Збройні сили України приведені у повну бойову готовність

У зв’язку із ситуацією на Азовському морі Збройні Сили України приведені у повну бойову готовність.

Про це повідомляє прес-служба міністерства оброни України.

"На підставі рішення Ради національної безпеки і оборони України щодо введення правового режиму воєнного стану, начальник Генерального штабу – Головнокомандувач Збройних Сил України віддав розпорядження щодо приведення з’єднань і частин Збройних Сил України у бойову готовність "повна", - йдеться в повідомленні.

 

26 листопада 2018р.

Теги: Азов, Росія

Коментарі

барига 2018-11-26 / 21:03:31
а в липецьку фабрика рошен буде закрита ???

Горожанин 2018-11-26 / 17:29:33
От Сергій Дацюк блогер на Українській правді мені підказує , а кордон з Росією буде закритий ? Арешт і конфіскація російського бізнесу буде ? А арешти проросійських політиків і агентів буде ? Від себе додам , а конфіскація активів проросійських політиків буде ? Якщо вище перечисленого не буде , то це "воєнний стан проти громадян України ...

Горожанин 2018-11-26 / 17:17:36
А Петро Олексійович Порошенко припинить і ліквідує російський бізнес який міцно тримає активи , а відтак свої позиції в енергетичній сфері України ? ... а російські консульства в Львові , Одесі І Харкові припинять свою роботу ? За саме посольство Росії в Києві , якось уже і не питаю....

Горожанин 2018-11-26 / 16:42:17
А Петро Олексійович Порошенко розірве дипломатичні стосунки з Росією ? Чи цей пункт з Медведчуком ( представником Росії ) не узгоджувався на багатогодинних посіделках на Банковій ?

Степан Крук 2018-11-26 / 15:22:21
Президент України Петро Олексійович Порошенко підписав Указ "Про введення воєнного стану" терміном на 60 днів. Через півгодини Верховна Рада повинна ухвалити це рішення.

філарет 2018-11-26 / 14:47:52
навірно збройні сили готуються томос зустрічати ха ха ха !!

Степан Крук 2018-11-26 / 13:48:23
Витік інформації навколо подій в Азовському морі мінімальний. Та ще й МО України тимчасово закрило доступ на свій офіційний сайт. Сьогодні будуть радитися в рамках НАТО-Україна, як відповісти на агресію москалям...

Степан Крук 2018-11-26 / 09:32:30
Треба тимчасово заборонити всякі мирні і не мирні мітинги, пікети! Діяти за законами воєнного часу!

Степан Крук 2018-11-26 / 09:27:53
Потрібно формувати військові підрозділи із числа цивільного населення, організувати військові збори резервістів. Всім, хто може тримати в руках зброю - видати її. Посилити тиск на "пяту колону", виявляти та ізолювати провокаторів всіх мастей!!! Обєднуватися навколо державних структур, а не навколо самозваних "гетьманів"...

НОВИНИ: Різне

17:31
Стартувала ще одна реформа прокуратури
17:26
/ 1
Рада громадського контролю НАБУ закликала Зеленського не поширювати дезінформацію
16:20
/ 2
У проєкті Дердбюджету 2020 підвищення зарплат освітянам нема, треба додаткових 45 млрд – Новосад
18:17
/ 20
На Львівщині поліція силою розігнала учасників блокади вагонів із російським вугіллям
20:47
Використання інтернету в роумінгу Київстар зросло майже в 2,5 рази
17:19
/ 5
44 "слуги народу" заблокували ліквідацію недоторканності депутатів – ЦПК
16:10
/ 1
Рада ухвалила "нову" реформу прокуратури
14:33
/ 4
Зеленський на конференції обірвав репліку з залу, що в Канаді та Ізраїлі ринку землі немає
03:06
/ 3
Продаж землі підтримує лише третина українців
01:26
Уперше в Україні: суд заборонив стаціонарному цирку експлуатувати тварин
15:00
/ 6
Зеленський і Коломойський шукають "компроміс" щодо Приватбанку — FT
13:54
Київстар та Microsoft пропонують бізнес-клієнтам спільне хмарне рішення Azure Stack with Kyivstar
01:33
/ 6
У ЄС відбулось перше слухання за санкційною процедурою проти Угорщини
14:13
Київстар відкриває першу онлайн-школу мобільної грамотності "Смартфон для батьків"
23:41
/ 44
Києву поки не варто розраховувати на поступки Угорщини за лінією НАТО - Кулеба
23:31
/ 1
Зеленський ветував Виборчий кодекс з відкритими списками
15:40
/ 1
Рада відтермінувала на 3 місяці штрафи за нерозмитнені "євробляхи"
15:36
/ 8
"Слуги народу" скаржаться, що Офіс президента хоче зробити з них "абсолютно ручих тваринок"
16:01
/ 15
"Слуги народу" у ВР поспіхом прийняли свій закон про імпічмент президента
17:57
/ 3
З часу вступу в дію штрафів, складено 243 протоколи на "євробляхи"
17:11
При вивезенні Цемаха з Донецька загинув розвідник, інший втратив ногу
16:59
Стало відомо, кого Україна віддала в контексті обміну Росії
22:38
/ 31
ОБМІН ВІДБУВСЯ: Літак із бранцями Кремля прилетів до "Борисполя"
01:03
/ 3
Зеленський вслід за Порошенком не підтримав петицію про легалізацію зброї
01:34
/ 6
Кузьміна, який 5 років ховався від влади, зняли з розшуку
» Всі новини