На Закарпатті протестувальники знову заблокували рух автотрасою поблизу Нижніх Воріт

Про таке повідомляють у Патрульній поліції Закарпатської області.

На Закарпатті протестувальники знову заблокували рух автотрасою поблизу Нижніх Воріт

Як ідеться в повідомленні від патрульних, наразі рух на дорожній станції Нижні Ворота знову ускладнений.

Це пов'язано із проведенням акції протесту, учасники якої здійснюють безперервний рух пішохідним переходом.

Про відновлення руху у поліції обіцяють повідомити додатково.

21 листопада 2018р.

Теги: протестувальники, блокування, траса

Коментарі

Степан Крук 2018-11-22 / 09:24:21
Дивує те, що ще знаходяться прихильники махновщини! Панам отаманам гриціанам таврічеським потрібні попандополи...

До пенсiонера 2018-11-22 / 06:26:46
Не ехиднiчай дiду!В тебе все окей! Пенсiя 1200 евро?

пенсіонер 2018-11-22 / 06:20:52
Аваков Стефанишину не указ.
Областю керує губернатор Паша Павлов.
А Ступачка в нього Прем'єр, а Данацко Міністр МВД, по сумісництву Генеральний прокурор Закарпаття.

Земляк 2018-11-22 / 05:48:18
Молодцi! Треба пiдтримати Пашу! Ятеж страйкую!Бо д.....ли людей!!!!

Лемко 2018-11-21 / 22:17:09
коли нормальні люди самі зберуться і дадуть п...ди павловим пашам , тоді й буде у нас добре. а інакше ми терпимо бидлу, а воно знущається з нас

Паша Павлов 2018-11-21 / 21:23:22


Ану заткали писки! Тепер я керую Стефанишином, а не він мною!


Степан Крук 2018-11-21 / 20:43:42
Шановні! Прошу переглянути це відео. Оцініть так званий "мирний пікет", оцініть ступінь вихованості цих "мирних активістів". Це ж бидло, котре ганьбить Закарпаття і нас з Вами! Посилання відео тут: https://www.facebook.com/peugeonpoltava/videos/10212252606167256/

хенерал Гаврилюк 2018-11-21 / 20:27:34
Стефанишин у ВІДСТАВКУ!!!! Це Ганьба!!!!

Читач 2018-11-21 / 20:25:53
Де обіцяне розблокуваннян ? Пару баранів не можуть мордою в авальт покласти, які створюють перешкоди тисям добросовісних громадян, ? Стефанишин у ВІДСТАВКУ !!!!

Степан Крук 2018-11-21 / 19:28:37
ДОСТА бикувати на закарпатських дорогах! Крапка!!!

до сорри 2018-11-21 / 19:08:54
Де прокуратура щоб припинити цей мусорський беспрєдєл?

сорри 2018-11-21 / 19:03:07
Мусора Авакова розігрують комедію зі своїми шістками в особі Павлова і Ко

Правдоруб 2018-11-21 / 18:54:00
ВЖЕ поїхала поліція наваляти "люлей" цим євромудакам.

123 2018-11-21 / 18:51:23
Бояться правоохоронці припиняти незаконні дії цих тітушок, бо ті погрожують оприлюднити незаконні статки правоохоронців, схеми, ліві бізнеса.... Це позор Москаля, Гаврилюка і Стефанишина

Прокурор 2018-11-21 / 18:32:36
Будем сі Богу молив, просив щоб до ранку розішлисі

Степан Крук 2018-11-21 / 18:12:54
Саме так, ПАТРІОТЕ!

Патріот 2018-11-21 / 17:55:39
Працівники поліції мають право здійснювати керування дорожнім рухом, у тому числі регулювати рух учасників до яких відносяться і пішоходи, що перетинають проїзну частину по переходах. Тому, ставите цих недошерифів на переходах і хай регулюють. Раз ті бляхери хочуть зображати з себе пішоходів. Машини, пішоходи, машини, бляхери. Хто на заборону вибіг-штраф. Бикує-непокора. І досить гратися. Бляхери може і народ, але не весь. Народ це і водії і каміонщики і їх жони і діти. І за бажання возити своюдупу в іномарці треба платитити, а для цього працювати.

Степан Крук 2018-11-21 / 17:52:35
Ось і все! Після заяви Авакова "Євробляхарі" розбіглися. Інформація ТСН https://tsn.ua/ukrayina/v-ukravtodori-kazhut-scho-protesti-yevroblyahariv-zakinchilis-usi-dorogi-rozblokovani-1253121.html Ось так треба дрисирувати павловських собак!

Круку 2018-11-21 / 17:49:40
Поліцію можна викликати лише у разі тривалої черги до туалету

Степан Крук 2018-11-21 / 17:37:20
Аваков сьгодні заявив про примусове та жорстоке(у разі супротиву) розблокування доріг. Підтримую! "Євробляхарство" суперечить державним інтересам України, а держава - це інструмент примусу. ДОСТА бикувати, Павлов!

НОВИНИ: Кримінал

17:52
/ 4
Екс-керівника Перечинської РДА, що скоїв смертельну ДТП, і надалі триматимуть під вартою без можливості внесення застави
13:58
На сміттєзвалищі на Львівщині виявили обгоріле тіло 15-річного підлітка з Закарпаття
11:03
/ 3
На Закарпатті поблизу кордону затримали єменця, тоді як з угорської сторони "синхронно" відшукали сомалійця
10:17
/ 2
Чотирьох марокканців, що переховувалися в лісі, затримали неподалік Ужгорода
14:34
/ 3
В Ужгороді вночі патрульні затримали злодія на вкраденому велосипеді
12:11
/ 4
У Великому Бичкові на Рахівщині обікрали будинок і вкрали позашляховик
11:31
У Сваляві 17-річний водій при обгоні травмував двох пішоходів
11:24
У Буштині у підозрюваного в крадіжці з проникненням вилучили пістолет та набої
11:17
/ 1
Закарпатські митники вилучили "лівий" мікроавтобус вартістю понад чверть мільйона гривень
10:39
/ 1
Двох сомалійців з пострілами затримали на Закарпатті на кордоні з Угорщиною
05:04
На Хустщині згорів весільний салон
04:51
/ 1
У центрі Ужгорода невідомі вдарили чоловіка по голові та забрали велосипед, телефон і гроші
04:18
/ 5
У Мукачеві затримали групу наркоторговців
16:30
/ 11
На Воловеччині екс-директор лісгоспу незаконно рубає ліс "під прикриттям" фіктивної фірми?
13:24
/ 4
При в’їзді на Закарпаття в автомобілі мешканця Луцька знайшли понад 200 кг бурштину
13:12
/ 15
Мешканці Мукачева оголошено підозру за плакати "Зупинимо сепаратистів"
15:29
На Львівщині судитимуть закарпатця, котрий смертельно вдарив палицею попутника в поїзді й відтак переховувася 2 роки
12:58
/ 2
У Виноградові чоловік за кермом Mitsubishi навмисне смертельно наїхав на власну сестру та травмував ще 4-х людей
12:53
На Закарпатті скеровано до суду обвинувальний акт стосовно підприємця, що ухилився від сплати понад 2,7 млн грн податків
11:31
У Кушниці, на Іршавщині завдяки громадськості припинили діяльність незаконної ігротеки
08:01
Українець намагався вивезти в Mercedes-і до Угорщини 270 пачок контрабандних сигарет
07:29
На Закарпатті у мікроавтобусі львів’янина собака виявив сховок з сигаретами
07:10
/ 1
Біля Солотвина поблизу кордону з Румунією прикордонники затримали квадрокоптер з контрабандистом
06:18
У Тячеві вчора пограбували торговця ювелірними виробами
18:12
/ 2
У Мукачеві адміністраторці грального закладу оголошено про підозру у незаконому зайнятті гральним бізнесом