Керівництво Закарпаття зустрілося з "євробляхарями"

Керівництво облдержадміністрації, Закарпатської митниці, Головного управління Національної поліції, Чопського та Мукачівського прикордонних загонів зустрілися з представниками пересічників, щоб по можливості вирішити проблему з перетином кордону «євробляхами» після вступу в силу законодавчих змін щодо легалізації автомобілями з іноземною реєстрацією.

Керівництво Закарпаття зустрілося з "євробляхарями"

Про це Закарпаття онлайн повідомили у прес-центрі Закарпатської ОДА.

Із минулої неділі нові правила розмитнення цих автомобілів спричинили на контрольно-пропускних пунктах колапс через неможливість повернутися додому власників «євроблях», які виїхали за кордон ще до вступу закону в силу.

У зв’язку з цим є кілька головних питань, які потребують якнайшвидшого вирішення. Це процедура розмитнення «євроблях», яка чітко не розписана, статус «євроблях», які знаходяться в Україні, але перевищили 5-денний термін транзиту, механізм перетину кордону «євроблях», які вперше заїхали в Україну до 1 січня 2015 року тощо. Але головне питання – це повернення в Україну власників тих автомобілів з іноземною реєстрацією, які виїхали на «пересічку» до вступу в силу законодавчих змін. Сьогодні на 12.00 Закарпатська митниця надасть відповіді на ці питання представникам пересічників, а о 15-й детально розповість про виконання нового закону на брифінгу для засобів масової інформації.

– Обласна адміністрація в межах своїх повноважень підключиться до вирішення цього питання, – наголосив Геннадій Москаль. – Я можу підписати відповідне розпорядження, однак загалом це проблему не вирішить. Її може вирішити тільки Верховна Рада шляхом внесення змін до вже прийнятого закону. Тому на середу, 28 листопада, ми запрошуємо в облдержадміністрацію народних депутатів від Закарпатської області для того, щоб вони чітко пояснили свою позицію і ініціювали відповідні зміни в діючий закон про легалізацію «євроблях».

26 листопада 2018р.

Теги: євробляхарі, зустріч

Коментарі

Вуву 26.11.2018 / 12:48:03
Лисі галас з маскальом ... Як з прапора двухглавий орйол федарастій.
Як путін з медведьом .
І ... йіхню Душу гроба дошку. Рішатєлі.

Степан Крук 26.11.2018 / 11:50:40
Якщо, за словами Москаля,вирішення даного питання поза компетенцією ОДА, тоді якого дідька цей сомар влазить?

Вуву 26.11.2018 / 11:50:22


Коментар видалено. Адмін


ВУВУ 26.11.2018 / 11:32:46


Коментар видалено. Адмін


Вуву 26.11.2018 / 11:21:00
А чого на 28 ?
І взагалі нащо йіх запрошувати ?
Знову сука маскаль людей на дурних обертає.
Скільки разів бляхарі перекривали і блокували дороги і кпп з вимогами.?
Аааа ну да ... Тиж по фестивалях йіздив і нічого не знаєш.?
Чи знаєш ... бо ті самі бляхарі тебе на тих фестивалях пойіли і годували.
За одним столом сиділи.
А тут раз і дружба закінчилась ... ВОЄННЕ СТАНОВИЩЕ ПОЧИНАЄТЬСЯ .? ДА ?!

І тоді ти губернатор але все було по х*ю мороз .
А тепер ти губернатор ... І можеш порішати ... ТАК ЩОБ НІЧОГО НЕ ПОРІШАТИ.
ААААААЙ ДА МОЛОДЄЦ. ЯК НА ЗАКУСКУ ОГУРЄЦ.

НОВИНИ: Соціо

16:41
/ 6
ФОТОФАКТ. У Перечині лелека приніс у гніздо прапор України
09:26
Ужгородський скансен у неділю запрошує гратися гаївки
05:14
/ 1
Чим завершився ювілей Августина Волошина?
15:43
/ 1
На війні з росією поліг Олександр Сірко з Хуста Фото новина
15:08
/ 1
Підтверджено загибель Михайла Магаля з Дубового на Тячівщині, який вважався зниклим безвісти Фото новина
03:05
/ 12
Будівництво ВЕС на Рівній без ОВД: депутати віддають землю під ще 16 вітряків
00:37
Підтверджено загибель Романа Уторобського з Богдана на Рахівщині, який вважався безвісти зниклим Фото новина
21:54
У Мукачеві в суботу попрощаються з полеглим Героєм Андрієм Задорожним Фото новина
19:51
/ 5
На Покровському напрямку загинув Михайло Негря з Ужгорода Фото новина
16:42
У травні на Закарпатті планово імунізуватимуть диких хижаків проти сказу
14:40
/ 24
У Ватикані до рішення нового Папи відклали заплановану на 3 травня на Закарпатті беатифікацію мученика о. Петра Ороса
14:05
/ 1
У четвер в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Едуардом Перебзяком Фото новина
16:44
/ 1
На Харківщині поліг Іван Грабовчак з Шаланок на Берегівщині Фото новина
11:14
/ 4
На війні з росією загинув 35-річний офіцер батальйону БпЛА 128-ї ОГШБр Андрій Задорожний з Мукачева Фото новина
20:23
/ 20
ВІДЕОФАКТ. "Жахливо, шакали, жесть, страшно": закарпатці про будівництво ВЕС, яке незаконно розпочалося на полонині Руна
03:17
/ 1
Тетяна Літераті презентує свою 5-у книжку "Втрачений Ужгород. Знакові місця"
02:40
Підтверджено загибель Михайла Пукмана з Верхнього Водяного на Рахівщині, який з липня 2024-го вважався зниклим безвісти Фото новина
02:12
/ 4
Розклад святкових богослужінь на Великдень у храмах Ужгорода та Мукачева
01:43
/ 4
За онлайн-трансляцію порно суд покарав пару з Міжгір'я "умовним" роком і конфіскував ноутбук
16:25
/ 7
Ужгородські депутати не підтримали мораторій на затвердження нових детальних планів міста
14:27
Ужгородська міськрада виділила 1,6 млн грн на поштові марки для податкової Закарпаття
12:06
/ 2
Через суспільний резонанс мер Ужгорода зняв з розгляду частину "інфраструктурних" проєктів рішень по землі Фото новина
11:12
/ 2
У п'ятницю в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Сергієм Готрою Фото новина
15:07
У ПП "Чоп", "Ужгород" і "Дякове" тиждень перевірятимуться автомобільні ваги, тому можливі затримки
11:15
/ 2
У четвер в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Чобо Даковим Фото новина
» Всі новини