Пораненому на Сході бійцю із Закарпаття потрібна допомога (ФОТО)

19 листопада до Днiпропетровської обласної клiнiчної лiкарнi iм. І.Мечникова госпiталiзували трьох бiйцiв, поранених у війні з Росією на Донбасі. Серед них опинився 26-рiчний Іван Кiраль iз Пiдвиноградова Виноградiвського району Закарпатської області.

Пораненому на Сході бійцю із Закарпаття потрібна допомога (ФОТО)

Як тодi розповiдав головний лiкар медзакладу, боєць отримав поранення в голову бiля селища Новотроїцьке.

"Куля увiйшла в праву лобову область i вийшла в скроневу злiва. Кома І. ШВЛ", –розповiдає лiкар.

Вчора у соціальній мережi Фейсбук, у спільнотi "Рух пiдтримки Закарпатських вiйськових - Виноградiв" з'явилося прохання по допомогу:

"Друзi! Потрiбна допомога нашому земляку вiйськовослужбовцю з Пiдвиноградова - Кiраль Івану. Нещодавно з фронту батькам Івана прийшла страшна звiстка. Пiд час чергового обстрiлу в зонi ООС (АТО) снайперська куля влучила йому в голову i вилетiла назовнi наскрiзь. Сталося це у Новотроїцьку Донецької областi. Наразi стан Івана стабiлiзувався, вiн помаленьку вiдходить вiд штучної коми. Та для того, аби повернути його до повноцiнного життя, доведеться пройти довгий i важкий шлях реабiлiтацiї, на яку потрiбнi будуть грошi (зараз медичне забезпечення вiйськовий отримує повнiстю за державний кошт). Батько солдата – пенсiонер за станом здоров’я, мама – молодша медична сестра у Виноградiвськiй райлiкарнi, тож статкiв не мають. Вони просять всiх небайдужих людей допомогти їм зiбрати кошти на реабiлiтацiю сина. Грошi можна надсилати на рахунок у ПриватБанку 5168 7573 6942 7663 на iм’я батька Кiраль Валерiя Федоровича. Тел. 096 73 24 607".

06 грудня 2018р.

Теги: поранення, Підвиноградів

Коментарі

Сват 2018-12-08 / 11:12:55
Шановні дописувачі! Якщо у Вас є можливість зробіть як зробив я надіславши на карточку тата ГЕРОЯ 200 гривень (правда банк зняв з них 7 гривень-доречі державний Приватбанк).Хто скільки може-починайте,бо чиновники своїми діями скоро це не зроблять, а допомога потрібна батькам також терміново!

Вуву 2018-12-07 / 19:41:23
... (За державний кошт) ... Тому що він був у критичному стані і надана допомога є невідкладною .
А от потім ... Починається "пісня".
Це коли він повинен буде самотужки оббивати пороги різних кабінетів .
В ТОЙ САМИЙ ЧАС ЯК ЙОМУ ВСЕ ЦЕ (ліки і реабілітація (відвідини фізеотерапевтичних процедур ... Допомога психолога ... І тп. ) ...належиться по праву і є гарантовано крайіною.
Але хтось виділене бабло у великих сумах краде і купляє мільйонні статки ... А войінам які були поранені чи стали інвалідами ... Кажуть нема грошей.
ТАК ОТ НЕХАЙ УЛЬЯНА СУПРУН З ЦИМ І РОЗБЕРЕТЬСЯ ... ТИМ БІЛЬШЕ ЩО ГРОШІ НА ДОПОМОГУ ВИДІЛЯВ УРЯД США.
А РАЗ ВІН ВИДІЛЯВ ... ТО МАЄ ПРАВО І ПЕРЕВІРИТИ І СПИТАТИ В НАШИХ ВІЙСЬКОВИХ БАРИГ ... ЧОГО ЙІХНІ СТАТКИ НЕ ВІДПОВІДАЮТЬ ЙІХНІМ ДЕКЛАРАЦІЯМ ? (а в рази перевищують йіх).
І куди поділись страшні суми бабла ?
... В тому числі виділені і на ліки і на реабілітацію наших войінів і пільги і соціальну допомогу.
Ps.
Чи всі ці оборудки повинні бути покритими ... "ВІЙСЬКОВИМ СТАНОМ".
А лохам на вуха лапшу ... Йде війна ... Грошей нема.
"ДЬЄНЄГ НЄТ НО ВЫ ТАМ ДЄРЖІТЄСЬ".
Так от це не 2014 ... А 2019 .
І ПРИЙШОВ ЧАС "ПРОСТО СПИТАТИ" ... А ДЕ ... ДЕ ВИДІЛЕНІ ГРОШІ ???

читач 2018-12-07 / 12:18:05
ви читати вмієте, мудрагелі, чи просто дістали команду в черговий раз обісрати владу ?
чорним по білому написано -"зараз медичне забезпечення вiйськовий отримує повнiстю за державний кошт ")

Вуву 2018-12-07 / 06:38:33
Якщо ульяна супрун прочитає цю інформацію ... То хай подзвонить тути ... Куди треба і запитає ... А куди ви суки ганебні бабло поділи ?
А куди дзвонити вона знає.
Немає в природі таких слів щоб виказати обурення ... діями військових генералів - злодійів ... Яких прикриває сам вальцмам (і турчинов ) .

пенсіонер 2018-12-07 / 06:30:38
Закарпатці поки Супрун чи хтось інко вирішить питання забезпечення війських ліками, давайте допоможемо земляку коштами. Хто скільки може, але молодий чоловік повинен вижити.
Виноградівці невже у вас не знайдеться хоч по сто гривень.

Вуву 2018-12-07 / 06:27:57
... (Джерело ... "Фінансова допомога сша для украйіни: цифри")
Суми допомоги вказані в сотнях млн $... За минулий рік сша виділили 200млн.$ для ЗСУ і 420млн.$ допомоги офіційному києву. Загальна сума 620 млн$.
За 2017р ... Сша були виділили украйіні допомоги на 350 млн$.
За 2015 - 16р. Суми були меншими ...
А тепер питання до всіх ...
Де поділись всі ті виділені сотні млн $ допомоги ... Якщо поранені чи покалічені войіни ЗСУ повинні самотужки вишукувати засоби до реабілітаційі як психологічнойі так фізичнойі. Вишукувати гроші на необхідні медикаменти ?
Некажучи вже про різні пільги ... Компенсаційі чи скажімо отримання пенсійі по інвалідності.
Чи може ми вже дожились до того ... що цим питанням (пере)розподілу тих виділених коштів повинно занятись американське СіАйЕй (СІА) чи може цру.
Якщо на початку російськойі агресійі в 2014р. Був хаос і відсутність міжнароднойі фінансовойі допомоги ...
То від 2015р. Украйіна і ЗСУ ОТРИМАЛИ В ЗАГАЛЬНОМУ ПОНАД 1 МЛРД.$ ...
(В еквіваленті приблизно ... А може і більше 30 млрд гр.).
Якщо є експерти які оперують більш точними цифрами і сумами ... Поясніть або дайте відповідь.

Вуву 2018-12-06 / 23:01:36
Ось ось ... В ужгород має прийіхати
У.Супрун.
Як би йій задати таке питання ... Від вуву .
Чому бійці ЗСУ (всі без виключення) не мають 100% медичного забезпечення ?
Чому на реабілітацію і медикаментозне забезпечення ... Батьки поранених і покалічених бійців повинні робити це самотужки? Проводячи різні акційі і збирати від волонтерів і доброзичливців фінансові пожертвування ... як допомогу?
В той самий час як з бюджету крайіни виділяються неймовірні суми грошей на фонд порошенка ???
Чи вважає во. Міністра Охорони Здоровя Украйіни. Це ... НОРМАЛЬНИМ СТАНОМ РЕЧЕЙ. ???
В той самий час ... як найдорожчі квартири в центрі києва ... Активно скуповує військовий генералітет ?!

штик Закарпаття 2018-12-06 / 21:38:37
Де ви,патріоти України? Чому мовчите? Слава тобі, Герою! Тримайся! Ми за тебе помолимося... Бог тобі допоможе...люди тебе почують! З Днем Української Армії тебе, брате!

НОВИНИ: Соціо

16:46
ФОТОФАКТ. Свято закарпатського меду триває у Мукачеві
10:02
/ 3
Великий Березний створює ОТГ, в яку увійде 4 навколишніх села
10:00
/ 1
86% медичних закладів на Закарпатті не готові до наступного етапу медреформи
09:29
Із півсотні пакетів сміття зібрали в Ужгороді в рамках акції до всесвітнього дня прибирання
17:13
В ужгородській класичній гімназії почали ремонтувати басейн
16:31
В Ужгороді презентували книги для дітей
16:27
На міжнародній конференції на Закарпатті говорили про реалізацію екологічних грантових проектів
16:24
/ 6
На Закарпатті розпочалися масштабні військові навчальні збори резервістів
14:01
В Ужгороді проходить освітній фестиваль Uzhhorod EdFest 2019
13:03
Європейський тиждень мобільності стартував в Ужгороді
12:38
В Ужгороді організації, які захищають права інвалідів, підписали меморандум про співпрацю
11:53
/ 5
22 вересня в Ужгороді обмежать рух автівок на вул. Станційній
11:18
Додаткові системи відеоспостереження в Міжгірському лісгоспі допомагають в охороні лісів
09:34
10 пар за один день взяли шлюб в рамках проекту "Шлюб за добу"
09:15
У Мукачеві будують відпочинково-оздоровчий комплекс
17:32
В Ужгороді пройдуть акції до всесвітнього дня прибирання
17:28
/ 2
З огляду на ремонті роботи тимчасово зміниться розклад руху електричок Батьово-Королево та Мукачево-Сянки
15:24
/ 1
Новий дитячий роман Галини Малик про лицаря Горчика презентували в Ужгороді
14:12
/ 2
У І півріччі 2019-го на Закарпатті продано фармацевтичних товарів на 14,9% більше, ніж за аналогічний період торік
13:48
/ 2
У Мукачеві збільшать фінансування медичної програми для підтримки хворих на ниркову недостатність
12:13
На посту у Нижніх Воротах на Воловеччині зупинили іноземці без документів та водія, що "сумнівно" перевозив мотоцикли
11:56
/ 1
З початку року на Закарпатті від продажу землі до бюджетів усіх рівнів надійшло понад 80 млн грн
11:44
/ 1
В Ужгороді відкрили "Тур'євроцентр-Закарпаття"
11:25
Парад рудих пройде у Мукачеві
11:22
Закарпатські підприємства сплатили понад 315 млн грн податку на прибуток
» Всі новини