Україна не впускатиме росіян-чоловіків 16-60 років

Україна на час воєнного стану не пропускатиме на свою територію росіян чоловічої статі віком від 16-ти до 60 років за незначним винятком.

Винятком буде здійснення гуманітарної місії, як то прибуття на похорон, пролунало на нараді щодо посилення обороноздатності України за участю президента.

Голова Державної прикордонної служби України Петро Цигикал повідомив, що його відомство переведено в 1-й рівень боєготовності, кордон охороняється за посиленим варіантом, наряди на кордоні з Росією й анексованим Кримом посилено.

"Обмежено в'їзд іноземців – перш за все, громадян Російської Федерації. Здійснюється непропуск громадян Російської Федерації віком від 16-ти до 60 років, осіб чоловічої статі", – заявив він.

"Що стосується громадян України – ніяких обмежень не існує", – уточнив Цигикал.

"У разі виникнення обстановки гуманітарного характеру пропуск громадян Російської Федерації, які їдуть, наприклад, на похорон и чи з якоюсь іншою гуманітарною метою, ми пропускаємо", – додав голова Прикордонної служби.  

Президент Петро Порошенко уточнив, чи це "заходи, які перешкоджають Російській Федерації формувати тут загони приватних армій, які насправді є представниками Збройних сил Російської Федерації і не дати їм провести операції, які вони намагалися провести в 2014-му році". Цигикал ствердно кивнув.   

"Тобто ще раз :чоловіча стать, 16-60 (років), застосовується обмеження, крім гуманітарних випадків, які будуть чітко виписані в інструкції", – наголосив Порошенко.  

"І я би посилив вимоги щодо реєстрації в областях, у яких введено воєнний стан, для громадян Російської Федерації. Пропозицію прошу внести мені протягом 24 годин, на затвердження", – заявив президент.

Як відомо, з 26 листопада до 26 грудня в 10 областях України запроваджено воєнний стан як відповідь на захоплення росіянами українських військових суден та моряків у Керченській протоці. Військовий стан може бути продовжено в разі тривання загрози для України.

30 листопада 2018р.

Теги: Росія, кордон

Коментарі

Степан Крук 30.11.2018 / 15:34:10
Дошасталися інваліди нетранспортабельні!

НОВИНИ: Різне

10:05
Дротові чи безпровідні - які навушники обрати і що врахувати
18:28
Як обрати дискові лущильники для успішного обробітку ґрунту
13:37
У Словаччині хочуть ввести обовʼязкову службу через війну в Україні та претензії орбана
16:48
Суд призначив заставу детективу НАБУ, в якого виявили дороговартісну квартиру в Ужгороді Фото новина
11:21
Топ-5 в'язальних трендів: створюємо модний одяг та декор для дому
11:03
Сучасний підхід до зимової безпеки
15:54
Кольорові олівці: творчість та розвиток
14:20
Гарячі путівки - чому це найкращий вибір для тих, хто хоче добре відпочити
14:00
Камери відеоспостереження - тонкощі вибору підхожого рішення
15:57
Як правильно надягати та знімати контактні лінзи?
00:41
США кажуть, що готові разом з Європою довести економіку рф до "повного колапсу"
13:37
Суші — як замінити ресторан, не виходячи з дому
13:33
Брі та камамбер сир з білою пліснявою: в чому його секрет
13:29
Otto - огляд популярного німецького маркетплейса
19:05
Секрети безпечного та результативного лінкбілдингу
11:41
Виразкова хвороба: сучасні методи лікування
11:22
Кіпр: сонячний острів, де відпочинок стає реальністю з турфірмою Turpoisk
19:48
Лазні Київ: де справжній жар і пара
09:59
У Львові затримали підозрюваного у вбивстві Андрія Парубія Фото новина
12:15
Правоохоронці розслідують обставини резонансного вбивства Андрія Парубія у Львові Фото новина
23:05
Держетнополітики визнала зв'язок УПЦ МП з Російською православною церквою
22:50
/ 1
Міністр закордонних справ Польщі запросив Бровді "Мадяра" до своєї країни, проігнорувавши санкції угорщини
19:59
/ 26
"Ваші кінцівки – по лікоть в українській крові": закарпатець Бровді "Мадяр" порадив орбану "запхати в дупу" його санкції Фото новина
18:35
В орбана підтвердили, що заборонили в'їзд етнічному угорцю Бровді "Мадяру" за удари по "Дружбі"
18:12
Жіночі піжами від Kasta: затишок і стиль для солодких снів
» Всі новини