На Закарпатті протестувальники знову заблокували рух автотрасою поблизу Нижніх Воріт

Про таке повідомляють у Патрульній поліції Закарпатської області.

На Закарпатті протестувальники знову заблокували рух автотрасою поблизу Нижніх Воріт

Як ідеться в повідомленні від патрульних, наразі рух на дорожній станції Нижні Ворота знову ускладнений.

Це пов'язано із проведенням акції протесту, учасники якої здійснюють безперервний рух пішохідним переходом.

Про відновлення руху у поліції обіцяють повідомити додатково.

21 листопада 2018р.

Теги: протестувальники, блокування, траса

Коментарі

Степан Крук 2018-11-22 / 09:24:21
Дивує те, що ще знаходяться прихильники махновщини! Панам отаманам гриціанам таврічеським потрібні попандополи...

До пенсiонера 2018-11-22 / 06:26:46
Не ехиднiчай дiду!В тебе все окей! Пенсiя 1200 евро?

пенсіонер 2018-11-22 / 06:20:52
Аваков Стефанишину не указ.
Областю керує губернатор Паша Павлов.
А Ступачка в нього Прем'єр, а Данацко Міністр МВД, по сумісництву Генеральний прокурор Закарпаття.

Земляк 2018-11-22 / 05:48:18
Молодцi! Треба пiдтримати Пашу! Ятеж страйкую!Бо д.....ли людей!!!!

Лемко 2018-11-21 / 22:17:09
коли нормальні люди самі зберуться і дадуть п...ди павловим пашам , тоді й буде у нас добре. а інакше ми терпимо бидлу, а воно знущається з нас

Паша Павлов 2018-11-21 / 21:23:22


Ану заткали писки! Тепер я керую Стефанишином, а не він мною!


Степан Крук 2018-11-21 / 20:43:42
Шановні! Прошу переглянути це відео. Оцініть так званий "мирний пікет", оцініть ступінь вихованості цих "мирних активістів". Це ж бидло, котре ганьбить Закарпаття і нас з Вами! Посилання відео тут: https://www.facebook.com/peugeonpoltava/videos/10212252606167256/

хенерал Гаврилюк 2018-11-21 / 20:27:34
Стефанишин у ВІДСТАВКУ!!!! Це Ганьба!!!!

Читач 2018-11-21 / 20:25:53
Де обіцяне розблокуваннян ? Пару баранів не можуть мордою в авальт покласти, які створюють перешкоди тисям добросовісних громадян, ? Стефанишин у ВІДСТАВКУ !!!!

Степан Крук 2018-11-21 / 19:28:37
ДОСТА бикувати на закарпатських дорогах! Крапка!!!

до сорри 2018-11-21 / 19:08:54
Де прокуратура щоб припинити цей мусорський беспрєдєл?

сорри 2018-11-21 / 19:03:07
Мусора Авакова розігрують комедію зі своїми шістками в особі Павлова і Ко

Правдоруб 2018-11-21 / 18:54:00
ВЖЕ поїхала поліція наваляти "люлей" цим євромудакам.

123 2018-11-21 / 18:51:23
Бояться правоохоронці припиняти незаконні дії цих тітушок, бо ті погрожують оприлюднити незаконні статки правоохоронців, схеми, ліві бізнеса.... Це позор Москаля, Гаврилюка і Стефанишина

Прокурор 2018-11-21 / 18:32:36
Будем сі Богу молив, просив щоб до ранку розішлисі

Степан Крук 2018-11-21 / 18:12:54
Саме так, ПАТРІОТЕ!

Патріот 2018-11-21 / 17:55:39
Працівники поліції мають право здійснювати керування дорожнім рухом, у тому числі регулювати рух учасників до яких відносяться і пішоходи, що перетинають проїзну частину по переходах. Тому, ставите цих недошерифів на переходах і хай регулюють. Раз ті бляхери хочуть зображати з себе пішоходів. Машини, пішоходи, машини, бляхери. Хто на заборону вибіг-штраф. Бикує-непокора. І досить гратися. Бляхери може і народ, але не весь. Народ це і водії і каміонщики і їх жони і діти. І за бажання возити своюдупу в іномарці треба платитити, а для цього працювати.

Степан Крук 2018-11-21 / 17:52:35
Ось і все! Після заяви Авакова "Євробляхарі" розбіглися. Інформація ТСН https://tsn.ua/ukrayina/v-ukravtodori-kazhut-scho-protesti-yevroblyahariv-zakinchilis-usi-dorogi-rozblokovani-1253121.html Ось так треба дрисирувати павловських собак!

Круку 2018-11-21 / 17:49:40
Поліцію можна викликати лише у разі тривалої черги до туалету

Степан Крук 2018-11-21 / 17:37:20
Аваков сьгодні заявив про примусове та жорстоке(у разі супротиву) розблокування доріг. Підтримую! "Євробляхарство" суперечить державним інтересам України, а держава - це інструмент примусу. ДОСТА бикувати, Павлов!

НОВИНИ: Кримінал

11:14
У нічній ДТП у Виноградові загинула людина і ще кілька травмовані
14:07
/ 2
Літнього росіянина, що намагався подолати загороджувальний паркан на кордоні, затримали на Закарпатті
12:29
/ 12
Митника, що дозволив провезти на Закарпатті тонну бурштину, за дійове каяття звільнили від відповідальності
11:44
/ 1
За місяць, поки господар не навідувався до свого садового будиночку на Берегівщині, звідти викрали увесь інвентар
10:41
/ 1
За фактом ДТП на Берегівщині, в якій загинула 74-річна велосипедистка, розпочато кримінальне провадження
22:11
В Ужгороді рідні померлої породіллі вимагали суворого покарання для гінеколога з Хуста
21:50
У "польському" Volkswagen-і румуна в ПП "Тиса" виявили 364 пачки контрабандних сигарет
21:06
/ 32
Один з випущених на волю суддею Малюком наркоторговців є його родичем
20:19
/ 11
Суддя Придачук випустив ще 2-х затриманих наркоторгівців взагалі без застави
17:23
/ 17
"Завдяки" судді Малюку ще 4 наркоторговці, затримані в ході спецоперації на Закарпатті, виходять на волю під заставу
16:36
ФОТОФАКТ. На Берегівщині водій легковика смертельно наїхав на велосипедистку
09:07
11 нелегалів у двох групах затримали на Закарпатті
00:43
/ 7
Житель Великоберезнянщини "викрав" з банкомату 5 тис грн, які не забрав їх власник
00:20
/ 3
ДБР розслідує дії поліцейських, через які чоловік вистрибнув з 4-ого поверху Ужгородського міського відділу поліції
23:56
/ 5
У Порошкові пошкоджено 30 могил. Вандалами виявилися циганські коні
23:38
/ 18
Ужгородський суддя Малюк випустив двох наркоторговців під заставу
11:28
На Мукачівщині велосипедист після наїзду автівки опинився в реанімації
02:22
/ 1
У Виноградові водій на швидкості в'їхав у огорожу
15:31
/ 8
Затримано 9 закарпатців, які налагодили схему збуту наркотиків і психотропів у трьох районах області
10:39
Поблизу Чопа затримали француза на велосипеді, що подорожував до Києва, не знаючи про кордон між Словаччиною та Україною
09:19
У вантажівці з картоном, що прямувала з Росії до Сербії, на Закарпатті виявили велику патрію контрабандних сигарет
21:38
/ 1
НАЗК знайшла приховані доходи в деклараціях мера Ужгорода Андріїва і голови Рахівської райради Дана
15:39
/ 19