У Мукачеві розроблятимуть стратегію міста до 2027 року

Рішення Про затвердження Програми розробки Стратегії розвитку міста Мукачева до 2027 року прийнято на засіданні позачергової сесії міськради.

У Мукачеві розроблятимуть стратегію міста до 2027 року

Очікуваними результатами реалізації програми є розробка та систематизація стратегічних ініціатив у місті Мукачеві; розробка Стратегії розвитку міста Мукачева; створення привабливого інвестиційного іміджу Мукачева в Україні та за її межами; активізація залучення технічної допомоги через міжнародні організації та їх програми співробітництва.

Також Стратегія допоможе з управлінням та популяризацією електронного банку даних об’єктів комерційної нерухомості, земельних ділянок, об’єктів незавершеного будівництва та стратегічних інвестиційних проектів міста Мукачева, покращить інформованості потенційних інвесторів та партнерів про можливості співпраці та вкладання коштів у економіку міста Мукачева. А також буде вибудована концепція сприяння створенню спеціальних зон для розвитку певних секторів з метою підвищення рівня якості соціальних послуг та рівня життя мешканців міста Мукачева та просування стратегічно важливих неінвестиційних та інвестиційних проектів міста.

Система моніторингу здійснення підтримки та сприяння реалізації стратегічних ініціатив розвитку міста Мукачева включає наступні індикатори: проведення публічних заходів (прес-конференції, круглі столи, форуми) з розробки та затвердження Стратегії розвитку міста Мукачева до 2027 року; проведення соціологічних досліджень, опитувань фокус-груп; надання експертних висновків, розробка аналітичних матеріалів із стратегічного планування, повідомляють у Мукачівській міськраді.

 

12 грудня 2018р.

Теги: стратегія

НОВИНИ: Соціо

14:10
У боях за Україну поліг військовий Іван Панасенко із села Крива на Тячівщині Фото новина
09:58
На війні загинув ужгородець Євген Буков, який був батьком шістьох дітей Фото новина
09:43
/ 3
На війні з рф поліг захисник із села Пастілки на Ужгородщині Василь Юзьо Фото новина
17:10
/ 2
В Ужгороді попрощалися з 35-річним воїном Михайлом Тіщенком, який понад півтора року був зниклим безвісти Фото новина
16:01
На війні загинув військовий із Ясіні Василь Вербищук Фото новина
13:40
На війні з рф загинув захисник із Чинадійова на Мукачівщині Юрій Майнгаст Фото новина
11:57
/ 2
На Рахівщині затримали переправника, який вів чоловіка до Румунії через річку Фото новина
10:46
На Закарпатті зупинили перевантажену вантажівку Mercedes-Benz Фото новина
10:07
/ 1
На війні з росією поліг захисник із Міжгір’я Олег Шанко Фото новина
08:59
/ 3
Від початку року у Барвінку сталося вже 12 пожеж на сміттєзвалищі Фото новина
20:14
/ 4
Скандальні "Вітропарки", що планують знищити вітряками унікальне високогір'я на Закарпатті, зареєстрували новий індустріальний парк у Хусті
18:39
/ 6
Головою Рахівського районного суду обрано Марію Марусяк Фото новина
18:37
Крафтові бренди Закарпаття представили на найбільшій туристичній виставці світу Фото новина
16:31
На Закарпатті зустріли прах керівника ОУН Андрія Мельника і його дружини Фото новина
16:22
У понеділок в Мукачеві попрощаються з полеглим на війні з росією Іваном Чавою Фото новина
15:57
/ 1
У Мукачеві п’яний водій вантажівки спричинив ДТП Фото новина
11:03
/ 1
"Дуту" справу проти закарпатської журналістки Олени Мудрої закрили
10:55
/ 1
В Ужгороді попрощаються із загиблим захисником Михайлом Тіщенком Фото новина
09:18
На Закарпатті раптово помер молодий військовослужбовець Нацгвардії Фото новина
18:07
У Хусті зустріли захисника, який повернувся з російського полону Фото новина
17:04
На Закарпатті судитимуть підприємця за незаконне будівництво рибників на 2 га землі Фото новина
13:05
На Хустщині підприємство сплатить майже 800 тис. грн боргу за оренду землі Фото новина
11:15
/ 1
В Ужгороді попрощалися із полеглим на війні з рф захисником Іваном Кирʼяновим Фото новина
10:09
/ 1
Визнано загиблим військового із Перечина Мілана Пастеляка, який з лютого був безвісти зниклим Фото новина
15:50
В Ужгороді поліцейські оперативно розшукали зниклого хлопчика Фото новина
» Всі новини