Більшість українців хочуть обмеження прав ромів, наркоманів і сексменшин - опитування

Жителі України переважно вважають, що права ромів, наркозалежних та представників сексменшин повинні бути обмежені в тій чи іншій мірі.

Про це йдеться в даних опитування Фонду "Демократичні ініціативи" ім. Ілька Кучеріва, презентованого у понеділок у Києві.

Зазначається, що 12% опитаних переконані, що права ромів безумовно повинні бути обмежені, 35% вважають, що їх права можуть бути обмежені при певних обставинах, в той час як 37% вірять, що обмежувати права ромів не можна.

Також згідно з даними опитування 27% респондентів впевнені, що безумовно мають бути обмежені і права наркозалежних,38% вважають, що їх права можуть бути обмежені при певних обставинах. Тільки 23% вірять, що обмежувати права наркозалежних не можна.

Крім того, 21% українців вважає, що права геїв, лесбіянок, транссексуалів безумовно повинні бути обмежені, 26% вважають, що їх права можуть бути обмежені при певних обставинах. 38% заявляють, що обмежувати права геїв, лесбіянок, транссексуалів не можна.

Повідомляється, що загальнонаціональне опитування було проведено Центром інформації про права людини і Фондом "Демократичні ініціативи" ім. Ілька Кучеріва за підтримки Програми розвитку ООН в Україні в період з 11 по 24 липня 2018 року.

Всього було опитано 1 998 респондентів у всіх областях України та в м.Київ, за винятком окупованих територій України. Максимальна похибка вибірки не перевищує 2,2%.

 

10 грудня 2018р.

Теги: роми, сексменшини, права

Коментарі

Степан Крук Вуву 2018-12-12 / 12:27:09
...шампанське, ваннна!

Вуву 2018-12-12 / 11:10:05
:-)) :-)) :-))
Стьопа ... Які педалі можуть бути зимою.?
Диван . тапочки. Кофе. І .....

Степан Крук -Вуву 2018-12-12 / 10:49:55
Ти де вештаєшся? Давно тебе не чути. Прогульщик, ти ВУВУ!!! Стосовно твого коменту нижче: намутив ти Вуву так, що ся й Пащенко не розбере. Крути педалі!

Вуву 2018-12-12 / 10:44:25
.... Дилема для "мудрих"
Нема прав ... Нема і обмежень .
Є права ... Є обмеження.
Тепер питання ?
Що краще (і що ви хочете) ... Щоб були обмеження і не було прав ...
Чи щоб були права і не було обмежень?
(А на велоелоктростанцію стьопа завтра почне збирати гроші).

Степан Крук 2018-12-11 / 12:22:09
Міську велоелектростанцію у Радванці треба побудувати. Нехай педалі крутять

***** *****\Radvanka 2018-12-11 / 10:01:40


Закарпатський заробітчанин!Я згоден з Вами-головне-це їх відправити звідси-хай користь приносять держав і менше злочинів від циганоти.Хай копають укріплення в АТО,металолом збирають в АТО..Я доповідаю,як "циганський"юрист,мене держава вивчила якось


закарпатський заробітчанин 2018-12-10 / 23:07:20
цигани в АТО всю армію супротивника на металолом здадуть. треба лиш зуміти направити цю стихію у правильне русло. а найкращих з батальону "Радванка" відзначать званням "залізний терміт року" і вручать іржаву корону в якості нагороди

Donald TRUMP 2018-12-10 / 20:04:28
На рахунок ЦИГАН(ромів-як циганота би хотіла-шоб їх називали-НО ЦЕ ЩЕ ТРЕБА ЗАСЛУЖИТИ у народу!)треба як антисоціальний єлемент-їх використовувати для ДЕРЖАВИ-в АТО-інакше -НЕ ДАВАТИ СОЦІАЛЬНУ ДОПОМОГУ З БОКУ ДЕРЖАВИ= гроші-НА ДІТЕЙ ЦИГАН..Якщо не йде в армію в АТО(якшо -за станом здоровья придатний-десь у пепршу лінію строїти укріпленнямости,переправи,,господ.роботи) ТО-Дітей циган в спец.школи-інтернати і гроші не давати їм!ГОЛОВНИЙ ВИГРАШ від цього-Менше коло міст,селищ ЦИГАН-МЕНШЕ ЗЛОЧИННІСТЬ З ЇХНЬОГО БОКУ,бо циган виїхав,де направила ДЕРЖАВА! ПРИЇДУ скоро в Україну+ПРОВІРЮ ЦЕ ПИТАННЯ!Готуйтеся!.

Степан Крук 2018-12-10 / 14:30:17
Згідний! Але маю деякі правки... Стосовно циган такий підхід був би проявом національної неприязні. Вважаю, що їх потрібно внести в "Червону книжку", на вуха начипити електронні чіпи і регулювати цю популяцію фауни в природі. Із метою повної адаптації до соціальних умов сьогодення створити для них заповідники та заказники. Такий підхід значно покращить рекреаційну та туристичну привабливість краю

НОВИНИ: Різне

16:56
Як готувати спаржу правильно: кілька хороших порад
01:16
Європарламент вважає, що угорщина "не зможе надійно виконувати" свою роль на чолі Ради ЄС
22:23
Як доглядати за алюмінієвою велосипедною рамою?
21:28
Європарламент закликав не вважати "перевибори" путіна легітимними і висловив жаль з приводу вітання орбана
18:09
5 ключових факторів, які варто врахувати при виборі кондиціонера для дому
16:55
Як дізнатись реальну вартість власної нерухомості в Україні
16:39
Роль вітаміну C у зміцненні імунної системи вагітних жінок
10:57
Тример зуботехнічний - секрет досконалого протезування
10:44
Сенат США проголосував за виділення допомоги Україні
13:34
Підкремлівські "мантри": сійярто пообіцяв блокувати гроші на зброю Україні через "полювання" на угорські компанії
12:29
Підкремлівські "мантри": сійярто каже, що ЄС "готується до світової війни" поставками зброї в Україну
11:47
Чому так важливо підтримувати чистоту в офісному приміщенні?
14:39
Що таке PPC (Pay per Click)
21:28
ДЦВ — додатковий захист для автовласників: чи варте воно того?
14:38
Як правильно вибрати упаковку для різних видів квітів - троянди, лілії, тюльпани
13:47
Переваги та особливості сучасних воріт
00:13
Яким має бути універсальний похідний ніж пішого мисливця та туриста?
23:49
Палата представників підтримала конфіскацію заморожених активів рф для України
21:58
У Конгресі США підтримали допомогу Україні
14:51
Правила підбору одягу для тривалих велопрогулянок
15:36
Гербіциди: основні типи, принцип дії та застосування в аграрній практиці
16:17
Холодильник Samsung No Frost — ідеальний варіант для кухні
22:13
Щоби "промивати мізки" угорцям, росіяни створили спеціальний сайт і Telegram-канал
20:18
Весілля мрії у Німеччині з агентством AlexShow
17:19
Чи можна використовувати паронітові прокладки для води
» Всі новини