Збройні сили України приведені у повну бойову готовність

У зв’язку із ситуацією на Азовському морі Збройні Сили України приведені у повну бойову готовність.

Про це повідомляє прес-служба міністерства оброни України.

"На підставі рішення Ради національної безпеки і оборони України щодо введення правового режиму воєнного стану, начальник Генерального штабу – Головнокомандувач Збройних Сил України віддав розпорядження щодо приведення з’єднань і частин Збройних Сил України у бойову готовність "повна", - йдеться в повідомленні.

 

26 листопада 2018р.

Теги: Азов, Росія

Коментарі

барига 2018-11-26 / 21:03:31
а в липецьку фабрика рошен буде закрита ???

Горожанин 2018-11-26 / 17:29:33
От Сергій Дацюк блогер на Українській правді мені підказує , а кордон з Росією буде закритий ? Арешт і конфіскація російського бізнесу буде ? А арешти проросійських політиків і агентів буде ? Від себе додам , а конфіскація активів проросійських політиків буде ? Якщо вище перечисленого не буде , то це "воєнний стан проти громадян України ...

Горожанин 2018-11-26 / 17:17:36
А Петро Олексійович Порошенко припинить і ліквідує російський бізнес який міцно тримає активи , а відтак свої позиції в енергетичній сфері України ? ... а російські консульства в Львові , Одесі І Харкові припинять свою роботу ? За саме посольство Росії в Києві , якось уже і не питаю....

Горожанин 2018-11-26 / 16:42:17
А Петро Олексійович Порошенко розірве дипломатичні стосунки з Росією ? Чи цей пункт з Медведчуком ( представником Росії ) не узгоджувався на багатогодинних посіделках на Банковій ?

Степан Крук 2018-11-26 / 15:22:21
Президент України Петро Олексійович Порошенко підписав Указ "Про введення воєнного стану" терміном на 60 днів. Через півгодини Верховна Рада повинна ухвалити це рішення.

філарет 2018-11-26 / 14:47:52
навірно збройні сили готуються томос зустрічати ха ха ха !!

Степан Крук 2018-11-26 / 13:48:23
Витік інформації навколо подій в Азовському морі мінімальний. Та ще й МО України тимчасово закрило доступ на свій офіційний сайт. Сьогодні будуть радитися в рамках НАТО-Україна, як відповісти на агресію москалям...

Степан Крук 2018-11-26 / 09:32:30
Треба тимчасово заборонити всякі мирні і не мирні мітинги, пікети! Діяти за законами воєнного часу!

Степан Крук 2018-11-26 / 09:27:53
Потрібно формувати військові підрозділи із числа цивільного населення, організувати військові збори резервістів. Всім, хто може тримати в руках зброю - видати її. Посилити тиск на "пяту колону", виявляти та ізолювати провокаторів всіх мастей!!! Обєднуватися навколо державних структур, а не навколо самозваних "гетьманів"...

НОВИНИ: Різне

10:23
В Україні підтверджено 669 випадків COVID-19
03:16
На вечір вівторка в Україні зафіксували 645 заражень на коронавірус
03:01
В Україні дозволили відкрити продуктові ринки
02:55
Коронавірус вдарив по фінансах 60% українців – опитування
18:23
Хворим на коронавірус за певних умов дозволено відвідувати аптеки та продуктові магазини
17:50
Системи контролю доступу: що це таке і як працює
15:27
Данія заявила про уповільнення темпів поширення коронавірусу
11:29
В Україні підтверджено 549 випадків COVID-19
11:25
Різні країни демонструють різні показники смертей і видужань від коронавірусу
11:17