Про це повідомляють власні джерела Закарпаття онлайн.
Передача відбулася вчора, в понеділок, 26 листопада.
За інформацією Закарпаття онлайн, В.Гласнера, звинуваченого українськими правоохоронцями в організації злочинної групи, незаконному володінні зброєю та тероризмі, відправили до Києва, де має відбутися суд по обранню запобіжного заходу.
Адвокатом В.Гласнера є Роман Бухтояров.
Як раніше повідомляло Закарпаття онлайн, 6 листопада міністр юстиції Словацької Республіки Габор Гал підписав подання на екстрадицію В.Гласнера зі Словаччини.
В.Гласнер, який мешкав у Кошицях, був заарештований словацькою поліцією на запитом українського Інтерполу. Він перебуває під вартою з 18 червня.
Суд Кошиць вирішив змінити попередній арешт затриманого за підозрою в тероризмі українця Володимира Гласнера на арешт, який передує екстрадиції.
Ордер на арешт Володимира Гласнера, уродженця Севастополя, виданий українським судом.
В.Гласнер з 31 травня 2016 року перебував у розшуку за запитом Головного управління Національної поліції в Закарпатській області. Його звинувачують за ст. 125 (умисне легке тілесне ушкодження), ст. 129 (погроза вбивством), ст. 258 (теракт), ст. 257 (бандитизм) Кримінального кодексу України.
Гласнер близько двох років він проживав у Кошицях за підробленими документами. За інформацією місцевої поліції, спочатку у затриманого було угорське громадянство і змінене ім'я. У Словаччині він жив лише декілька метрів від поліцейської дільниці.
"Якщо він виявиться винним у злочинах, які йому інкримінують, то йому загрожує позбавлення волі на строк до 15 років", - сказав представник словацької поліції Мартін Вальдл.
Перший запасний батальйон ДУК "Правий сектор" було створено 22 липня 2014 року в Ужгороді на базі діючого підрозділу силового блоку "Правого сектору" Закарпатської області.
Володимир Гласнер увійшов у структури закарпатського "Правого сектору" вже після перемоги ужгородського Майдану. До цього в революційній або патріотичній діяльності помічений не був. Після того, як Гласнер увійшов до керівництва "ПС" Закарпаття, на адресу організації почали лунати звинувачення, що вона працює на замовлення і використовує партійний бренд для налагодження контрабандистської діяльності під "дахом" силовиків.
Його звільнили від обов'язків начальника штабу батальйону ДУК у березні 2015 року.
Нагадаємо, колишній командир першого запасного батальйону ДУК "ПС" Роман Стойка також перебуває в розшуку в зв'язку з перестрілкою в Мукачеві, що сталася в 2015 році.