Збройні сили України приведені у повну бойову готовність

У зв’язку із ситуацією на Азовському морі Збройні Сили України приведені у повну бойову готовність.

Про це повідомляє прес-служба міністерства оброни України.

"На підставі рішення Ради національної безпеки і оборони України щодо введення правового режиму воєнного стану, начальник Генерального штабу – Головнокомандувач Збройних Сил України віддав розпорядження щодо приведення з’єднань і частин Збройних Сил України у бойову готовність "повна", - йдеться в повідомленні.

 

26 листопада 2018р.

Теги: Азов, Росія

Коментарі

барига 2018-11-26 / 21:03:31
а в липецьку фабрика рошен буде закрита ???

Горожанин 2018-11-26 / 17:29:33
От Сергій Дацюк блогер на Українській правді мені підказує , а кордон з Росією буде закритий ? Арешт і конфіскація російського бізнесу буде ? А арешти проросійських політиків і агентів буде ? Від себе додам , а конфіскація активів проросійських політиків буде ? Якщо вище перечисленого не буде , то це "воєнний стан проти громадян України ...

Горожанин 2018-11-26 / 17:17:36
А Петро Олексійович Порошенко припинить і ліквідує російський бізнес який міцно тримає активи , а відтак свої позиції в енергетичній сфері України ? ... а російські консульства в Львові , Одесі І Харкові припинять свою роботу ? За саме посольство Росії в Києві , якось уже і не питаю....

Горожанин 2018-11-26 / 16:42:17
А Петро Олексійович Порошенко розірве дипломатичні стосунки з Росією ? Чи цей пункт з Медведчуком ( представником Росії ) не узгоджувався на багатогодинних посіделках на Банковій ?

Степан Крук 2018-11-26 / 15:22:21
Президент України Петро Олексійович Порошенко підписав Указ "Про введення воєнного стану" терміном на 60 днів. Через півгодини Верховна Рада повинна ухвалити це рішення.

філарет 2018-11-26 / 14:47:52
навірно збройні сили готуються томос зустрічати ха ха ха !!

Степан Крук 2018-11-26 / 13:48:23
Витік інформації навколо подій в Азовському морі мінімальний. Та ще й МО України тимчасово закрило доступ на свій офіційний сайт. Сьогодні будуть радитися в рамках НАТО-Україна, як відповісти на агресію москалям...

Степан Крук 2018-11-26 / 09:32:30
Треба тимчасово заборонити всякі мирні і не мирні мітинги, пікети! Діяти за законами воєнного часу!

Степан Крук 2018-11-26 / 09:27:53
Потрібно формувати військові підрозділи із числа цивільного населення, організувати військові збори резервістів. Всім, хто може тримати в руках зброю - видати її. Посилити тиск на "пяту колону", виявляти та ізолювати провокаторів всіх мастей!!! Обєднуватися навколо державних структур, а не навколо самозваних "гетьманів"...

НОВИНИ: Різне

13:52
/ 1
Більшість українців хочуть обмеження прав ромів, наркоманів і сексменшин - опитування
06:11
Тисячі угорців протестували проти нового "рабського" закону про працю
05:58
У НАТО визначили 5 головних напрямів реформи сектору безпеки і оборони України
20:02
/ 5
Очільник українського підрозділу неканонічної РПЦ Онуфрій "не благословив" своїх підлеглих на об'єднавчий собор
19:51
/ 5
Вселенський патріарх ще в жовтні попередив Онуфрія, що той втратить титул митрополита київського
09:48
/ 4
Полторак: Кораблі ВМС України продовжать проходити через Керченську протоку
20:23
/ 1
ВР ухвалила законопроект про припинення дії Договору про дружбу, співробітництво і партнерство з РФ
20:01
ВР розширила контроль моря і дозволила вогонь без попередження по нападниках
19:39
Волкер розповів про важелі стримування РФ в контексті кризи в Азовському морі
19:50
/ 1
Чиновники провели інвентаризацію святинь у Почаївській лаврі
18:50
У ЄС представили план протидії російській дезінформації
17:36
Словаччина видворила російського дипломата за шпигунство
10:23
/ 1
Об’єднавчий собор щодо української автокефалії відбудеться 15 грудня в Софії Київській
01:34
Росія не виконала рішення ЄСПЛ щодо полонених українських моряків
18:02
/ 1
Порошенко вніс до парламенту закон про припинення дружби з Росією
03:26
/ 3
У проекті доповіді про відносини з РФ Європарламент вимагає скасувати "Північний потік - 2"
03:17
Зустріч Трампа й Путіна можлива лише після повернення моряків і суден – Помпео
06:59
/ 2
Трамп не потис Путіну руку під час відкриття саміту G20
11:01
/ 1
Україна не впускатиме росіян-чоловіків 16-60 років
07:43
/ 3
Вселенський патріарх передасть томос про автокефалію Української православної церкви особисто обраному предстоятелю
07:36
Константинополь підготував конституційну хартію для української церкви
07:34
/ 3
Трамп скасував зустріч з Путіним через українських моряків
07:27
/ 2
Уряд повернув Почаївську лавру Кременецько-Почаївському заповіднику
07:26
/ 3
Константинополь розпустив Архієпископство РПЦ в Західній Європі
22:37
/ 2
ВР призначила президентські вибори на 31 березня 2019 року
» Всі новини