Нардепи від Закарпаття вимагають від ВРП притягнути до відповідальності суддів, які вирішили випустити з-під варти малолітнього вбивцю

Притягнути до відповідальності суддів, котрі хочуть випустити під заставу обвинуваченого у вбивстві, вимагають від Вищої ради правосуддя нардепи Василь Петьовка та Роберт Горват.

14 березня 2018 року у с. Нижня Апша Тячівського району 14-річний житель селища,  у себе вдома, з особливою жорстокістю, завдавши численних ножових поранень, у себе вдома вбив товариша. За фактом умисного вбивства відкрили кримінальне провадження. Підозрюваного у вчиненні злочину, 14-річного мешканця Нижньої Апші, тоді ж було затримано.

Наразі кримінальне провадження перебуває на стадії розгляду по суті в Хустському районні суді Закарпатської області. Оскільки для обвинуваченого  термін тримання під вартою закінчується 18 грудня 2018 року, а до цього часу суд не завершить розгляд справи, прокурор заявив про необхідність продовження терміну тримання під вартою для обвинуваченого.

Колегія суддів Хустського районного суду  клопотання прокурора задовольнила,  тримання під вартою обвинуваченого продовжила  до 16 лютого 2019 року. Однак, при цьому суд визначив ще й альтернативний запобіжний захід - грошову заставу у розмірі 140 тисяч 960 гривень. Йдеться в ухвалі суду і про те, що протягом одного дня після внесення застави, уповноважена службова особа Ужгородського СІЗО може негайно звільнити обвинуваченого з-під варти.

Обурені жителі с. Нижня Апша Тячівського району вдалися до масових акцій протесту та  заблокували автомобільну дорогу Мукачево-Рогатин.

Прокуратура області категорично не погоджується з ухвалою Хустського районного суду, вважає її необґрунтованою, невмотивованою і незаконною, через що просить скасувати та постановити нову, відповідно до якої, продовжити відносно обвинуваченого строк тримання під вартою до 16 лютого 2019 р. без визначення розміру застави.

Народні  депутати України Василь Петьовка та Роберт Горват подали скаргу до дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя з проханням відкрити дисциплінарне провадження  щодо суддів Хустського районного суду Закарпатської області, котрі проголосили ухвалу від 12 грудня 2018 року. Народні депутати вимагають від Вищої ради правосуддя надати правову оцінку діям суддів та притягнути їх до відповідальності, передбаченої законом.

14 грудня 2018р.

Теги: судді, вбивця

Коментарі

справедливість 15.12.2018 / 16:15:15
Панове хвала Господу Богу вже майже 6-й рік живемо по НОВОМУ разом з Питьовком та Горватом. Хвала народним депутатам за їх турботу до виборців. Але після нехай розкажуть куди поділись сигарети з с.Макарево Мукачівського району.

ПЕТЯ 15.12.2018 / 10:24:48
А коли Петьовка попросить притягнути до кримінальноі відповідальностіНачальника податковоі Матьолу за вимоги і взятки які йому платять підприємці за відшкодування ПДВ і за перевірки Тячівського району, це Ваші виборці ПАНЕ?????? Може ви незнаєте спитайте своіх виборців, яку корупцію створив Матьола і творить у податковій.

НОВИНИ: Кримінал

15:06
/ 4
На Рахівщині майстра лісозаготівель підозрюють у розтраті деревини на понад 660 тисяч гривень Фото новина
11:11
У Міжгір’ї засудили чоловіка, який до смерті побив знайомого граблями Фото новина
12:16
На Берегівщині жінка поранила ножем чоловіка під час сімейної сварки Фото новина
11:22
/ 1
На Мукачівщині чоловік підпалив будинок через конфлікт Фото новина
14:51
/ 1
На Берегівщині затримали переправника військовозобов’язаних за 100 метрів від кордону з Румунією Фото новина
12:42
/ 3
Адвокатка із Закарпаття обіцяла «вирішити» ВЛК за $11 тисяч Фото новина
10:56
/ 3
У Тячеві затримали водія, який збив поліцейського під час перевірки документів Фото новина
13:43
/ 3
В Ужгороді засудили 30-річного водія, який спричинив ДТП з двома загиблими Фото новина
12:18
/ 1
На Берегівщині затримали уродженця рф за побиття та пограбування чоловіка Фото новина
10:26
/ 1
На Закарпатті ув’язнений організував канал незаконного переправлення чоловіків до Угорщини Фото новина
18:00
На Тячівщині затримали переправницю та її “клієнта” Фото новина
16:06
На Закарпатті затримали організаторів схеми із «вирішення питань» у ТЦК та ВЛК Фото новина
12:25
/ 2
На Закарпатті викрили адвоката, який виманював гроші у військовослужбовця Фото новина
09:54
/ 8
У Мукачівському РТЦК фіктивно «мобілізували» понад 270 осіб Фото новина
09:46
/ 1
У Тячеві касирку валютного обмінника ув’язнили на 7 років Фото новина
11:14
На Закарпатті СБУ викрила схему ухилення від мобілізації через міжнародні перевезення Фото новина
12:53
/ 2
У Хусті водій BMW переслідував двох жінок і розпилив газ в обличчя вагітній Фото новина
14:49
/ 2
Закарпатця, який воював за окупантів під Вовчанськом, заочно засудили до 15 років ув’язнення
13:11
/ 2
У Мукачеві після стрілянини затримали двох чоловіків Фото новина
17:21
/ 5
САП хоче вилучити незаконно набуті авто і кошти податківця з Закарпаття
14:33
/ 6
На Закарпатті викрили групу шахраїв, які хотіли привласнити нерухомість на понад 21 млн грн Фото новина
12:11
/ 1
На Закарпатті водія засудили до 7 років ув’язнення за смертельну п’яну ДТП Фото новина
15:05
/ 6
Поблизу Ужгорода затримали переправника з «клієнтом» дорогою до кордону Фото новина
14:21
На Закарпатті викрили двох підприємців на махінаціях із системою «Шлях» Фото новина
12:24
/ 1
У Хусті конфлікт біля супермаркету завершився вбивством Фото новина
» Всі новини