У Мукачеві адміністраторці грального закладу оголошено про підозру у незаконому зайнятті гральним бізнесом

Адміністраторці грального закладу, що незаконно діяв у м. Мукачево, оголошено про підозру в умисному зайнятті гральним бізнесом (ч.1 ст. 203-2 КК України).

У Мукачеві адміністраторці грального закладу оголошено про підозру у незаконому зайнятті гральним бізнесом

Як встановлено в ході досудового  розслідування, підозрювана, умисно, з метою отримання прибутку, без передбаченого законом дозволу, з невстановленими слідством особами організувала функціонування інтерактивного клубу (з маскуванням під Інтернет-клуб) для проведення азартних ігор на комп'ютерних симуляторах.

У так званому Інтернет – клубі, діяли 8 ігрових комп’ютерів для «клієнтів» та робочий комп’ютер адміністратора, через які, з використання окремих інтернет ресурсів, всім бажаючим надавався доступ до азартних ігор.

Адміністраторка також пояснювала гравцям порядок отримання доступу до незаконних азартних ігор та в загальному забезпечувала роботу грального закладу.

Наразі триває подальше досудове розслідування, яке здійснює слідчий відділ УСБУ в Закарпатській області під процесуальним керівництвом прокуратури Закарпатської області, повідомляє прес-служба прокуратури Закарпатської області.

06 грудня 2018р.

Теги: адміністратор, підозра

Коментарі

Ваня 06.12.2018 / 22:01:08
Показуха, закладів по області куча, і всім відомо хто їх кришує

справедливість 06.12.2018 / 19:19:39
Вам не соромно таке писати. Куди не глянеш всюди ФАВОРИТ, ПАРІ-МАТЧ та гральні заклади,які також під забороною. Тоді цікаво а хто кришує ті заклади що працюють--- виходить що СБУ під процесуальним керівництвом прокуратури Закарпатської області. Чи не так панове,а може суспільство помиляється---тоді працюйте!!!

НОВИНИ: Кримінал

18:39
/ 8
Суд у Воловці вирішить, чи повертати на посаду голову Жденіївської селищної ради Култана, затриманого на хабарі у 100 000 грн
15:00
/ 7
Колишню чиновницю Ужгородської міськради підозрюють у махінаціях із пайовими внесками
12:43
Поліція Закарпаття розслідує дві ДТП за участі пʼяних водіїв Фото новина
16:30
/ 1
Винуватиця карколомної ДТП на Закарпатті, в якій загинув прикордонник, постане перед судом Фото новина
13:34
Неповнолітній підозрюваний у вбивстві на Тячівщині залишиться під вартою Фото новина
11:26
/ 5
Мобілізація Белецького: Офіс омбудсмана вимагає розслідування від поліції та ВСП
02:32
/ 14
Національна асоціація адвокатів вимагає від Генпрокурора внести до ЄРДР інформацію по незаконному затриманню, мобілізації та побиттю адвоката експоліцейського Белецького Цебрика
00:54
/ 25
В Ужгороді невідомі в масках викрали і "закинули" в ТЦК експоліцейського Белецького Фото новина
17:59
На Міжгірщині 59-річний чоловік отримав 7 років за вбивство сина Фото новина
13:14
На Хустщині засудили чоловіка до 12 років за умисне вбивство односельця Фото новина
21:52
/ 19
САП зареєструвала кримінальне провадження щодо керівника Закарпатської прокуратури Пацкана Відео новина
11:02
На Закарпатті підозрюваного у крадіжці понад 33 тис. доларів взято під варту
09:52
/ 2
На Закарпатті експравоохоронець отримав 7 років за наркоторгівлю Фото новина
03:29
/ 7
В Ужгороді суддя Бисага не допустив до зали суду ветеранів війни і представницю калинчан у справі будівництва міні ГЕС на річці Тересва
12:01
/ 2
Апеляційний суд знову розглядає справу про гучне зґвалтування неповнолітньої на Закарпатті
21:12
/ 11
НАЗК виявило у декларації ужгородського депутата від ОПЗЖ Маєрчика порушення на 15 млн грн
18:26
Поліція розслідує умисне вбивство жінки на Рахівщині
16:00
/ 1
Смерть мобілізованого етнічного угорця на Закарпатті розслідує ДБР
17:39
/ 1
Міжгірець уник покарання за жорстоке поводження з сусідським собакою
16:40
/ 13
Ексначальник Закарпатської ДАБІ Лалакулич відбувся "умовним" роком за вимагання понад пів мільйона гривень
10:37
На Закарпатті викрили шахрайський кол-центр, який обкрадав іноземців Фото новина
23:32
/ 3
Судді Бисага, Фазикош, Феєр: апеляційний суд розгляне, чи скасувати "ГЕСівській" арешт в Калинах
15:42
/ 5
Суд встановив заставу 10 млн для голови Мукачівської РДА Сергія Гайдая Фото новина
16:56
/ 1
На Хустщині чоловік до смерті побив односельця Фото новина
15:56
/ 3
На Закарпатті посадовця ДСНС підозрюють у махінаціях на мільйон гривень Фото новина
» Всі новини