На Закарпатті при отриманні хабара у 300 дол викрито слідчого поліції (ФОТО)

Правоохоронець вимагав та отримав 300 дол США від закарпатця за непритягнення його до кримінальної відповідальності.

На Закарпатті при отриманні хабара у 300 дол викрито слідчого поліції (ФОТО)

За процесуального керівництва групи прокурорів з числа працівників відділу організації і процесуального керівництва досудовим розслідуванням, яке здійснюється слідчими територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Львові Генеральної прокуратури України та прокуратури Закарпатської області, слідчими територіального управління ДБР у м. Львів, спільно з відділом боротьби з корупцією Управління СБ України в Закарпатській області та співробітниками Закарпатського управління ДВБ НП, вчора, 21 грудня 2018 року викрито старшого слідчого Управління ГУ НП в Закарпатській області при отриманні неправомірної вигоди.

Встановлено, що правоохоронець вимагав та отримав 300 дол США від закарпатця за непритягнення його до кримінальної відповідальності у кримінальному провадженні про незаконний збут наркотичних речовин (ст. 307 КК України).

Також встановлено ще одного посібника даного слідчого, який також займає посаду старшого слідчого Слідчого Управління ГУ НП в Закарпатській області.

Наразі, у рамках кримінального провадження з першочерговою кваліфікацією за ч. 3 ст. 368 КК України (вимагання та отримання неправомірної вигоди службовою особою), триває подальше досудове розслідування, повідомляє прес – служба прокуратури Закарпатської області.

22 грудня 2018р.

Теги: хабар, слідчий, поліція

Коментарі

Адвокат 2018-12-25 / 06:37:47
Як кантора в увд зайшла?!!! Та ще й в масках?! До них і тільки по пропуску зайдеш, треба беркутят на прохідну виставити. А то шо кантора підмяла всю наркоторгівлю в області під себе правда! Слава Україні !!!

Леонід 2018-12-24 / 20:17:10
Біля стінки мають бути і Гаврилюк, і рішалово Черничко, і другі подонки.По справі Ужгородського коньячного заводу, яка тянеться сім років.

Мент 2018-12-24 / 17:33:02
А чому всі мовчать про кришувальників наркобариг з того з відділу "К" СБУ в Закарпатській області, які кришують всю наркоторгівлю та наркотрафік по області і якщо їх людей задокументують офіцери поліції, які ще це дійсно вміють то зразу ж підстави слідчи.Хто бачив, щоб хабарі брав коридорний сейф то це новостворені слідчі ДБР та оперативники відділу "К" СБУ". Слава Україні

не мент 2018-12-24 / 16:50:36
Про космос Йовжіку це ти пафосно. Якщо захотять Гаврилюк і Василенко, то приземлять космонавта на раз два.

Зать 2018-12-24 / 16:19:26
Матьола вже заступник у области вже туди треба носити ПДВ хлопці?

Петя 2018-12-24 / 16:16:38
Матьола і Орос міліони ПДВ з підприємців Тячівських збирають і всьо добре вде роками і не по 300 дол.

Василько 2018-12-24 / 10:49:19
Мені тато скоро тоже купить велику посаду у прокуратурі і полковнічі погони, я тоже буду заробляти багато грошей. Правду казав Луценко, що моментально включить карєрні ліфти і молода трава пробє асвальт

Йовшка 2018-12-24 / 09:37:42
Гаврилюку з Василенком до Хилі як свиням до космосу

Вася 2018-12-24 / 09:21:42
Дійсно ходить Хиля по Мукачеву і всім розказує, що стане прокурором, якщо вернуться до влади регіонали.
Забув, що набрався земельних ділянок по всій області декілька десятків.
В Ужгороді, біля ботанічного саду продав за 10 тис. баксів, на Драгобраті за 80 тис.

справедливість 2018-12-24 / 08:35:51
А чому поліція не затримує прокурорів хабарників? До яких пір п.Стефанишин Р.І. буде здавати своїх підлеглих. Я не втому плані щоб захищати перевертнів в пагонах, безумовно їх потрібно позбавлятись. Але слід зауважити що жодне протизаконне зайняття надприбутку грошей не може існувати природно без прокурорського погодження та процесуального керівництва прокуратури. Ще раз наголошую _Ж_О_Д_Н_Е. А тому з моєї сторони вбачається що п.Стефанишин Р.І. в долі з прокурорами хабарниками і він як мені стало відомо своїх почав здавати ще з часів роботи в УБОЗ. Робіть висновки панове.

проффесор Хиля 2018-12-24 / 08:17:46
От скоро скасують мою люстрації та завдяки Медведчуку я стану прокурором області і наведу порядок у прокуратурі.Я їх навчу робити без хабарів, як я чесно працював.

житель 2018-12-23 / 22:16:07
опофігуваю! Цей факт ляже в основу статистики з боротьби по корупції!
Президент гордо зачитає статистику з спец органами, і народ повітить?
смішно, дуже смішно! Стільки служб і такий злочин!
для якогось Лоція з Лохова це може знатна новина, а для 98% розсудливого населення це бутафорія і фарс!!!

Пропоную власникам інтернет ресурсу не позоритися і не розміщувати такі новини і події! Всім дякую!

Цильо 2018-12-23 / 21:58:35
Достатньо він вже Леонідичу віддячив, коли прикрив його після ДТП, як той п‘яним чоловіка вбив

Від Sodu 2018-12-23 / 21:55:11
Петру на вже нічого не рушає. Саджає вже не злодіїв, а яблуні

до Soda 2018-12-23 / 19:21:35
Чи відстьогує Черничко хоч трохи Петруні? Чи забув свого вчителя і хто йому путівку в життя дав?

Soda 2018-12-23 / 17:56:41
Та нормально Черничко відстьогує і гаврилюку і василенку, не переживайте за це. Але що затерлися останнім часом0 факт

Іван 2018-12-23 / 15:52:21
Міг би Черничко Косею хоч якісь гроші давати і працівникам відділу, не лише в одну харю жерти і безграмотного Василенка дурити.

Рижий 2018-12-23 / 15:15:31
Знаю цю рижу гниду. Всю правду пишуть про нього копи. Цинікь, хабарник, поставив на лічильник все СУ ГУ НП та особисто Шкирту. У мене запитання до ДБР, коли рижий Черничко почне давати покази? Тут же проситься запитання до слідчих,коли почнете давати покази на рижого - Черника? Чекаю

коп 2018-12-23 / 13:16:35
Рижа криса Черничко колись сама працювала слідчим у міліції, а зараз корчить із себе прокурора, без грошей слідчим до нього дорога закрита. Лише вимагає гроші за кожне провадження, ще і підставляє слідчих і підлеглих на кожному кроці. Цей рижий пацюк лише про гроші думає.

Коп 2018-12-23 / 13:10:31
Поліцейські вимагали хабаря за дорученням начальника відділу обласної прокуратури Черничка Валери, який обклав їх даниною за погодження кожного процесуального рішення. Якщо не погоджуються платити - ричить як недорізаний пес смердячий і гнобить цих поліцейських. А Василенка тупо розводить рижа тварюка! Слава перевертням у прокуратурі.

НОВИНИ: Кримінал

14:54
У Костилівці на Рахівщині троє грабіжників у масках і зі зброєю погрозами вбивством відібрали в 79-річної жінки $8,5 тис. і "ювелірку"
17:47
Занизивши митну вартість, житель Львівщини на кордоні з Угорщиною "позбувся" трактора, вартістю 1,5 млн грн
14:39
/ 2
Судитимуть 5 осіб, які організували нелегальні гральні заклади в Ужгороді
11:07
Житель Середнього Водяного на Тячівщині п'яним викрав авто сусіда і скоїв на ньому дві ДТП
01:16
Ужгородець погрожував свої дружині гранатою
20:47
/ 2
38-річний мукачівець протягом року розраховувався за покупки карткою, загубленою пенсіонером
19:41
/ 2
У Нижніх Воротах зіткнулися мукачівська BMW та івано-франківське Renault, водій останнього загинув
14:05
Житель Туриці, що на Ужгородщині, зберігав вдома дві бойові гранати
22:50
У жителя Буштина під час обшуку вилучили майже 1кг марихуани
22:47
Мешканцеві Родниківки на Мукачівщині, який підпалив будинок дружини через образу, присудили більше 5 років тюрми
15:50
Справу учасників "смертельної" масової бійки у Підвиноградові скеровано до суду
14:01
В Ужгороді водій, зупинений патрульними, швидко купив і хильнув алкоголь, аби приховати "п'яне" водіння
20:56
/ 3
У Берегові злочинна група відбирала майно в самотніх осіб літнього віку
20:31
На під'їзді до кордону затримали чотирьох чоловіків, що планували нелегально потрапити до Румунії, та двох закарпатців-переправників
13:55
/ 3
На Закарпатті судитимуть киянина, який в складі ОЗУ ошукав матір загиблого військовослужбовця з Донеччини на 7,5 млн грн
15:57
На кордоні з Угорщиною у китайському вантажі виявили "зайві" електроскутери
21:52
/ 2
Через тайник з сигаретами житель Підвиноградова позбувся в ПП "Дякове" свого "Пежо"
11:15
/ 1
На Закарпатті викрили підприємця з Харкова, який хотів вивезти пшеницю в ЄС без ліцензування
22:49
На обʼїзній Мукачева патрульні зупинили водія, у 12 разів п'янішого від дозволеного
19:05
За вбивство жінки в центрі Берегова місцевому мешканцю "світять" 15 років тюрми
18:53
/ 2
На Закарпатті взяли під варту без права на заставу 10 учасників наркоугруповання
23:08
На Закарпатті 26-річний псевдоволонтер з Тернопільщини, що прямував до угорщини, намагався відкупитися в прикордонників за €1600