В Ужгороді через суд намагаються розірвати договір оренди частини приміщень будівлі обласної філармонії

Ужгородська місцева прокуратура звернулась з позовом до Господарського суду інтересах держави в особі Департаменту культури Закарпатської обласної державної адміністрації про визнання договору оренди частини приміщень будівлі обласної філармонії у місті Ужгороді недійсним.

В Ужгороді через суд намагаються розірвати договір оренди частини приміщень будівлі обласної філармонії

Так, встановлено, що у травні 2017 року між Закарпатською обласною радою та приватним підприємством було укладено договір оренди частини приміщень будівлі обласної філармонії, яка відповідно до рішення виконавчого комітету Закарпатської обласної ради є пам’яткою архітектури місцевого значення.

При цьому, всупереч приписів Закону України «Про охорону культурної спадщини», органом охорони культурної спадщини ОДА не погоджувалось надання вказаних  приміщень в оренду.

Також встановлено, що всупереч вимог цього ж Закону орендарем не укладено охоронний договір із органом охорони культурної спадщини.

Відтак, Ужгородська місцева прокуратура подала позов до Господарського суду Закарпатської області в інтересах держави в особі Департаменту культури Закарпатської обласної державної адміністрації про визнання договору оренди недійсним та повернення державі майна пам’ятки архітектури місцевого значення вартістю 306 тис грн, повідомляє прес-служба прокуратури Закарпатської області.

26 листопада 2018р.

Теги: філармонія, договір, оренда

НОВИНИ: Соціо

18:01
У жовтні в Ужгороді народилися 180 малюків, серед них дві двійні
17:11
/ 1
На Закарпатті викрили офіцера Міноборони, який заробляв на незаконному переправленні військовозобов’язаних Фото новина
16:25
/ 1
На Донеччині поліг Юрій Бенко з Тересви на Тячівщині Фото новина
15:13
На Закарпатті відкрили набір на тримісячний курс національного спротиву
13:59
Судитимуть закарпатця, який воює на боці російських окупантів
12:59
На війні з рф поліг захисник із Буштина Юрій Шебедяк Фото новина
11:59
На Закарпатті, щоби унеможливити нові прориви авто, біля пунктів пропуску встановили бетонні блоки-загороджувачі Фото новина
10:49
На Мукачівщині у ДТП травмувався водій легковика
10:00
/ 3
У Перечині через будівництво нового ЖК перенесуть блокпост прикордонників Відео новина
09:02
У Білках проведуть в останню путь захисника Ярослава Бокотея Фото новина
18:11
У Чопі стартувала безкоштовна вакцинація тварин від сказу
17:12
У Мукачеві через чадний газ постраждав 13-річний хлопець
16:22
"Я не знав, як я звідти виберусь, але завжди знав, що виберусь", – історія прикордонника на псевдо Кум Фото новина
16:16
На в’їзді у село Гать зіткнулися легковик і мікроавтобус Фото новина
15:26
/ 2
На війні з рф загинув військовий із Пацканьова Анатолій Лесьо Фото новина
14:16
Закарпатські рятувальники допомогли спустити з гори травмованого добермана Фото новина
13:15
На Рахівщині у горах знайшли тіла двох чоловіків Фото новина
12:24
В Ужгороді попрощаються із полеглим захисником Михайлом Гончаруком Фото новина
11:03
На Хустщині викрили схему незаконного переправлення чоловіків до Румунії Фото новина
10:04
У румунських Карпатах врятували двох українців, які три дні блукали на висоті Фото новина
08:59
/ 3
На війні з рф поліг захисник із села Тур’ї Ремети - Михайло Малеш Фото новина
18:16
П’ятдесят ветеранів зійшли на Говерлу в межах програми реабілітації Фото новина
16:27
/ 5
На Драгобраті відкрили пам’ятник Герою України Дмитру Коцюбайлу «Да Вінчі» Фото новина
14:52
/ 1
У румунських Карпатах знайшли виснаженого українця, який блукав понад 20 днів Фото новина
12:52
Мукачівець Ілля Ковач став абсолютним чемпіоном України з пауерліфтингу серед юніорів Фото новина
» Всі новини