На Закарпатті протестувальники знову заблокували рух автотрасою поблизу Нижніх Воріт

Про таке повідомляють у Патрульній поліції Закарпатської області.

На Закарпатті протестувальники знову заблокували рух автотрасою поблизу Нижніх Воріт

Як ідеться в повідомленні від патрульних, наразі рух на дорожній станції Нижні Ворота знову ускладнений.

Це пов'язано із проведенням акції протесту, учасники якої здійснюють безперервний рух пішохідним переходом.

Про відновлення руху у поліції обіцяють повідомити додатково.

21 листопада 2018р.

Теги: протестувальники, блокування, траса

Коментарі

Степан Крук 2018-11-22 / 09:24:21
Дивує те, що ще знаходяться прихильники махновщини! Панам отаманам гриціанам таврічеським потрібні попандополи...

До пенсiонера 2018-11-22 / 06:26:46
Не ехиднiчай дiду!В тебе все окей! Пенсiя 1200 евро?

пенсіонер 2018-11-22 / 06:20:52
Аваков Стефанишину не указ.
Областю керує губернатор Паша Павлов.
А Ступачка в нього Прем'єр, а Данацко Міністр МВД, по сумісництву Генеральний прокурор Закарпаття.

Земляк 2018-11-22 / 05:48:18
Молодцi! Треба пiдтримати Пашу! Ятеж страйкую!Бо д.....ли людей!!!!

Лемко 2018-11-21 / 22:17:09
коли нормальні люди самі зберуться і дадуть п...ди павловим пашам , тоді й буде у нас добре. а інакше ми терпимо бидлу, а воно знущається з нас

Паша Павлов 2018-11-21 / 21:23:22


Ану заткали писки! Тепер я керую Стефанишином, а не він мною!


Степан Крук 2018-11-21 / 20:43:42
Шановні! Прошу переглянути це відео. Оцініть так званий "мирний пікет", оцініть ступінь вихованості цих "мирних активістів". Це ж бидло, котре ганьбить Закарпаття і нас з Вами! Посилання відео тут: https://www.facebook.com/peugeonpoltava/videos/10212252606167256/

хенерал Гаврилюк 2018-11-21 / 20:27:34
Стефанишин у ВІДСТАВКУ!!!! Це Ганьба!!!!

Читач 2018-11-21 / 20:25:53
Де обіцяне розблокуваннян ? Пару баранів не можуть мордою в авальт покласти, які створюють перешкоди тисям добросовісних громадян, ? Стефанишин у ВІДСТАВКУ !!!!

Степан Крук 2018-11-21 / 19:28:37
ДОСТА бикувати на закарпатських дорогах! Крапка!!!

до сорри 2018-11-21 / 19:08:54
Де прокуратура щоб припинити цей мусорський беспрєдєл?

сорри 2018-11-21 / 19:03:07
Мусора Авакова розігрують комедію зі своїми шістками в особі Павлова і Ко

Правдоруб 2018-11-21 / 18:54:00
ВЖЕ поїхала поліція наваляти "люлей" цим євромудакам.

123 2018-11-21 / 18:51:23
Бояться правоохоронці припиняти незаконні дії цих тітушок, бо ті погрожують оприлюднити незаконні статки правоохоронців, схеми, ліві бізнеса.... Це позор Москаля, Гаврилюка і Стефанишина

Прокурор 2018-11-21 / 18:32:36
Будем сі Богу молив, просив щоб до ранку розішлисі

Степан Крук 2018-11-21 / 18:12:54
Саме так, ПАТРІОТЕ!

Патріот 2018-11-21 / 17:55:39
Працівники поліції мають право здійснювати керування дорожнім рухом, у тому числі регулювати рух учасників до яких відносяться і пішоходи, що перетинають проїзну частину по переходах. Тому, ставите цих недошерифів на переходах і хай регулюють. Раз ті бляхери хочуть зображати з себе пішоходів. Машини, пішоходи, машини, бляхери. Хто на заборону вибіг-штраф. Бикує-непокора. І досить гратися. Бляхери може і народ, але не весь. Народ це і водії і каміонщики і їх жони і діти. І за бажання возити своюдупу в іномарці треба платитити, а для цього працювати.

Степан Крук 2018-11-21 / 17:52:35
Ось і все! Після заяви Авакова "Євробляхарі" розбіглися. Інформація ТСН https://tsn.ua/ukrayina/v-ukravtodori-kazhut-scho-protesti-yevroblyahariv-zakinchilis-usi-dorogi-rozblokovani-1253121.html Ось так треба дрисирувати павловських собак!

Круку 2018-11-21 / 17:49:40
Поліцію можна викликати лише у разі тривалої черги до туалету

Степан Крук 2018-11-21 / 17:37:20
Аваков сьгодні заявив про примусове та жорстоке(у разі супротиву) розблокування доріг. Підтримую! "Євробляхарство" суперечить державним інтересам України, а держава - це інструмент примусу. ДОСТА бикувати, Павлов!

НОВИНИ: Кримінал

16:02
За добу на Закарпатті у 8 районах зловили 9 водіїв у стані алкогольного та наркотичного сп'яніння
10:27
/ 10
Обстріл будинку матері Бровді поблизу Ужгорода кваліфікували як замах на вбивство
09:38
Псевдоіспанця з чужим паспортом затримали на кордоні у закарпатському Чопі
05:47
/ 37
Уночі біля Ужгорода з гранатомета прострілили будинок матері Роберта Бровді
15:51
/ 1
Єгиптянину, котрий підрізав студента-індуса в Ужгороді, оголошено про підозру
15:47
Розбійника, який на Тячівщині напав на 80-річну пенсіонерку, засуджено до 7 років ув’язнення
14:53
У Воловці, штовхаючи авто нетверезого водія, загинув пасажир
10:55
П'яний ужгородець за кермом Sеаt-у перекинувся на Мукачівщині у кювет
09:48
/ 3
На Виноградівщині, випивши отруту, загинув 10-річний хлопчик
09:25
/ 12
Москаль вимагає позбавити реєстрації скандальну закарпатську організацією Павлова "Доста", називаючи її ОЗУ
20:43
/ 1
На Міжгірщині прокуратура вимагає визнати недійсним договір по капітальному ремонту місцевої дороги вартістю близько 4,1 млн грн
11:43
/ 2
В Ужгороді порізали студента-іноземця
10:33
/ 3
На Закарпатті затримали чоловіків, котрі намагалися підкупити прикордонників, а відтак хотіли втекти
17:43
/ 16
У готелі в Іршаві викрили двох повій-ужгородок, що мали зустрітися з клієнтами
17:10
/ 50
Суд відправив псевдоактивіста Павлова під цілодобовий домашній арешт, відмовивши у взятті на поруки
16:49
/ 4
Обвинувальний акт стосовно адміністраторки ігротеки у Мукачеві скеровано до суду
16:44
ФОТОФАКТ. На пункті пропуску "Лужанка" на Закарпатті проводяться обшуки
15:05
На Мукачівщині син "смертельно" не втримав батька, коли вів його сходами після спільної пиятики
13:44