Збройні сили України приведені у повну бойову готовність

У зв’язку із ситуацією на Азовському морі Збройні Сили України приведені у повну бойову готовність.

Про це повідомляє прес-служба міністерства оброни України.

"На підставі рішення Ради національної безпеки і оборони України щодо введення правового режиму воєнного стану, начальник Генерального штабу – Головнокомандувач Збройних Сил України віддав розпорядження щодо приведення з’єднань і частин Збройних Сил України у бойову готовність "повна", - йдеться в повідомленні.

 

26 листопада 2018р.

Теги: Азов, Росія

Коментарі

барига 2018-11-26 / 21:03:31
а в липецьку фабрика рошен буде закрита ???

Горожанин 2018-11-26 / 17:29:33
От Сергій Дацюк блогер на Українській правді мені підказує , а кордон з Росією буде закритий ? Арешт і конфіскація російського бізнесу буде ? А арешти проросійських політиків і агентів буде ? Від себе додам , а конфіскація активів проросійських політиків буде ? Якщо вище перечисленого не буде , то це "воєнний стан проти громадян України ...

Горожанин 2018-11-26 / 17:17:36
А Петро Олексійович Порошенко припинить і ліквідує російський бізнес який міцно тримає активи , а відтак свої позиції в енергетичній сфері України ? ... а російські консульства в Львові , Одесі І Харкові припинять свою роботу ? За саме посольство Росії в Києві , якось уже і не питаю....

Горожанин 2018-11-26 / 16:42:17
А Петро Олексійович Порошенко розірве дипломатичні стосунки з Росією ? Чи цей пункт з Медведчуком ( представником Росії ) не узгоджувався на багатогодинних посіделках на Банковій ?

Степан Крук 2018-11-26 / 15:22:21
Президент України Петро Олексійович Порошенко підписав Указ "Про введення воєнного стану" терміном на 60 днів. Через півгодини Верховна Рада повинна ухвалити це рішення.

філарет 2018-11-26 / 14:47:52
навірно збройні сили готуються томос зустрічати ха ха ха !!

Степан Крук 2018-11-26 / 13:48:23
Витік інформації навколо подій в Азовському морі мінімальний. Та ще й МО України тимчасово закрило доступ на свій офіційний сайт. Сьогодні будуть радитися в рамках НАТО-Україна, як відповісти на агресію москалям...

Степан Крук 2018-11-26 / 09:32:30
Треба тимчасово заборонити всякі мирні і не мирні мітинги, пікети! Діяти за законами воєнного часу!

Степан Крук 2018-11-26 / 09:27:53
Потрібно формувати військові підрозділи із числа цивільного населення, організувати військові збори резервістів. Всім, хто може тримати в руках зброю - видати її. Посилити тиск на "пяту колону", виявляти та ізолювати провокаторів всіх мастей!!! Обєднуватися навколо державних структур, а не навколо самозваних "гетьманів"...

НОВИНИ: Різне

07:50
Трамп підписав пакет законів, який збільшує допомогу Україні майже до $700 млн
09:09
Конгрес США хоче збільшити допомогу Україні на $75 млн
07:49
/ 2
НАБУ прийшло з обшуками до Нацкомісії через "Роттердам+"
03:36
/ 2
НАТО закликало Україну імплементувати висновки "Венеційки" щодо мови освіти
03:23
/ 2
Суд повернув Супрун повноваження в. о. міністра
08:47
/ 1
Держсекретар США закликав Угорщину підтримати Україну
08:45
/ 2
Олігархи продовжують домінувати у важливих галузях економіки України — Світовий банк
22:25
/ 4
Через розтрату РПЦ культурних цінностей у Києво-Печерській Лаврі відкрито провадження
08:24
/ 9
ВР таки надумала перейменувати Дніпропетровську область на Січеславську
08:18
/ 5
ВР закріпила в Конституції курс на ЄС і НАТО
08:12
Набув чинності закон про валюту: що зміниться для бізнесу і населення
08:07
/ 1
Статки трьох найбагатших українців перевищують 6% ВВП країни - Світовий банк
11:18
/ 1
Перший Синод ПЦУ визначив його склад та посаду Філарета
09:42
/ 9
На Медведчука відкрили справу про держзраду та сепаратизм
09:38
/ 6
"Радикали" Ляшка через суд заблокували діяльність Супрун на посаді в.о. міністра охорони здоров'я
06:29
Епіфаній: РПЦ в Україні є останнім форпостом Путіна
06:16
/ 2
США незадоволені Орбаном, Конгрес займає ворожу позицію - ЗМІ
06:11
/ 3
США пообіцяли Угорщині тиснути на Київ щодо мови меншин - угорський дипломат
05:46
Волкер: Переговорів з РФ не буде доти, поки вона не звільнить полонених моряків
21:22
Мінкульт: Якщо УПЦ МП не перейменується, це станеться примусово
08:58
/ 1
Нацбанк: Заробітчани переказали в Україну 11 мільярдів доларів за рік
07:51
/ 1
Угорщина не приєднається до очолюваного Італією євроскептичного блоку
06:38
Верховний Суд України дозволив арештувати акції російських банків для стягнення компенсації за анексію Криму
06:26
/ 1
Україна досі відстає від сусідів у боротьбі з корупцією, гірше тільки в Росії - ТІ
06:24
Чехія обіцяє допомогти у відновленні роботи заблокованої Угорщиною Комісії Україна-НАТО
» Всі новини