Коритняни боргують ужгородському "Водоканалу" понад 18 млн грн (ВІДЕО)

Директора КП «Водоканал Ужгорода» Станіслав Карташов розповів про господарські відносини очолюваного ним підприємства та Коритнянської сільської ради.

Коритняни боргують ужгородському "Водоканалу" понад 18 млн грн (ВІДЕО)

Зокрема, ідеться про 18 мільйонів 130 тисяч гривень боргу сільради перед КП за використану воду. Також, уже є рішення суду на користь «Водоканалу». Далі – пряма мова.

Станіслав КАРТАШОВ, директор КП «Водоканал міста Ужгорода»:

- На сьогодні Коритнянська сілька рада боргує 18 мільйонів 130 тисяч гривень за використану воду. При чому, ця сума близька до наявної податкової заборгованості КП щодо сплати усіх податків з боку підприємства. Наприкінці року закінчуються строки відстрочки виконання рішень, які ми надали Коритнянській сільській раді. Плануємо із нового року ці рішення давати у роботу виконавчій службі для того, аби ці суми стягувалися на користь підприємства і йшли напряму у погашення податкового боргу. Ми виграли суд по стягненню 10 млн заборгованості, це частина суми із 18 млн, а інша частина судом підтверджена у інші періоди. Село не використовує свердловини, забурені конкретно для потреб зазначеної сільради, а й до сьогодні жителі є споживачами з минайського водозабору, того, що обслуговує абонентів Ужгорода і кількох прилеглих сіл. Схема розрахунків змінена. Із 1 серпня 2018 року усі мешканці, які територіально проживають у Коритнянах, Часлівцях та Кінчеші є прямими абонентами КП, із усіма з них укладені прямі договори на водопостачання. На сьогодні розрахунок перед Водоканалом на рівні 96%.  Тобто, тепер споживачі напряму сплачують нам. До цього моменту ми послуговувалися договором із сільською радою 1991 року, де усі зобов’язання у об’ємі поставленої води відбувались по одній угоді з одним контрагентом – Коритнянська сільська рада. Відповідно, усі борги, які виникали у цих межах, лягали на сільраду. Вони мали своє КП, яке мало працювати із населенням у отриманні платежів. Але, аналізуючи ситуацію, цим ніхто не займався: люди воду використовували, але практично за неї ніхто ніколи не платив.

29 листопада 2018р.

Теги: Водоканал, борг, Коритняни

Коментарі

Faszi 29.11.2018 / 10:35:19
Та то зажиточне село...Коритняни-"куркулі"...Потрусити їх

НОВИНИ: Соціо

12:21
На Закарпатті дитина отримала різані рани після небезпечних завдань в онлайн-грі
10:43
У Карпатах рятувальники евакуювали туристку зі Львова, якій стало зле під час походу Фото новина
10:41
Завтра в Ужгороді відбудеться прощання із захисником Олександром Карбованцем Фото новина
16:29
Львівські лікарі врятували зір юнаку із Закарпаття після важкої травми ока Фото новина
13:15
/ 1
На Закарпатті мобілізували чоловіка з інвалідністю Фото новина
18:13
В Ужгороді попрощалися із захисником Іваном Ігнацевичем, який два роки вважався зниклим безвісти Фото новина
12:53
/ 1
У вантажному поїзді до Словаччини на Закарпатті виявили схованку з контрабандними сигаретами Фото новина
10:00
У Ясінях на Рахівщині помер ветеран російсько-української війни Руслан Романюк Фото новина
09:10
До озера Синевир маломобільних туристів доставлятимуть електромобілем
18:08
/ 1
У Виноградові попрощаються із військовим Юрієм Левком, який помер внаслідок хвороби Фото новина
16:01
/ 1
На Мукачівщині електровелосипедист врізався у двох дітей на велосипедах
15:23
На Мукачівщині рятувальники евакуювали травмованого мотоцикліста з лісу Фото новина
10:58
На трасі Київ – Чоп викрили порушення в міжнародному автобусі Фото новина
09:41
На Закарпатті розслідують ймовірну фіктивну мобілізацію чоловіка з інвалідністю Фото новина
09:00
/ 1
На Закарпатті за пів року померло вдвічі більше людей, ніж народилося Фото новина
00:06
Підтверджено загибель у січні 2025-го на Курщині Богдана Зеленька з Ізи Хустської громади Фото новина
21:44
/ 14
Комісія погодила скандальне будівництво на набережній в Ужгороді Фото новина
14:10
/ 2
В Ужгороді з 1 серпня зросте тариф на вивезення побутових відходів
17:15
/ 3
На війні з рф поліг захисник із Ракова на Ужгородщині Сергій Грабар Фото новина
10:11
/ 4
В Ужгороді через аварійні роботи тимчасово призупинять водопостачання в частині міста
09:05
/ 3
Закарпатець Роман Козак повернувся додому із золотом Міжнародної хімічної олімпіади Фото новина
03:05
У середу відбудеться засідання погоджувальної комісії по Ботанічній набережній в Ужгороді
22:42
/ 5
Шуфрича-молодшого мобілізували, але він пішов у відпустку і більше не повернувся
18:57
Підтверджено загибель у жовтні 2025-го Бориса Іванова з Керецьок Хустськоого району Фото новинаВідео новина
18:00
На Закарпатті рятувальники допомогли травмованій у горах жінці Фото новина
» Всі новини