Особливу тривогу, на думку пана Олега, викликає стан забезпечення школярів сучасними підручниками, комп’ютерами та програмним забезпеченням.
Доповнив перелік освітніх прогалин заступник Ужгородського міського голови Володимир Симулик. Він розповів про хронічне недофінансування цієї сфери. Часто нестачу коштів на освіту доводиться покривати з власних надходжень міських рад наголосив Володимир Дмитрович. Відтак, у бюджеті Ужгорода на 2008 рік довелось вишукувати близько 7 мільйонів додаткових коштів, які не «передбачувались» у Києві для м. Ужгорода за так званими формульними розрахунками, додав пан Симулик.
Не залишились поза увагою проблеми дитсадків. Директор НВК «Пролісок»Тетяна Різак зауважила, що саме дошкільні заклади першими «відчувають» позитивні демографічні зміни народжуваності. Дошкільний заклад уже сьогодні заповнений, а завтра буде переповнений. Така ситуація у всіх садочках і НВК міста. Звідки взяти нові площі? Будувати чи реконструювати дитсадки? На ці питання у міста й області наразі відповідей немає.
Усі пропозиції та зауваження, висловлені на засіданні робочої групи, будуть враховані при розробці операційних програм та Плану дій Регіональної стратегії розвитку Закарпаття до 2015 року, підкреслив модератор групи, регіональний експерт Проекту Канада-Україна «РВР» Олег Лукша.
Проект „Регіональне врядування та розвиток” розрахований на 5 років (2005-2010 рр.) Впроваджується в Україні спільно з Асоціацією агенцій регіонального розвитку України та Фундацією міжнародної освіти у Канаді. Проект надає підтримку двом пілотним областям – Запорізькій та Закарпатській – з метою ініціювання в них процесів, що мають забезпечити реальну участь громади у процесах планування та ухвалення рішень на регіональному рівні.
чоловік 2008-02-14 / 16:11:00
Хоть хтось хоч один результат цього Лукші, крим вилиизування влади і проїдання грантів, може навести?