У закарпатській Нижній Апші знову перекрили дорогу через випущеного судом під заставу малолітнього вбивцю (ВІДЕО)

У селі Нижня Апша Тячівського району кілька сотень місцевих жителів заблокували автодорогу Мукачево-Рогатин на знак незгоди з рішенням суду про визначення застави для підлітка, який жорстоко вбив свого товариша.

У закарпатській Нижній Апші знову перекрили дорогу через випущеного судом під заставу малолітнього вбивцю (ВІДЕО)

Селяни палять шини і вимагають взяти вбивцю під варту.

Приводом для протестів стало рішення Хустського районного суду, яким підозрюваному було продовжено тримання під вартою на 2 місяці - до 16 лютого 2019 року, але водночас передбачено можливість вийти на свободу шляхом сплати застави 160 тисяч гривень.

Також відео з місця події в соціальній мрежі Фейсбук опублікував журналіст Віталій Глагола.

У квітні поточного року у Нижній Апші люди вже блокували трасу Мукачево-Рахів-Рогатин через "заминання" правоохоронцями цього жорстокого вбивства.

Як відомо, школяр обвинувачується в тому, що 14 березня 2018 р., в ході сварки з товаришем, завдав останньому множинні колото-різані рани, від яких той помер на місці.

Спершу підозрюваного взяли під варту, а потім суд відпустив його під домашній арешт. Після цього близько п'яти сотень селян вийшли на трасу міжнародного значення "Мукачево – Рогатин" і блокували її 8 годин. Правоохоронці забрали підозрюваного до відділку, аби розлючений натовп не вчинив самосуд.

Згідно з санкцією ч.1 ст.115 КК України, яка інкримінується обвинуваченому, йому загрожує покарання від семи до п'ятнадцяти років.

13 грудня 2018р.

Теги: вбивство, Апша

Коментарі

Та так 2018-12-13 / 20:25:33
Вся правда в грошах, у кого гроші той правий, зараз під заставу , потянуть час , і потому вийде по якомусь закому савченко, або під амнісію, в крайньому разі смертельно хворим
Суд ЛІНЧА ВИХІД

закарпатський заробітчанин 2018-12-13 / 20:22:03
теж раз потрапив на подібну херню, коли блокували дороги під Мукачевом під час однієї з мобілізацій. ти їм кажеш: "я тут при чому? ідіть воєнкомат блокуйте! я завтра так само можу під роздачу попасти як і ваші хлопці". а вони у відповідь кричать на тебе, проклинають, так вроді ти їм щось погане зробив, вроді це ти той комісар, який до них вночі в хату вломився. або це безглузде блокування КПП на євробляхах. лиш своїх простих земляків проти себе налаштували такими "протестами". нажаль, наш народ в своїй масі поки що настільки тупий та неадекватний у своїх діях, що навряд чи в найближчі років 50 а може навіть і 100 в Україні щось зміниться. ми скорше одне одному горлянку перегриземо, ніж спрямуємо свій гнів на справжнього винуватця. а хтось собі сидить, тихо потирає руки та готується до нових президентських або парламентських виборів. так і живемо...

Світлана 2018-12-13 / 19:33:57
Ідіть до суду!!! В чому виноваті звичайні люди??Мій чоловік додому не може приїхати подумайте і про інших людей!!!

Влад 2 2018-12-13 / 12:57:13
Чому не йдуть до будівлі "гуманного" суду ? При чому ту ми, пересічні громадяни ? Як вже дістали всілякі перекривальники !!! Коли вже перекривальників почнуть притягувати до відповідальності ?

Прокурор 2018-12-13 / 12:52:38
Є гроші то є правда, а ні то ні.

йоній 2018-12-13 / 11:26:37
продажні судді су*ки та невєб*бенні слідчі скосили бабло а на простих людей насрати.треба би над ними самосуд майже учинити та може хоть так би другі боялися а житя малого шо лиш то коштує? се так уйде шо малий сам ся убив ануш лиш увадите.

Бабай 2018-12-13 / 09:46:11
Ніколи не буде порядка . За гроші можно вирішити все! кради, убивай, обманюй - скільки хочеш. А то що перекрили дорогу - знову страдають не винні люди. Тим хто до вів до цього - не холодно не жарко

лоці 2018-12-13 / 09:33:40
скоро почнуться суди лінча, злочинців, суддів і прокурорів продажних почнть тупо вбивати

Степан Крук 2018-12-13 / 08:39:00
Переглядаю новини: брат вбив брата, син вбив матір, інший вбивця зарізав шовгора... ЦЕ ЖАХ!!! Коли життя людини коштує лише 160 000 гривень застави - життя нічого не вартує! Безкарність породжує злочинність! Потрібно законнодавчо відрегулювати лояльні та ліберальні норми законів - на вбивць застава та амністія поширюватися НЕ МОЖЕ! Бо це вже злочин самої судової системи!!!

небайдужий 2018-12-13 / 06:26:58
це повний п....ец.ці йо..ні прокурори,судді,менти считають людей за ніщо...ой не завидую вам як у людей зірве кришу і візьмуться за зброю,це вас треба розстрілювати разом з цими вбивцями.повний безпредел хуже ніж за часів кучми та януковича.

НОВИНИ: Кримінал

21:04
/ 5
У Берегові суддя-хабарник посприяв виходу вбивці на волю
12:54
На Хустщині викрили групу раніше судимих крадіїв, що обкрадали односельців
11:24
/ 2
6 учасників масової бійки в Берегові, внаслідок якої помер один із чоловіків, постануть перед судом
11:17
/ 4
Іноземців-паломників, які спробували незаконно потрапити в Україну, затримали на Закарпатті
09:03
/ 4
Посадовця Великоберезнянського райвідділу земельних ресурсів підозрюють у службовому підробленні
16:16
За грабіж напідпитку мешканець Ужгорода проведе 4 роки у тюрмі
15:32
На Закарпатті з Перечинського лісгоспу вимагають стягнути близько 600 тис грн збитків за порушення лісового законодавства
13:34
В Ужгороді затримали крадія, котрий у квітні виніс із ювелірної крамниці вироби на 300 тис грн
12:59
/ 1
Екскерівника територіального відділу Антимонопольного комітету на Закарпатті судитимуть за отримання хабаря
03:54
/ 3
На Іршавщині лоб у лоб зіткнулися 2 автомобілі
03:47
На в'їзді в Мукачево вантажівка в'їхала в зад легковика
15:02
/ 2
На Закарпатті жінка намагалася завезти з Угорщини імпортні чоловічі бритви в обхід митного законодавства
13:34
/ 1
При обшуку будинку мешканця Тячівщини на горищі знайшли рушниці, пістолети та набої
09:26
/ 1
На Закарпатті на місці втечі сполоханих контрабандистів прикордонники знайшли 43 ящики сигарет
02:58
У Тячеві зіткнулися легковик, мікроавтобус та вантажівка
15:47
/ 2
В Ужгороді спіймали грабіжників, що відібрали вночі у жінки сумку та втекли
13:02
На Мукачівщині зупинений п'яний водій вистрибнув із автівки і намагався втекти від поліції
12:57
В Ужгороді затримали крадія, котрий виламав вікно у торговому павільйоні та викрав товар на 50 тис грн
09:54
На Закарпатті контрабандисти втекли від прикордонників, покинувши 8 пакунків сигарет
09:14
Неповнолітнього мешканця Хуста взято під варту за підозрою у вбивстві
02:57
Закарпатця, розшукуваного за зґвалтування, затримали на Львівщині за грабіж
01:17
/ 3
ФОТОФАКТ. На Іршавщині "п'яна" автівка вилетіла в кювет і зупинилася за кілька метрів від озера
12:32
В автоаварії на Іршавщині при зіткненні ВАЗу з автобусною зупинкою загинули двоє мешканців Білок
11:40
За пропуск через кордон на Закарпатті іноземці пропонували хабарі на 300 євро
09:20
/ 2
Колекцію з понад 3,5 тис імовірно цінних поштових марок затримали на кордоні на Закарпатті