У день Святого Миколая засяяла головна ялинка Рахова (ФОТО)

У середу, 19 грудня, в день великого християнського свята Миколая Чудотворця, відбулося радісне міське дійство – відкриття головної ялинки Рахова, куди чимало рахівчан, від малого до великого, щоб досхочу повеселитись та разом засвітити барвисто прикрашену лісову красуню.

У день Святого Миколая засяяла головна ялинка Рахова (ФОТО)

Діточок та дорослих привітали з Днем Святого Миколая та новорічними святами Рахівський міський голова Віктор Медвідь, настоятель Свято-Пантелеймонівського храму міста Рахів отець Михайло Шутко та інші учасники свята, а також сам Святий Миколай, який провів веселі конкурси та нагородив переможців подарунками, а також разом з малечею засвітив вогники на ялинці, яку було встановлено силами Рахівської міської ради та комунальних підприємств міста. 

Під час святкування підводилися підсумки міського конкурсу малюнку «Святий Миколай очима дітей», який проходив за сприяння Рахівської міської ради. Отець Михайло Шутко нагородив авторів найкращих малюнків, обраних журі з понад 400 учасників, та закликав діточок і наступного року взяти участь в цьому цікавому заході та проявляти і розвивати свої творчі здібності. 

Зі сцени лунали виступи місцевих юних талантів та професійних колективів в рамках святкового концентру, що був організований відділом культури Рахівської РДА. 

Міська рада допомогла Святому Миколаю організувати солодкі подарунки для найменших учасників свята, які він роздавав за гарні віршики, співаночки та інші виступи, які дітки підготували до цієї події. 

21 грудня 2018р.

Теги: ялинка, Рахів

НОВИНИ: Соціо

11:11
У Підвиноградові на Берегівщині у середу попрощаються з добровольцем Іваном Сусіком, що помер від важкого поранення
11:28
/ 1
У середу в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Олегом Гойбергом Фото новина
20:09
/ 2
В Ужгороді у вівторок призупинять водопостачання у центральній частині міста
11:25
/ 1
У вівторок в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Василем Чурговичем Фото новина
13:37
/ 1
В Ужгороді попрощаються з полеглим на війні з росією Віктором Мургою Фото новина
15:39
/ 1
У Мукачеві в неділю стартують заходи до Днів міста (ПРОГРАМА)
18:43
Тячівський суд наклав арешт на землю під будівництво МГЕС в Калинах (ДОКУМЕНТ)
11:17
/ 1
Головою Закарпатського окружного адміністративного суду переобрали Ярославу Калинич Фото новина
00:05
/ 1
У Великому Березному проведуть в останню дорогу нацгвардійця Олега Соценка Фото новина
22:59
/ 2
"Вужі на сковороді" пралісів "Шипота"
14:15
/ 1
Підтверджено загибель Артура Ковача з Калин на Тячівщині, який вважався зниклим безвісти понад півтора року Фото новина
13:33
/ 1
У Рахові поховають сироту-переселенця з Запоріжжя Дмитра Баришполя, який загинув пів року тому на Донеччині Фото новина
21:02
Два КПП на кордоні зі Словаччиною та угорщиною тимчасово не працюватимуть
11:15
/ 1
У Мукачеві в п'ятницю попрощаються з Богданом Магійовичем, який загинув ще 2 роки тому Фото новина
13:18
/ 3
Зупиняючи московську орду на Харківщині, поліг Андрій Алексик з Онока Виноградівської громади Фото новина
11:14
/ 1
У лікарні в Сумах від отриманих на російській Бєлгородщині ран помер Юрій Порошенко з Осою Іршавської громади
14:20
За I квартал 2025 року НСЗУ сплатила 1,1 млрд грн медзакладам Закарпаття за Програмою медичних гарантій
13:15
/ 2
На Донеччині поліг Артем Песик з Берегова Фото новина
19:27
/ 2
Питання про створення парку "Чорні озера", підтримане ужгородцями в петиції, виносять на сесію міськради (ДОКУМЕНТИ)
21:12
/ 2
У лікарні в Ужгороді після важкої хвороби помер військовий із Ясіні на Рахівщині Олексій Боклажук Фото новина
20:22
/ 1
У Голубиному на Мукачівщині попрощаються з полеглим захисником Михайлом Пауком Фото новина
04:44
ВІДЕОФАКТ. На Закарпатті розцвіла Долина нарцисів
21:52
/ 3
Двоє знайомих "нагріли" ужгородку на продажі 10-ти її квартир на понад 14 млн грн Фото новина
19:16
/ 2
У неділю в Мукачеві попрощаються з полеглим Героєм Володимиром Дубровським Фото новина
16:49
/ 11
Ужгородцеві Роберту Бровді "Мадяру" присвоєно звання Героя України
» Всі новини