Пораненому на Сході бійцю із Закарпаття потрібна допомога (ФОТО)

19 листопада до Днiпропетровської обласної клiнiчної лiкарнi iм. І.Мечникова госпiталiзували трьох бiйцiв, поранених у війні з Росією на Донбасі. Серед них опинився 26-рiчний Іван Кiраль iз Пiдвиноградова Виноградiвського району Закарпатської області.

Пораненому на Сході бійцю із Закарпаття потрібна допомога (ФОТО)

Як тодi розповiдав головний лiкар медзакладу, боєць отримав поранення в голову бiля селища Новотроїцьке.

"Куля увiйшла в праву лобову область i вийшла в скроневу злiва. Кома І. ШВЛ", –розповiдає лiкар.

Вчора у соціальній мережi Фейсбук, у спільнотi "Рух пiдтримки Закарпатських вiйськових - Виноградiв" з'явилося прохання по допомогу:

"Друзi! Потрiбна допомога нашому земляку вiйськовослужбовцю з Пiдвиноградова - Кiраль Івану. Нещодавно з фронту батькам Івана прийшла страшна звiстка. Пiд час чергового обстрiлу в зонi ООС (АТО) снайперська куля влучила йому в голову i вилетiла назовнi наскрiзь. Сталося це у Новотроїцьку Донецької областi. Наразi стан Івана стабiлiзувався, вiн помаленьку вiдходить вiд штучної коми. Та для того, аби повернути його до повноцiнного життя, доведеться пройти довгий i важкий шлях реабiлiтацiї, на яку потрiбнi будуть грошi (зараз медичне забезпечення вiйськовий отримує повнiстю за державний кошт). Батько солдата – пенсiонер за станом здоров’я, мама – молодша медична сестра у Виноградiвськiй райлiкарнi, тож статкiв не мають. Вони просять всiх небайдужих людей допомогти їм зiбрати кошти на реабiлiтацiю сина. Грошi можна надсилати на рахунок у ПриватБанку 5168 7573 6942 7663 на iм’я батька Кiраль Валерiя Федоровича. Тел. 096 73 24 607".

06 грудня 2018р.

Теги: поранення, Підвиноградів

Коментарі

Сват 2018-12-08 / 11:12:55
Шановні дописувачі! Якщо у Вас є можливість зробіть як зробив я надіславши на карточку тата ГЕРОЯ 200 гривень (правда банк зняв з них 7 гривень-доречі державний Приватбанк).Хто скільки може-починайте,бо чиновники своїми діями скоро це не зроблять, а допомога потрібна батькам також терміново!

Вуву 2018-12-07 / 19:41:23
... (За державний кошт) ... Тому що він був у критичному стані і надана допомога є невідкладною .
А от потім ... Починається "пісня".
Це коли він повинен буде самотужки оббивати пороги різних кабінетів .
В ТОЙ САМИЙ ЧАС ЯК ЙОМУ ВСЕ ЦЕ (ліки і реабілітація (відвідини фізеотерапевтичних процедур ... Допомога психолога ... І тп. ) ...належиться по праву і є гарантовано крайіною.
Але хтось виділене бабло у великих сумах краде і купляє мільйонні статки ... А войінам які були поранені чи стали інвалідами ... Кажуть нема грошей.
ТАК ОТ НЕХАЙ УЛЬЯНА СУПРУН З ЦИМ І РОЗБЕРЕТЬСЯ ... ТИМ БІЛЬШЕ ЩО ГРОШІ НА ДОПОМОГУ ВИДІЛЯВ УРЯД США.
А РАЗ ВІН ВИДІЛЯВ ... ТО МАЄ ПРАВО І ПЕРЕВІРИТИ І СПИТАТИ В НАШИХ ВІЙСЬКОВИХ БАРИГ ... ЧОГО ЙІХНІ СТАТКИ НЕ ВІДПОВІДАЮТЬ ЙІХНІМ ДЕКЛАРАЦІЯМ ? (а в рази перевищують йіх).
І куди поділись страшні суми бабла ?
... В тому числі виділені і на ліки і на реабілітацію наших войінів і пільги і соціальну допомогу.
Ps.
Чи всі ці оборудки повинні бути покритими ... "ВІЙСЬКОВИМ СТАНОМ".
А лохам на вуха лапшу ... Йде війна ... Грошей нема.
"ДЬЄНЄГ НЄТ НО ВЫ ТАМ ДЄРЖІТЄСЬ".
Так от це не 2014 ... А 2019 .
І ПРИЙШОВ ЧАС "ПРОСТО СПИТАТИ" ... А ДЕ ... ДЕ ВИДІЛЕНІ ГРОШІ ???

читач 2018-12-07 / 12:18:05
ви читати вмієте, мудрагелі, чи просто дістали команду в черговий раз обісрати владу ?
чорним по білому написано -"зараз медичне забезпечення вiйськовий отримує повнiстю за державний кошт ")

Вуву 2018-12-07 / 06:38:33
Якщо ульяна супрун прочитає цю інформацію ... То хай подзвонить тути ... Куди треба і запитає ... А куди ви суки ганебні бабло поділи ?
А куди дзвонити вона знає.
Немає в природі таких слів щоб виказати обурення ... діями військових генералів - злодійів ... Яких прикриває сам вальцмам (і турчинов ) .

пенсіонер 2018-12-07 / 06:30:38
Закарпатці поки Супрун чи хтось інко вирішить питання забезпечення війських ліками, давайте допоможемо земляку коштами. Хто скільки може, але молодий чоловік повинен вижити.
Виноградівці невже у вас не знайдеться хоч по сто гривень.

Вуву 2018-12-07 / 06:27:57
... (Джерело ... "Фінансова допомога сша для украйіни: цифри")
Суми допомоги вказані в сотнях млн $... За минулий рік сша виділили 200млн.$ для ЗСУ і 420млн.$ допомоги офіційному києву. Загальна сума 620 млн$.
За 2017р ... Сша були виділили украйіні допомоги на 350 млн$.
За 2015 - 16р. Суми були меншими ...
А тепер питання до всіх ...
Де поділись всі ті виділені сотні млн $ допомоги ... Якщо поранені чи покалічені войіни ЗСУ повинні самотужки вишукувати засоби до реабілітаційі як психологічнойі так фізичнойі. Вишукувати гроші на необхідні медикаменти ?
Некажучи вже про різні пільги ... Компенсаційі чи скажімо отримання пенсійі по інвалідності.
Чи може ми вже дожились до того ... що цим питанням (пере)розподілу тих виділених коштів повинно занятись американське СіАйЕй (СІА) чи може цру.
Якщо на початку російськойі агресійі в 2014р. Був хаос і відсутність міжнароднойі фінансовойі допомоги ...
То від 2015р. Украйіна і ЗСУ ОТРИМАЛИ В ЗАГАЛЬНОМУ ПОНАД 1 МЛРД.$ ...
(В еквіваленті приблизно ... А може і більше 30 млрд гр.).
Якщо є експерти які оперують більш точними цифрами і сумами ... Поясніть або дайте відповідь.

Вуву 2018-12-06 / 23:01:36
Ось ось ... В ужгород має прийіхати
У.Супрун.
Як би йій задати таке питання ... Від вуву .
Чому бійці ЗСУ (всі без виключення) не мають 100% медичного забезпечення ?
Чому на реабілітацію і медикаментозне забезпечення ... Батьки поранених і покалічених бійців повинні робити це самотужки? Проводячи різні акційі і збирати від волонтерів і доброзичливців фінансові пожертвування ... як допомогу?
В той самий час як з бюджету крайіни виділяються неймовірні суми грошей на фонд порошенка ???
Чи вважає во. Міністра Охорони Здоровя Украйіни. Це ... НОРМАЛЬНИМ СТАНОМ РЕЧЕЙ. ???
В той самий час ... як найдорожчі квартири в центрі києва ... Активно скуповує військовий генералітет ?!

штик Закарпаття 2018-12-06 / 21:38:37
Де ви,патріоти України? Чому мовчите? Слава тобі, Герою! Тримайся! Ми за тебе помолимося... Бог тобі допоможе...люди тебе почують! З Днем Української Армії тебе, брате!

НОВИНИ: Соціо

17:44
В Ужгороді залагоджують конфлікт, що виник через розчистку каналу на Канальній
17:34
Танцювальний колектив з Ужгорода повернувся з призовими місцями з конкурсу хореографії в Івано-Франківську
17:15
Троє дітей-сиріт отримали власне житло в Ужгороді
16:43
Благословенний Вифлеємський вогонь миру приїде до Ужгорода
16:19
Понад 50 питань розглядатимуть депутати на останній цьогорічній сесії Закарпатської облради
15:28
Соціально-економічне становище Закарпатської області за січень-жовтень 2018 року
14:18
/ 2
Скарбниці закарпатських міст і сіл збагатились на 3,6 млрд гривень
14:15
Захворюваність на грип та ГРВІ на Закарпатті – на 10% нижче епідпорогу
13:52
/ 2
Ужгород має нове місто-побратим – хорватську Пожегу
13:47
На Закарпатті за рік на середню зарплату можна купити на 43 кг білого хліба менше, ніж торік
13:30
/ 3
Закарпаття з робочим візитом відвідав Спеціальний представник Голови ОБСЄ
12:54
За вихідні в Ужгороді та Мукачеві виявили 3 осіб з наркотиками
12:17
Із січня 2019-го закарпатцям потрібно переукласти договори з постачальниками електроенергії
11:26
У центральній частині Ужгорода – перебої з водопостачанням через аварійні роботи
10:37
У Мукачеві в електронну медичну систему в єдину мережу об’єднано всі ланки медичної допомоги
09:41
/ 1
Перший тиждень акції "Письменник за прилавком" завершився в Ужгороді байками Андрія Шипа
09:33
В Ужгороді навчатимуть танцювати хіп-хоп
09:29
За кількістю алкозалежних на Закарпатті лідирує Виноградівщина
01:47
/ 9
У першому рейсі інтерсіті з Мукачева до Будапешта їхали десятеро пасажирів
21:34
"Смішна" закарпатка втретє виграла 50 тис грн на шоу "Розсміши коміка"
19:27
/ 3
Маршрут потяга "Мукачево-Будапешт" складено в інтересах угорської сторони – експерт
12:45
У затриманого вночі в Ужгороді патрульними чоловіка виявили 10 мобілок, 3 планшети, ноутбук і лопату
11:49
/ 1
У свій перший рейс вирушив потяг Будапешт-Мукачево Latorca ("Латориця")
16:53
В Ужгороді провели перший із двох майстер-класів із виготовлення новорічних іграшок
16:50
У Берегові курсуватиме екскурсійний поїзд
» Всі новини