Проїзд на КПП "Тиса" та "Ужгород" залишається ускладненим (ФОТО)

Безпеку дорожнього руху та публічну безпеку і порядок забезпечують патрульні.

Проїзд на КПП "Тиса" та "Ужгород" залишається ускладненим (ФОТО)

Інформуємо вас про те, що проїзд на КПП "Тиса" (с. Соломоново) та на КПП "Ужгород" залишається ускладненим.

Патрульна поліція на місці події забезпечує безпеку дорожнього руху та публічну безпеку і порядок.

Про повне відновлення руху у патрульній поліції обіцяють повідомляти додатково.

27 листопада 2018р.

Теги: проїзд, пункт пропуску

Коментарі

Закарпатець 2018-11-27 / 23:39:54
А окрім того, за цю 10 дачію вам прийдеться заплатити по новому закону чи малі податки.. от тоді подивимось як ви будете називати тих хто той закон запровадив..

Авто їздить по українських дорогах, купується солярка з якої ідуть налоги в держбюджет...

Пересічник 2018-11-27 / 23:12:36
Шановний "васман" (хоч таким вас важко назвати), повідомляю для особливо обдарованих, що не всі "паскуди, й дня не робили на державу і ше сміють щось від неї вимагати", а є такі,що працюють в Україні, сплачують податки (щоб було з чого вам платити пенсію). Кожні 5 днів робили пересічку, за кордон щорічно проплачують "зелену карту", проходять там техогляд. А 10-річна дачія з салону на днях розсиплеться,а 14-річна іномарка ще на повному ходу!!!!!

Евген 2018-11-27 / 21:56:11
Народ то не активісти а псевдоактивісти разом з павлом павловим чи як іх. Подивіться на його репортажи бидлота. Чож не блокуете в новоселиці бензовози? А я скажу бо приїхали братки і дали ім пі..зди. а тут поліціанти чуть що то проти народу. Народ кого не пускають визивайте 102 і пишить заяви. Пусть затягають по судах. А взагалі така сітуація нужна росіі і медведчуку с шуфрічем. Смерть козлвм

філолог 2018-11-27 / 21:49:06
Вітаю васмана - "євробляДІ" то не гірше за "євроБЛЯ*ХЕРів" :)

васман 2018-11-27 / 21:39:20
Я теж пенсіонер. цікаво, які податки платять "євробляді",і за які кошти вони проводять свої акції.В мене старенька 10 річна дачія куплена в салоні , і я заплатив за неї всі податки і у пенсійний фонд і за рахунок моїх грошей ці покидьки хочуть утримувати свої соціальні потреби, а самим безкоштовно контрабасити.
п.с. я не митник, не посадовець, а звичайний громадянин України, зі стажем айже у півстоліття,а ці паскуди, й дня не робили на державу і ше сміють щось від неї вимагати.

Степан Крук 2018-11-27 / 21:37:50
В Пітербурзі горить недобудований атомний ледокол "Черномирдін". Ну й хрен з ним!

Закарпатець 2018-11-27 / 21:21:35
Шановний пенсіонер..
Державу розвалює керівництво...
Народ лікує своїх дітей... допомагає військовим на передовій.. платить податки щоб пенсіонери мали пенсії, хоч вони нажаль маленькі, але в цьому не вині євробляхари...

пенсіонер 2018-11-27 / 20:55:56
Ця евробляхерська пиз...а притягне в область військовий стан.
От тоді будуть вам бляхи. Бо не може так бути щоб в окрім кінці держави брали в полон моряків, вбивали воїнів 128 Закарпатської бригади, а в іншому кінці быдлота розвалює державу із за автокорит.
Дійсно згадаєш тут сусіда із його: "Сталіна на вас треба".

ЛОХОТРОН 2018-11-27 / 18:09:33
Справдi це рiзна група людей,але влада змiшала компот з г...ном! Податки будуть шаленi! Власники ланос-корит, вiдер-лад трохи не розiбрались! Цi люди вiдстоюють iвас! Куди зникають 11 гр. З кожного лiтра топлива?

Степан Крук -Закарпатцю 2018-11-27 / 17:32:26
Там, дійсно, дві категорії людей: одні - типові "євробляхарі", інші - "пересічники", котрі не можуть на своїх авто повернутися із-за кордону додому. Аваков пояснив це неузгодженістю митного законодавства із новим "євробляхарським" законом. Цих людей мені щиро жаль, бо влада, вочевидь, створила їм проблеми на порожньому місці. Але є інша категорія протистуючих - "євробляхарі" із-за котрих вся ця "каша" заварилася. Я не згідний з Вами, що ці псевдоактивісти захищають інтереси першої групи. Навпаки, вони цинічно використовують їх проблеми у своїх бляхарських цілях!

Закарпатець 2018-11-27 / 17:12:41
Всіх скинули в один котел...
Є ті хто кожного 5 днь пересікав кордон, вони є власниками автівок...
Шановний читач та Степан Крук євробляхари там стоять і за вас.. даний закон який відмінив транзитний вїзд для євробляхарів ( що є основною причиною протесту) має продовження де є що власники авто з українською реєстрацією будуть також платити податок Державі і чим старіший автомобіль тим фантастичній податок..
Такщо б краще було щоб такі як ви заткали писок і піднявши дупу з дивана пішли і подякували тим які відстоюють український народ

Читач 2018-11-27 / 16:19:29
"Бляхарі" блокуванням доріг порушують чинне законодавство України!!! Чому бездіє поліція, мовчить прокуратура? Всі ми розуміємо, що ніякий закон про розмитнення вони не сприймуть! Сприймуть тільки дозвіл на розмитнення на повну "шару" без документів: уявіть, як "бляхар" їде у Литву шукати фірму, яка дала йому цю машину в оренду, щоб у неї її ж придбати. Цих фірм там вже давно немає і тому ця уявна їх поїздка буде лише в один кінець, бо ці машини на території тих країн вже давно поза законом! Тому розмитнювати немає чого, і це "бляхарі" чітко розуміють!

Степан Крук 2018-11-27 / 15:57:04
Що це таке? "Патрульна поліція на місці події забезпечує безпеку дорожнього руху та публічну безпеку і порядок". Прес-служба поліції вважає, що заблокований проїзд - це порядок? Отакий порядок ви забезпечуєте, чи такий "порядок, ви навмисно створюєте! Щоб вам пішки до пенсії патрулювати!!!

Степан Крук 2018-11-27 / 15:52:50
Неополіціянти! Так полегшіть той ускладнений проїзд!!! Що ви народу скаржитеся?!

НОВИНИ: Соціо

22:27
В Ужгороді попрощалися із полеглим Героєм Олексієм Кобцем
15:44
На Закарпатті в теплицях почали збирати ранню картоплю
15:34
Юрій Лущай з Краматорська, що поліг на Донеччині і похований у Великих Лучках, був істориком і відомим вікіпедистом
11:33
/ 1
На Сумщині поліг Василь Цинканич з Бегендяцької Пастілі Великоберезнянської громади
10:56
На війні з росією поліг Олексій Кобець з Ужгорода
19:16
/ 1
На Закарпатті військовий уник реального покарання за переправлення "ухилянта" через кордон
15:47
/ 8
У Буківцьові на колишній Великоберезнянщині створили новий монастир УПЦ Московського патріархату
11:17
/ 1
Дубівська громада сьогодні попрощається з Василем Скрипником з Красної, що загинув ще в травні 2022-го
22:28
/ 1
На Запоріжжі поліг Іван Гецко з Кушниці Керецьківської громади
18:31
На Сумщині загинув Михайло Мегеш з Великих Ком’ят Виноградівської громади
10:46
/ 4
У Закарпатському апеляційному суді скінчилися марки. Тому він припиняє листуватися
10:22
/ 1
Стало відомо про загибель понад рік тому під Бахмутом Павла Головка з Виноградова
19:54
За підсумками 2023 року Закарпаття посіло 4 місце по Україні за показником захворюваності на туберкульоз
15:00
На Запоріжжі поліг Михайло Будул з Керецьківської громади
11:22
/ 1
На війні з росією поліг Віталій Лях з Чумальова Буштинської громади
09:25
У Боздоському парку Ужгорода можна побачити "живих" казкових велетнів
20:07
/ 7
Прем'єр Шмигаль в Ужгороді "запустив" будівництво євроколії до Чопа
21:26
/ 1
У Великих Лучках на Мукачівщині попрощалися з Юрієм Лущаєм, що переїхав з сім'єю з Краматорська і поліг на рідній Донеччині
15:56
В Ужгороді попрощалися з полеглим Героєм Міланом Бабілою
15:34
В Ужгороді відкрили скульптурку режисеру "Тіней забутих предків" Параджанову
11:23
/ 1
Нижньоворітська громада провела у останню земну дорогу Героя Віктора Петриканина
23:00
/ 12
Ексміністр внутрішніх справ Аваков офіційно став власником 900 га плантацій фундука на Закарпатті
11:40
Зарічанську громаду сколихнула звістка про смерть Героя з Вільхівки Михайла Матіки
11:12
В Ужгороді у середу проведуть в останню земну дорогу полеглого захисника Мілана Бабілу
09:12
У Тереблі Буштинської громади попрощаються з Анатолієм Несухом, що помер через поранення
» Всі новини