Потрапляння нафти у водойми на місці врізки на Мукачівщині відсутнє, загрози забруднення поверхневих вод немає

11 грудня о 7:44 год. до Державної екологічної інспекції у Закарпатській області надійшла телефонограма від АТ „Укртранснафта” про вихід нафти на 289 км. діючого нафтопроводу в районі с. Руське, Мукачівського району, в результаті пошкодження труби.

Потрапляння нафти у водойми на місці врізки на Мукачівщині відсутнє, загрози забруднення поверхневих вод немає

На місце аварії здіснили виїзд спеціалісти Інспекції. В ході обстеження встановлено, що площа забрудненої нафтою земельної ділянки складає 2150 м2 за межами с. Руське в охоронній зоні трубопроводу. Потрапляння нафти у водні об’єкти відсутнє, загрози забруднення поверхневих вод немає. На місці аварії ведуться роботи по ліквідації забруднення, працює 4 одиниці техніки та 20 чоловік персоналу аварійно-відновлювального пункту.

Державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища у Закарпатській області відібрано проби грунтів з місця виливу. За результатами інструментально-лабораторних досліджень буде проведено розрахунок розміру шкоди, заподіяної земельним ресурсам.

Державна екологічна інспекція у Закарпатській області продовжує контроль за ситуацією, що склалася, повідомили Закарпаття онлайн у Державній екологічній інспекції у Закарпатській області.

 

 

 

11 грудня 2018р.

Теги: врізка, потрапляння, водойми

Коментарі

Свояк 12.12.2018 / 17:16:13
Так нічого не зрозуміло, а як цей вилив "появився". через прорив труби, чи її пошкодження ?

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

16:25
/ 10
В Ужгороді водій виїхав на тротуар і збив жінку Фото новинаВідео новина
14:17
На Закарпатті за тиждень кількість звернень з ГРВІ зменшилася ще на 2,8%
13:13
/ 1
ФОТОФАКТ. В Ужгороді чоловік помер на зупинці, а авто заїхало на тротуар навпроти "зебри", когось забирала "швидка"
12:52
У горах на Рахівщині врятували двох "туристів", що промокли і втратили надію Фото новина
12:28
У Золотарьові на Хустщині згоріла надвірна споруда з тонною сіна Фото новина
11:49
У Березові на Хустщині на пожежі в будинку загинув 71-річний чоловік
14:15
/ 1
У Тисі виявили ще одного потопельника Фото новинаВідео новина
22:02
/ 3
35-річний "турист" з Донеччини 3 дні блукав високогір'ям на Рахівщині, загубив у потічку взуття і обморозив ноги в снігу Фото новина
14:02
В Ужгороді на пожежі в квартирі травмувалися 3 людей (ОНОВЛЕНО) Фото новина
11:12
У Вільшанах на Хустщині згорів будинок
14:10
У Ляхівцях на Ужгородщині гасили пожежу в котельні, прибудованій до будинку Фото новина
11:24
На пожежі у Видричці на Рахівщині виявили тіло власника будинку Фото новина
12:56
У Довгому на Хустщині на пожежі будинку виявили тіло 80-річної власниці (ОНОВЛЕНО) Фото новина
17:48
На Закарпатті за тиждень кількість звернень з ГРВІ зменшилася ще на 12,6%
14:11
У Берегові горів будинок Фото новина
14:04
/ 1
У Білках на Хустщині горіла літня кухня-хлів Фото новина
11:46
На вихідні згоріли будинки у Кам'янському на Берегівщині та Білках на Хустщині
11:32
У Брустурах на Тячівщині згорів магазин
00:27
Зник прикордонник Мукачівського загону, серед версій розглядають і втечу за кордон
15:01
У Порошкові на Ужгородщині 20-річний водій "Фольксваґена" з Тур'я Поляни смертельно травмував 59-річного чоловіка Фото новина
14:24
ФОТОФАКТ. У Верхньому Бистрому на Хустщині вантажівка влетіла у шкільний двір
15:05
У горах на Рахівщині помер 56-річний турист зі Львова (ОНОВЛЕНО) Відео новина
13:44
В Ужгороді горів салон вантажівки IVECO, 68-річний водій отримав опіки 50% тіла (ОНОВЛЕНО) Фото новина
17:47
На пожежі в Солотвині на Тячівщині загинув чоловік (ОНОВЛЕНО) Фото новина
16:57
На Мукачівщині Toyota вилетіла у кювет і перекинулася на дах Фото новина
» Всі новини