Аудитори виявили у Воловецькій райлікарні неефективне використання бюджетних коштів

Фахівці Управління Західного офісу Держаудитслужби в Закарпатській області провели державний фінансовий аудит виконання бюджетних програм комунального закладу «Воловецька ЦРЛ» Воловецької районної ради за період з 01.01.2018 по 30.09.2018 та виявили низку чинників, через які виникло неефективне використання бюджетних коштів на загальну суму 6 млн грн.

Аудитори виявили у Воловецькій райлікарні неефективне використання бюджетних коштів

Зокрема, проведеним аналізом використання коштів на оплату праці встановлено, що об’єктом аудиту не дотримано норми  чинного законодавства в частині приведення структури штатної чисельності працівників у відповідність до затвердженого фонду оплати праці. Як наслідок, закладом взято бюджетні зобов’язання на оплату праці понад кошторисні призначення, що, своєю чергою призвело до збільшення суми заборгованості з заробітної плати на 4,4 млн грн.

Поряд з цим, при наявності кредиторської заборгованості з оплати праці керівництвом закладу видавались накази про надання окремим працівникам установи не обов’язкових виплат (надання надбавки за складність та напруженість у розмірі до 50% посадового окладу), чим здійснено додаткове навантаження на загальний фонд установи та збільшено заборгованість із заробітної плати нараховано та виплачено таких надбавок на загальну суму 403,7 тис. грн.

Під час проведення аудиту було встановлено низку недоліків, які негативно вплинули на надання установою медичних послуг у процесі оздоровлення населення району. Недотримання вимог Бюджетного кодексу України органами місцевого самоврядування в частині укладання договорів про передачу коштів між місцевими бюджетами призвело до незабезпечення відшкодування здійснених установою витрат на лікування населення інших районів області  на суму 1,5 млн грн. Незабезпечення належного контролю з надання платних послуг населенню призвело до недоотримання установою 19,51 тис. грн.

Крім того, під час проведення аудиторського дослідження наявні факти понаднормового списання продуктів харчування на загальну суму 9,59 тис.грн, покриття за рахунок коштів загально фонду видатків, які мали здійснюватися за рахунок коштів спеціального фонду на загальну суму 71,82 тис. грн.

Задля реалізації матеріалів аудиторського дослідження надіслано інформацію про результати проведеного аудиту головному розпоряднику бюджетних коштів ВОЗ Воловецької РДА та відповідальному виконавцю бюджетної програми КЗ «Воловецька ЦРЛ», надано низку пропозицій для їх усунення.

17 грудня 2018р.

Теги: аудитори, використання, кошти

НОВИНИ: Кримінал

11:58
У Мукачеві засудили чоловіка, який молотком травмував батька співмешканки Фото новина
13:03
/ 7
На Закарпатті затримали мережу переправників чоловіків через кордон Фото новина
11:55
/ 3
Слідчі викрили розтрату мільйонів під час ремонту дороги «Долина – Хуст»
14:29
/ 1
На Закарпатті судитимуть підозрюваних у жорстокому вбивстві подружжя пенсіонерів Фото новина
12:19
На Закарпатті викрили інтернет-агітатора, який розпалював антисемітизм Фото новина
09:01
На Закарпатті судитимуть держвиконавця, який обіцяв «вирішити питання» за 20 тис. грн Фото новина
17:57
/ 11
На Закарпатті судитимуть чоловіка за проросійську пропаганду в соцмережах Фото новина
15:41
/ 1
На Закарпатті завершили розслідування ДТП, де загинуло подружжя й постраждала 3-річна дитина Фото новина
11:17
/ 1
На Закарпатті судитимуть реєстратора за незаконну «переписку» землі померлої жінки Фото новина
11:10
/ 1
Сімейний насильник з Ужгородщини отримав 9 років за смертельне побиття співмешканки
17:44
Закарпатський митник налагодив канал ввезення годинників без сплати мит Фото новина
13:36
/ 5
На Закарпатті судитимуть депутата Берегівської районної ради Арсенія Богара за недостовірну декларацію та відмивання коштів Фото новина
12:14
/ 1
В Ужгороді затримали дилера метамфетаміну Фото новина
13:58
/ 4
На Закарпатті за березень викрили 12 учасників схем переправлення військовозобов’язаних Фото новина
10:00
На Закарпатті викрили групу переправників Фото новина
16:33
На Закарпатті судитимуть водія, який у стані сп’яніння скоїв смертельну ДТП Фото новина
11:36
За злісне невиконання батьківських обов'язків мукачівку покарали понад 5-а роками тюрми
10:57
/ 5
На Тячівщині лісничий самовільно збудував садовий будинок для родини на землях лісфонду Фото новинаВідео новина
09:55
На Закарпатті судитимуть підрядника через ДТП, у якій постраждала вагітна жінка Фото новина
12:21
/ 6
На Закарпатті суддю підозрюють у незаконному отриманні понад 640 тисяч гривень доплат Фото новина
10:52
На Закарпатті судитимуть екскерівника надлісництва за масштабну незаконну вирубку дубів Фото новина
15:54
/ 2
На Закарпатті викрили схему підключення Starlink для російських військ Фото новина
11:48
На Рахівщині чоловік до смерті побив односельця Фото новина
09:54
/ 1
На Закарпатті поліція затримала наркокур’єра з Дніпра з 2,2 кг «солі» Фото новина
17:57
/ 2
На Закарпатті чоловік продав автомобілі, ввезені як гуманітарна допомога для ЗСУ Фото новина
» Всі новини