Ужгород" тимчасово обмежать рух вантажівок
00:10
/ 5
Голова Баранинської ОТГ "самовільно" відмовив підприємцям у пільзі по єдиному податку на час карантину (ДОКУМЕНТ)
18:01
/ 1
На засіданні транспортної комісії в Ужгороді говорили про облаштування пішохідних переходів, встановлення знаків і обмежувачів
17:01
В Ужгороді пройде Тижневик здачі крові
16:56
На початку червня у пункті пропуску "Ужгород-Вишнє Нємецьке" діятимуть тимчасові обмеження для вантажного перевезення
» Всі новини