Чергове засідання міськвиконкому відбудеться в Ужгороді

У середу, 12 грудня, у малому залі Ужгородської міської ради відбудеться чергове засідання виконкому.

Чергове засідання міськвиконкому відбудеться в Ужгороді

Початок – о 10.00. Також буде проводитися онлайн-трансляція на сайті міськради. 

Порядок денний

Робочі питання:

1. Про проект бюджету міста Ужгород на 2019 рік та прогноз бюджету міста Ужгород на 2020-2021 роки (зі змінами).

Доповідач:

Гах Леся Мирославівна – департамент фінансів та бюджетної політики.

2. Про надання дозволів на проведення робіт з порушення цілісності об’єктів благоустрою.

3. Про автономне опалення.

4. Про затвердження актів списання багатоквартирних житлових будинків із комунального балансу міста.

5. Про переоформлення гаражів.

6. Про зовнішню рекламу.

7. Про переведення житлового приміщення у нежитлове.

Доповідач: Бабидорич Володимир Іванович –  директор департаменту міського  господарства.

8. Про надання та припинення дії паспортів відкритих літніх майданчиків.

9. Про внесення змін до Порядку присвоєння, зміни та підтвердження поштових (юридичних) адрес об’єктам нерухомого майна в місті Ужгороді (зі змінами).

10. Про поштові адреси та зміни до рішення.

Доповідач: Боршовський Олег Ігорович – начальник управління містобудування та архітектури.

11. Про режим роботи у нічний час.

Доповідач: Травіна Ольга Валеріївна – начальник управління економіки та стратегічного планування.

12.  Про внесення змін до рішення від 29.02.2012 № 52. 

13. Про зміни до рішення виконкому 11.10.2017 № 326 «Про склад комісій, рад, комітетів виконкому міської ради та положень до них» (з доповненням).

Доповідач: Романюк Сергій Валерійович – заступник начальника відділу документального та організаційного забезпечення.

14. Про надання дозволів (відмову) на вчинення правочинів про відчуження та набуття майна, право власності на яке або право користування яким мають діти (зі змінами).

15. Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування та дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

16. Про зміни до рішення виконкому 28.11.2018 № 347.

Доповідач: Арокгаті Марія Юріївна – начальник служби у справах дітей.

Питання в порядку контролю:

1. Про стан виконання рішення виконавчого комітету 14.11.2016 № 381.

Доповідач: Химич Вікторія Віталіївна – заступник начальника відділу транспорту, державних закупівель та зв’язку.

11 грудня 2018р.

Теги: виконком, засідання

НОВИНИ: Соціо

22:20
"Гештеґова" петиція про посмертне присвоєння звання Героя України вчителеві-добровольцю з Ужгорода Габрусю зібрала вже понад 24 тис. підписів
18:17
/ 1
У Собатині Іршавської громади у вівторок попрощаються з полеглим на Донеччині Михайлом Глебою Фото новина
17:49
/ 5
На Апецькій, яку планують знищити вітряками, розцвів унікальний білий еритроній і зафіксували рідкісного лісового кота Фото новина
01:35
/ 9
Новостворений військово-спортивний ліцей у Великому Березному запрошує на День відкритих дверей
17:40
/ 2
Перебуваючи вдома на лікуванні, помер Михайло Довганич з Хуста Фото новина
16:31
/ 1
Унаслідок поранення, отриманого ще в лютому на Запоріжжі, помер Євген Югас зі Стрипи на Ужгородщині Фото новина
15:21
/ 2
У понеділок в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Юрієм Булецою Фото новина
03:52
/ 11
ВІДЕОФАКТ. На полонині Руна екологи зафіксували продовження незаконних будівельних робіт, правоохоронці далі бездіють
14:33
/ 15
В Ужгороді ТЦК і поліція провели масштабний рейд на "ухилянтів" по барах і ресторанах Відео новина
22:16
"Атлет" – повний кавалер орденів "За мужність"
16:54
/ 1
На 106 році життя померла черниця Ольга Ладжун, яку в дитинстві "удочерив" Августин Волошин Фото новина
14:32
/ 3
У Великих Лучках на Мукачівщині попрощаються з Василем Штефацьком, що загинув у ДТП, повертаючись додому у відпустку з війни Фото новина
11:22
У лікарні в Тернополі від отриманих ран помер Олександр Повпа з Пийтерфолво
23:00
/ 36
Справжні корені Мукачівської єпархії
16:58
/ 1
На Закарпатті торік у 565 закладах загальної середньої освіти навчалося 159 тисяч дітей
15:45
/ 5
Знищити не можна зберегти
15:39
/ 1
У свій день народження поліг Володимир Молнар із Нижнього Селища на Хустщині Фото новина
23:29
/ 5
Під час незаконних робіт по спорудженню ГЕС на Тересві в Калинах на Тячівщині пошкодили протипаводкову дамбу, "водники" звернулися у поліцію Відео новина
16:41
/ 12
ФОТОФАКТ. У Перечині лелека приніс у гніздо прапор України
09:26
Ужгородський скансен у неділю запрошує гратися гаївки
05:14
/ 1
Чим завершився ювілей Августина Волошина?
15:43
/ 1
На війні з росією поліг Олександр Сірко з Хуста Фото новина
15:08
/ 1
Підтверджено загибель Михайла Магаля з Дубового на Тячівщині, який вважався зниклим безвісти Фото новина
03:05
/ 12
Будівництво ВЕС на Рівній без ОВД: депутати віддають землю під ще 16 вітряків
00:37
Підтверджено загибель Романа Уторобського з Богдана на Рахівщині, який вважався безвісти зниклим Фото новина
» Всі новини