Закарпатські правоохоронці фальсифікують цифри щодо ефективності проведеної роботи – активіст (ДОКУМЕНТИ)

Кілька днів тому, під час брифінгу з нагоди святкування Дня прокуратури України, генеральний прокурор Юрій Луценко повідомив, що за 2017 та 2018 роки прокуратурою України повернуто до держбюджету 108 млрд грн. Усі ці дані є "простою совковою фальсифікацією, якою намагаються замаскувати тотальну корупцію і відсутність реальних показників роботи", – стверджує ужгородський активіст Євген Рахімов.

Закарпатські правоохоронці фальсифікують цифри щодо ефективності проведеної роботи – активіст (ДОКУМЕНТИ)

З його слів, правоохоронні органи звітують про кількість скерованих до суду справ, повернутих коштів і про інші показники професійної діяльності відповідно до статистичних карток, які обліковуються Управлінням інформаційно-аналітичної підтримки.

Зокрема, прокуратура Закарпатської області оприлюднила інформацію, що у провадженнях щодо тяжких і особливо тяжких злочинів протягом 2017 року було відшкодовано до держбюджету 3 551 293, 00 грн, а протягом 2018 року – 33 952 466, 00 грн ( відповідь УІАТ ГУНП від 03.10.2018 року). Цю інформацію було подано працівниками прокуратури, а в ГУНП України в Закарпатській області, що його очолює Роман Стефанишин, внесли її до бази даних. Зазначені показники лунають зі сторінок друкованих ЗМІ, радіо, місцевих телеканалів.

"Але ця мильна бульбашка вибухає під час першої ж поверхневої перевірки", - стверджує Є.Рахімов.

У відповідь на інформаційний запит щодо реальних сум стягнутих коштів, Управління державної виконавчої служби в Закарпатській області 22 жовтня 2018 року повідомило, що ДВС у зазначеній категорії справ в 2017 році грошей не стягувалося і на рахунки Держазначейства не перераховувалось, а в 2018 році сума таких коштів сягла всього 400 грн.. Крім того, протягом двох останніх років жодне майно осіб, що перебували під слідством чи були засуджені, не було конфісковане чи арештоване.

Відповідь Державного казначейства в Закарпатській області також свідчить про те, що в 2017 році на їх рахунки було перераховано 2 085,20 грн – кошти від реалізації конфіскованих товарів та інших предметів у провадженнях правоохоронних органів Закарпатської області, 6 241,00 грн – кошти від реалізації конфіскованих за рішенням суду товарів та інших предметів, 16 968,00 грн – надходження конфіскованої валюти у провадженнях правоохоронних органів області. Тобто,  загальна сумау відшкодованих до держбюджету грошових коштів становить всього 25 294,20 грн.

Тим часом відповідно до даних, оприлюднених керівництвом закарпатських правоохоронців, йдеться про, начебто 3 551 293, 00 грн в 2017 році

"То звідки береться сума в 3,5 млн грн при реальній сумі 25 тис грн?, – запитує Є.Рахімов. – Бульбашка лускає. 25 тис грн – це реальний показник роботи прокуратури... та поліції... Говорячи термінами фізики, ККД роботи правоохоронної системи області стрімко наближається до нуля".

12 грудня 2018р.

Теги: правоохоронці, прокуратура, поліція

Коментарі

Роман Стефанишин 16.12.2018 / 15:15:33
Красавці хлопці. Скоро мене виженуть з роботи. Всім дякую. Йду знову до Лунченка по допомогу.

До рахімова ******** 15.12.2018 / 12:26:29


Хамство і перехід на особистості. Повторіть те саме, лиш без хамства. Тут не помийниця. Коментар видалено. Адмін


Читатель 12.12.2018 / 14:35:41


Коментар видалено. Адмін


Читатель 12.12.2018 / 14:33:56
Для Вуву. А может, проще оценивать? Система, как таковая, не при чем. Все зависит ТОЛЬКО ОТ ЖЕЛАНИЯ - делать или не делать.

Второе. Есть активисты и т.д. И все видят это безобразие, все знают об этом. Только, что-то поутихли вчерашние майдановцы.

Bobby 12.12.2018 / 10:46:20
Шось цей РАХІМОВ дуже схожий на НАСЬОРОВА-єкс-шефа ДФСУкр..чи не родичі???Хоча молодец он(в отлічіє от Насьорова!)-хай "колупає" фальсіфікації наших "лівоохоронців"

Іван 12.12.2018 / 10:41:41
Вони (правоохоронці),як і інші державні орани ( управління і відділи РДА, різні інспекції, центри зайнятості, інші подібні установи ) не вміють і навряд не будуть працювати по іншому. Бо там така система, що працює на показники, а не для справи і для реальної еффективності. Вони створюють видимість роботи, роздувають мильні пузирі, щоби показити нібит-то свою еффективність від фейкової роботи. І виходить, що велика частина їх показників - це накручування і перекручування,
Ця система там - зверху до низу (і з нею навряд чи щось зробиш.) Так було при всіх владах за всі роки ... - йшла гонка за показники і все робилося їх накручування різними шляхами, навіть фальсифікуваннями і підтасовками... а по суті - це все "з пустого в порожнє"...

НОВИНИ: Соціо

18:33
/ 3
На Закарпатті митники вилучили партію радарів для BMW вартістю близько 2 млн грн Фото новина
12:35
/ 1
Мукачівські криміналісти отримали сучасну мобільну лабораторію для розслідування злочинів Фото новина
10:33
На Закарпатті викрили порушення у роботі водія міжнародного автобуса Фото новина
10:20
На кордоні зі Словаччиною тимчасово сповільнять пропуск пішоходів через пункт «Малі Селменці»
09:26
На Закарпатті стартує конкурс «Туристичний сувенір Закарпаття – 2026» Фото новина
09:03
На схилах Чорногори зацвіла рідкісна наскельниця лежача Фото новина
18:12
/ 2
В Ужгороді попрощаються з полеглим на війні прикордонником Ігорем Томіленком Фото новина
16:16
На Рахівщині рятувальники допомогли туристу, який травмувався під час сходження на Близницю Фото новина
12:35
У Мукачеві поліцейські розшукали двох дітей, які самостійно пішли з дому
09:23
Ужгородка зареєструвала петицію з вимогою переглянути прожитковий мінімум в Україні
09:02
У Румунії врятували чотирьох українців, які заблукали в горах Фото новина
18:14
На Закарпатті дружині загиблого офіцера Армена Петросяна вручили посмертні нагороди Фото новина
13:12
З Говерли евакуювали туристку, яка травмувалася під час спуску Фото новина
11:55
/ 1
На Чорногорі розпочалося цвітіння рододендрона Фото новина
10:01
На Мукачівщині малолітня дитина випала з вікна разом із москітною сіткою
18:22
/ 1
На кордоні з Румунією митники викрили схему ввезення брендового одягу на понад 5 млн грн Фото новина
17:15
/ 1
На Хустщині 13-річний хлопець травмував голову під час пірнання в басейн
15:01
Закарпатські митники знайшли понад тисячу пачок сигарет у тайниках мікроавтобуса Фото новина
13:00
На війні з рф загинув військовий із Вишкова на Хустщині Іван Масловський Фото новина
18:16
/ 2
В Ужгороді родинам шести полеглих воїнів передали державні нагороди Фото новина
16:44
/ 1
Ужгород попрощався з лікарем-хірургом і морським піхотинцем Олегом Наконечним Фото новина
15:42
/ 12
Суд арештував понад 339 тисяч євро та 154 тисячі доларів у справі закарпатського митника Фото новина
14:24
Біля Нижнього Коропця на Мукачівщині оселилася родина лелек Фото новина
12:26
Патрульні виявили нетверезого водія під час перевірки в Мукачеві Фото новина
10:52
Підтверджено загибель воїна з Берегова Сергія Цопіна, який понад три роки вважався зниклим безвісти Фото новина
» Всі новини