В Ужгороді поліцейська і митник вкрали бордюри з будівництва автобусної зупинки (ВІДЕО)

Бордюри та один дорожній знак забрали невідомі з автобусної зупинки на вулиці Митній в Ужгороді. Про це повідомив директор компанії, що оприлюднила відео з камер спостереження, Роберт Берцик.

В Ужгороді поліцейська і митник вкрали бордюри з будівництва автобусної зупинки (ВІДЕО)

На записі видно трьох людей.

Журналіст Віталій Глагола, послуговуючись відкритими джерелами, з'ясував, що крадіжку бордюрів здійснило подружжя - слідча Ужгородського райвідділку поліції та інспектор митної служби.

Особу викрадача дорожнього знаку ще встановлюють.

Детальніше у відео телеканалу "Тиса-1":

20 листопада 2018р.

Теги: злодії, поліція, митниця

Коментарі

Wv T4 2018-11-23 / 08:23:50
Доброго ранку
Я важаю що треба прив'язати обох ГЕРОЇВ ДО СТОВБА !!! Біля тої автобусної зупинки де крали , щоб люди бачили та пізнавали ...
То буде урок для всіх

масуд 2018-11-23 / 08:07:06


Читав внизу про честь мундира.То хочу запитати про який мундир взагалі іде мова. Якщо ці долб***би в армії не служили.Не знають що таке повага до старшого,на роботу ходять як чмошники. Подивіться скільки юбок в ОВС. То може ми Москву звинуватимо в диверсії в силовому відомстві.Більшість порядних офіцерів на пенсії і вони могли-б принести ще багато користі для суспільства яке на жаль гниле. Та й теперішньому керівництву порядні офіцери не потрібні тому що вони тільки заважали-б збагачуватись. От і маємо те що маємо!!!


0000 2018-11-21 / 15:34:31
ВІ ШО? Митники-ШО ПРИЙМАЛИ офіц. ПРИСЯГУ НА ВІРНІСТЬ УКРАЇНІ-Та шоб у АТО в армії служили!..ВІ у свому розумі?Вони для чого дають велики хабарі -десятки тисяч доларів?-ШОБ МИТНИКОм ПРИСТРОЇТИСЯ! Шоб ОТБИТИ ЦІ ГРОШЫ-чим скорше і ЗРАЗУ-починати собі НАБИВАТИ свої КАРМАНИ! А в АТО хай йдуть ТІ-ХТО НЕ ПРИЙМАВ ПРИСЯГУ НА ВІРНІСТЬ УКРАЇНІ-роботяги,єлектрики шофераохранніки парикмахери,вчителя,лікарі.і т.подібні категорії.Менти (не всі правда)почти всі ховаються від того,десь в тилових районах АТО а НЕ У ОКОПАХ...,а там дивишся -і гріхи ментовські спишуть за це і ЛЮСТРАЦІЮ ПРОЙДЕШ ти ж побув "добровольно"не у ЗОНІ АТО а десь за 50-100км від лінії-І УЖЕ ОПЯТЬ-ЗРАЗУ ПРЕОБРАЗИВСЯ РІЗКО І ТИ ЗНОВУ-ЧЕСНИЙ мент!А корупція опять продовжується!От так..

ужгородець 2018-11-21 / 08:50:28

Справа, Круку, не у тому, коли і кого "краще стояв"... А за що гинули та гинуть до цих пір прості хлопці з "робітничо-селянської" армії України на фронті з Росією?
Чому фронтовики МАСОВО не служать у поліції та митниці у тилу? І чому ОДИНИЦІ поліцайтів та митників були у окопах на Сході України?

До цієї гнилої кадрової політики Порошенко теж нічого не має??? - А на мою думку має, ще й яке!
Бо жодний син чиновників вищого рангу діючої влади ніколи під призов чи мобілізацію на фронт не потрапляв.
І цей список впливових і батьків-псевдопатріотів очолює саме "не ваш", Крук, президент...(((

Лісник 2018-11-20 / 15:47:17
Цікаво, ця слідча та митник вже звільнені з органів??? Якщо ні то чому? Тоді потрібно вимагати звільнення їх обласних керівників і крапка! Слідкуємо чим закінчиться!

Вуйко 2018-11-20 / 13:50:21
Дякую п.Степан! Я поняв!

Степан Крук -Вуйку 2018-11-20 / 13:25:25
Та тут все просто! Цимент був не розмитнений, тому його менти не вкрали, а вилучили. Цигани в шоці!

Вуйко 2018-11-20 / 12:36:32
Я так i непоняв! Хто зп....в у мене цемент! Менти,митники або цигане?

Степан Крук -ужгородцю 2018-11-20 / 11:56:19
Ось і я кажу, що ніякі атестації та кастрації не мають жодного сенсу, коли нема страху перед законом, відсутня відповідальність. І яка різниця, відбувається це при Порошенку чи при іншому. В даному випадку камери зафіксували карний злочин скоєний особами, котрі самі повинні оберігати правопорядок. Вони повинні бути покараними, як мінімум звільнені з посад. Чи покарають їх? Ні, відмажуть. А все тому, що на всіх сходинках сидять такі самі. А хто їх люстрував? Ну вже точно, що не Порошенко... Але сама система люстрації була запроваджена саме при ньому, раніше такого відбору не було. І не треба мене звинувачувати в лояльності до Порошенка, бо він не є моїм президентом. Просто даймося правді!!! Це як в тому анекдоті:"-Найкраще було жити при Брежнєву! - Чому, діду! -А при Брежнєву краще стояв, як при Порошенку!".

ДЮССЫ БУССЫ - КТО ССЫТ ТОТ ГИБНЕТ 2018-11-20 / 11:45:56
мало булы надымлениии ноооо

ужгородець 2018-11-20 / 11:33:02

Крук, а чому ви не наголошуєте, що ці мєнти і митники пройшли "переатестації, люстрації та інші... кастрації" при "демократах" Порошенко і Ко?
Так хто несе за них ПЕРСОНАЛЬНУ відповідальність? Так чим вони принципово відрізняються від своїх "папєрєдніков"?

Вже другий голова ДФС нової влади М.Продан (після "болєзного" Насірова) підозрюється у корупції (шефи митника, що тирить бордюри на відео!). Більше того, втік "на лікування" у Молдову.
А ви, Крук, про якесь "відчуття сорому"...

Вуйко 2018-11-20 / 11:31:16
Б...дь! У мене з стройки сп...ли цемент! Я думаю що це не цигани!

Степан Крук -ЛОХОТРОН 2018-11-20 / 11:04:02
Так,безпрєдєл повний! Коли митники та менти крадуть бруківку прямо з міських вулиць - це вже дно! Це говорить про рівень представників влади на всіх її щаблях. Ніякі люстрації та атестаці не можуть викорінити внутрішню забидленість, це може зробити тільки адекватне покарання та страх перед законом. Страшно і те, що ці люди втратили відчуття сорому, як важіль самоконтролю.

ЛОХОТРОН 2018-11-20 / 09:52:03
Якщо Цi малявки таке роблять то можете уявити який кримiнал та жлобство у iх керiвникiв! Воiстинно страшно в Ужгородi!

Степан Крук 2018-11-20 / 09:13:30
Внутрішніми безпеками митниці та райвідділку поліці проводиться службове розстеження щодо дій своїх працівників. Але неважко здогадатися що висновок буде десь таким: "Подружжя, у вільний від роботи час, маючи тверду громадську позицію вирішило допомогти комунальникам міста облаштувати зупинку. Для проведення ремонтних робіт свідоме подружжя залучило свій власний автомобіль. Гроші, зароблені на громадських роботах, подружжя перерахує у фонд " Два погони". В процесі ремонтних робіт частину будівельних матеріалів було вивезено на газдівство подружжя, як речовий доказ у рамках кримінального провадження стосовно мера Ужгорода Андріїва".

Жандарм без пендрика 2018-11-20 / 09:01:49
Вигнати їх за такоє з роботи.

Степан Крук 2018-11-20 / 08:54:55
Що твориться із суспільством? Де відчуття самоповаги, честь мундиру і елементарна совість? Руки загребущі, душа порожня...

ахтунг 2018-11-20 / 08:42:06
все так було, е прослойка людей котрі ніколи ні за що не платят, прикриваючися посвідченням, зато і приказка така, в любуй кримінальнуй справі, головне не вийти на самого себе.

НОВИНИ: Кримінал

11:07
Житель Середнього Водяного на Тячівщині п'яним викрав авто сусіда і скоїв на ньому дві ДТП
01:16
Ужгородець погрожував свої дружині гранатою
20:47
/ 1
38-річний мукачівець протягом року розраховувався за покупки карткою, загубленою пенсіонером
19:41
/ 2
У Нижніх Воротах зіткнулися мукачівська BMW та івано-франківське Renault, водій останнього загинув
14:05
Житель Туриці, що на Ужгородщині, зберігав вдома дві бойові гранати
22:50
У жителя Буштина під час обшуку вилучили майже 1кг марихуани
22:47
Мешканцеві Родниківки на Мукачівщині, який підпалив будинок дружини через образу, присудили більше 5 років тюрми
15:50
Справу учасників "смертельної" масової бійки у Підвиноградові скеровано до суду
14:01
В Ужгороді водій, зупинений патрульними, швидко купив і хильнув алкоголь, аби приховати "п'яне" водіння
20:56
/ 3
У Берегові злочинна група відбирала майно в самотніх осіб літнього віку
20:31
На під'їзді до кордону затримали чотирьох чоловіків, що планували нелегально потрапити до Румунії, та двох закарпатців-переправників
15:57
На кордоні з Угорщиною у китайському вантажі виявили "зайві" електроскутери
21:52
/ 2
Через тайник з сигаретами житель Підвиноградова позбувся в ПП "Дякове" свого "Пежо"
11:15
/ 1
На Закарпатті викрили підприємця з Харкова, який хотів вивезти пшеницю в ЄС без ліцензування
22:49
На обʼїзній Мукачева патрульні зупинили водія, у 12 разів п'янішого від дозволеного
19:05
За вбивство жінки в центрі Берегова місцевому мешканцю "світять" 15 років тюрми
18:53
/ 2
На Закарпатті взяли під варту без права на заставу 10 учасників наркоугруповання
23:08
На Закарпатті 26-річний псевдоволонтер з Тернопільщини, що прямував до угорщини, намагався відкупитися в прикордонників за €1600
19:37
На Закарпатті затримали 2-х підлітків-провідників і 4-х "ухилянтів" з ґумовими човнами
17:54
/ 2
У ПП "Лужанка" берегівець втік від прикордонників і попросив прихистку в угорщині
10:48
/ 1
На Мукачівщині затримали 19-річного підозрюваного у зґвалтуванні 13-річної дівчинки
14:57
На Тячівщині затримали переправника з Рівненщини з "ухилянтом" із Хмельниччини
22:39
/ 5
Апеляційний суд скасував виправдання суддею Софілканич упійманого на хабарі голови Воловецької ОТГ Попелича
21:38
/ 3
Ужгородку, немовля якої померло від переохолодження викинутим в пакеті на вулицю, засудили на 2 роки "умовно"