Усі пункти пропуску на кордоні на Закарпатті працюють в штатному режимі

Усі під’їзні шляхи, які ведуть до пунктів пропуску і які були перекриті учасниками акції на автомобілях іноземної реєстрації, повністю розблоковано.

Усі пункти пропуску на кордоні на Закарпатті працюють в штатному режимі

Про це повідомляють у Державній прикордонній службі України.

Зараз роботу усіх пунктів пропуску на ділянці західного кордону нормалізовано. Заходи прикордонного контролю й пропуску через державний кордон учасників міжнародного руху співробітники Держприкордонслужби здійснюють встановленим порядком.

Нагадаємо, учасники акції на автомобілях з іноземною реєстрацією блокували під’їзні шляхи до пунктів пропуску на ділянці західного кордону. Одночасно ними блокувались близько десяти пунктів пропуску на державному кордоні, що призвело до заторів та значно ускладнило перетин кордону учасниками міжнародного руху.

28 листопада 2018р.

Теги: шляхи, пункти пропуску, кордон

Коментарі

ВуйкоД 2018-11-28 / 23:13:01


Коментар видалено. Адмін


*** 2018-11-28 / 20:07:38
Степан,це вам Порошенко сказав? Тоді це правда.

Степан Крук -Анатолій 2018-11-28 / 20:05:31
А куди їм діватися, коли Британія морський дисант направила? І все із-за того, що поліція не справляється із своїми обовязками...Жарт, звичайно!

Анатолій 2018-11-28 / 19:56:07
Нарешті! Скільки незручностей принесли ці бляхарі. Дякувати Богу, що розійшлись.

Степан Крук 2018-11-28 / 19:37:14
Настрій мені підняли ...британські військові кораблі із морськими дисантниками, котрі йдуть на допомогу Україні. Зустрічаймо!

*** 2018-11-28 / 19:25:36
Степан,гарно говорити вміє тільки влада. То і слухайте її казки . Можете в пенсіонера покликати за компанію. Пишете,що сміються, бардак. Та чи розумієте ви, що якщо і на далі буде вестись така геноцидна політика до народу, народ виїде. Не буде боротьби . Що тоді ???

Миколі горожанину 2018-11-28 / 19:09:19
А ви коли брали євробляху закони читали,чи взяли бляху а типирь хочите оби під неї закон написали?

Степан Крук-Горожанину 2018-11-28 / 19:07:58
Напевно, ви бачили відео в стислому форматі? Без циганів...

Горожанин 2018-11-28 / 19:07:39
Ще раз ; середня зарплата / розтаможка , співвідношення за взірець як східноєвропейських країн , ну звичайно враховувати кВт двигуна , звичайна деференціація . Питання знімається ... А то на словах у Європу йдемо , а на ділі в Ж...

Горожанин 2018-11-28 / 19:01:34
Бачив я це відео , і нічого там уже ненормального не бачу ... влада доводить людей до відчаю ...Цей депутат (Горват) взагалі якесь непорозуміння ... бачив , я ... з ними ( з владою ) вже по іншому не можна ... На Заході би їм уже писки прямо там натовкли , і машини попалили...

Степан Крук 2018-11-28 / 18:55:04
Дорогі, співітчизники! Переглянув відео "переговорів" бляхарів із владою. Це повний звіздєц! Мати, істерія, незвязана мова, хамство! Але найбільше мене вразило, що Павлов долучив до цієї зустрічі циган. Один "барон, з піною на вустах, хамив та погрожував нардепам та представникам ОДА, а наші "білі" люди плескали в долоні цигану. Я остаточно зрозумів, що Україна у великій дупі! І не вся біда в низькому рівні життя, несправедливості та війні, а в повному забидленні суспільства. Коли цигани погрожують громадянам на вулиці, грабують їх - це біда, але ми вже звикли! Але коли циган погрожує нардепам та владі спалити їх, знищити силами циганських общин - це трагедія! Я до людей ставлюся з повагою, але не до таких. Бо це БИДЛО! А ви й надалі підспівуйте бидлу, захищайте його, якщо вам ваше майбутнє по-барабану!!! Що посієте, те й пожнете, дорогі мої незабидлені співвітчизники!!!!!!!

Юрій 2018-11-28 / 18:43:02
А чи буде хтось із цього стада наказаний ?

Микола 2018-11-28 / 18:40:15
такі сикуни як пенсіонер лем то і знають що вончти в коментарях, а сам чом не йдеш воювати, мудаку? Ти неудачники і тебе жаба давить!

Горожанин 2018-11-28 / 18:37:33
До пенсіонерів ; Вони не "бидло " і не "барани " , а такі самі громадяни держави як і ви нешановні ! Які годують свої сімї , допомагають батькам , витрачають зароблені гроші тут... і мають повне право відстоювати свої права ! Владі ніхто не заважав поступити щодо цих людей СПРАВЕДЛИВО ! Ніхто ! Береться середня зарплата сусідніх держав .Словаччини , Угорщини , Польші .Береться повна ціна розтаможки в цих державах , вираховується процентне співвідношенн "зарплата / розтаможка , і переноситься ця формула на українські реалії , і все питання знято ! Але не для купки наших глитаїв-бариг , їх це не задовільнить !Підспівуйте їм далі !

хенерал Гаврилюк 2018-11-28 / 18:36:36
Низький уклін Павлу Павлову! Дякую Вам, що розблокували. Почув Бог мої молитви.

пенсіонер 2018-11-28 / 18:26:11
Та Бог з ними Степане, головне люди більше не мерзнуть у заторах через цих баранів.
А ще ця худоба більше не позорить нас перед іншими державами, а то показували у словацьких новинах це скотство.
Тай що то за військовий час, коли вчиняюиься такі диструктивні дії.
А на цих протестувальників добре крикнути то пообсикаються. Це не ті, що в кросовках з калашами протистояли руським танкам.

Степан Крук 2018-11-28 / 16:57:15
Чия заслуга в цьомк: бляхарів чи влади? Чи це одна і та ж "контора"?

НОВИНИ: Соціо

18:05
Учителі Закарпаття проходять сертифікацію: експерти з усієї України оцінюють їхню майстерність
15:19
Мешканці Чабанівки на Ужгородщині можуть залишитися без води через глиняний кар'єр "Голден тайлу" харківського депутата
11:22
Підтверджено загибель Михайла Бадиди з Демечів на Ужгородщині, який понад рік вважався зниклим безвісти
22:39
/ 2
На Запоріжжі поліг Петро Ганич з Кам'яниці Оноківської громади
22:00
/ 4
Командир "Граду" з позивним "Ісус"
17:33
/ 5
У Лютій Костринської громади згоріли будинок і трактор
11:12
/ 2
Чехія допоможе звести реабілітаційний центр в Ужгороді
22:04
Протягом минулого тижня в Ужгороді народилося 53 малюків, у Мукачеві – 34
12:40
/ 1
У 9 закладах Закарпаття можна отримати безкоштовну медичну допомогу при інсульті
11:25
/ 19
В Ужгороді сквер міської лікарні реконструюють і облаштують за 40 млн грантових гривень
17:48
На Закарпатті у березні 2024 року порівняно з груднем 2023 року ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
17:12
Цьогоріч у березні на Закарпатті ціни зросли на 0,7%
11:09
В Ужгороді "комунальні" повідомлення про порушення ПДР залишатимуть на авто у червоних зіп-пакетах
10:51
22-річного Івана Бориса з Заріччя, якого з серпня 2022 року вважали зниклим безвісти, зустрінуть і поховають у понеділок
22:15
/ 2
Стало відомо про загибель в лютому під Авдіївкою Віталія Старости з Великої Копані Виноградівської громади
11:36
У Тересві попрощаються з полеглим Героєм Михайлом Руснаком, що більше року вважався зниклим безвісти
22:27
В Ужгороді попрощалися із полеглим Героєм Олексієм Кобцем
15:44
На Закарпатті в теплицях почали збирати ранню картоплю
15:34
/ 1
Юрій Лущай з Краматорська, що поліг на Донеччині і похований у Великих Лучках, був істориком і відомим вікіпедистом
11:33
/ 1
На Сумщині поліг Василь Цинканич з Бегендяцької Пастілі Великоберезнянської громади
10:56
На війні з росією поліг Олексій Кобець з Ужгорода
19:16
/ 1
На Закарпатті військовий уник реального покарання за переправлення "ухилянта" через кордон
15:47
/ 9
У Буківцьові на колишній Великоберезнянщині створили новий монастир УПЦ Московського патріархату
11:17
/ 1
Дубівська громада сьогодні попрощається з Василем Скрипником з Красної, що загинув ще в травні 2022-го
22:28
/ 1
На Запоріжжі поліг Іван Гецко з Кушниці Керецьківської громади
» Всі новини