Реклама B3

На Закарпатті затримали "рішалу" з Вінничини, що приїхав налагоджувати канал нелегальної міграції (ФОТО, ВІДЕО)

У відповідь на активізацію спроб незаконного переміщення тютюнових виробів до країн Європейського Союзу, оперативними підрозділами Департаменту внутрішньої та власної безпеки Адміністрації Держприкордонслужби України проводиться комплекс заходів з документування спроб втягування протиправними елементами персоналу прикордонного відомства.

На Закарпатті затримали "рішалу" з Вінничини, що приїхав налагоджувати канал нелегальної міграції (ФОТО, ВІДЕО)

Заходи здійснюються у тісній співпраці з іншими правоохоронними органами України у рамках кримінальних проваджень відкритих слідчими органами за заявами прикордонників.

Черговим прикладом успішної співпраці правоохоронців стало затримання на гарячому 44-річного жителя Вінницької області, який приїхав в Закарпатську область на представницькому «Mercedes S-classe» надавати допомогу місцевим мешканцям в організації каналу незаконного переміщення тютюнових виробів до Угорщини. За 5200 доларів США чоловік очікував «зменшення щільності» охорони державного кордону з боку охоронців кордону, що мало б дати можливість його закарпатським спільникам безкарно порушувати кордон з контрабандними сигаретами.

Блискавичне затримання такого «рішали» проведено офіцерами відділу внутрішньої безпеки по Мукачівському прикордонному загону Управління внутрішньої та власної безпеки «Захід» та слідчими Управління СБУ у Закарпатській області, під процесуальним керівництвом військової прокуратури Ужгородського гарнізону,  у рамках кримінального провадження за ознаками вчинення злочину, передбаченого ч.3 ст. 369 Кримінального Кодексу України  «Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі».  Для затримання правопорушника були залучені військовослужбовці групи силової підтримки Центру виконання спеціальних завдань Адміністрації Держприкордонслужби України та мобільної прикордонної застави Мукачівського прикордонного загону. Слідчі дії тривають.

16 листопада 2018р.

Теги: затримання, канал, міграція

Реклама B4

Коментарі

.юра 17.11.2018 / 13:50:38
ниська роблять але менти і сбу шось назад недуже видять шатує каменца покля кум при посаді бо дале хто знає як буде Кірика недуже то цікавить

Поц 17.11.2018 / 10:11:04
"чорновози"повязані з березнянсьми ментами...Особо-як валера поправка-син мента-майора ,мастяк іван...

Magyar-Hun 17.11.2018 / 09:33:26
Щоб домлвлятись, не до нас, а у Київ треба було поїхати!

Йоушко Шерегі 17.11.2018 / 08:40:20
Ми з Бушком ці питання давно порішали, "зельонка" поділена, пропускніі пункти пуд контрольом. Слава Виноградовщині!

ужгородець 16.11.2018 / 19:01:36
Додати до слів Тайсона просто нема що...)))
Приїхав якийсь лох пробивати свою тему туди, де все давно поділено і своє не встигають перекидувати)))
Звісно, і злили його... На комусь показники та шоу треба ж робити)))

.юра 16.11.2018 / 18:59:32
а в березному коли будете їмати банду переправвнику нелегалу а всьо кругами вінницькі київські виноваті пишу ши раз новому начальнику Пахнюку каменца іван поправка валера мастяк іван данча василь то головні по чорних в березнянському районі

Тайсон 16.11.2018 / 18:43:36
Лох. На Закарпатті є кому контрабанду робити і без нього, конкуренція. Мав з Блюком для начала поговорити, получити добро, а так начинати.

земляк 16.11.2018 / 18:06:54
Якось дуже показово й професійно: оперативники встигли непогано екіпіруватись, отримали табельну зброю, отримали "добро" на затримання й "успішно" провели затримання, аще встигли зняти кіно для невіруючих у "покращення"...

Реклама B12

НОВИНИ: Кримінал

18:06
На Закарпатті судитимуть двох учасників наркотрафіку Фото новина
14:41
/ 1
У Виноградові затримали жінку, яка за 6 тисяч євро мала допомогти військовозобов’язаному незаконно перетнути кордон Фото новина
12:43
На Закарпатті прикордонники виявили мотоцикл BMW, викрадений у Великій Британії Фото новина
11:25
/ 10
На Закарпатті викрили масштабну схему ухилення від мобілізації Фото новина
17:16
На Закарпатті судитимуть учасників контрабанди кокаїну на понад $1 млн Фото новина
10:12
/ 4
На Закарпатті викрили дві схеми незаконного переправлення військовозобов’язаних Фото новина
15:33
/ 8
Інструктора районного ТЦК на Закарпатті судитимуть за обвинуваченням у катуванні Фото новина
13:34
/ 4
На Закарпатті чоловіка повалили на землю й обікрали Фото новина
12:38
/ 1
На Закарпатті 46-річний чоловік жорстоко побив 74-річну матір Фото новина
10:17
/ 1
За вбивство 22-річної закарпатки українець отримав 14 років ув’язнення в Чехії Фото новина
10:54
/ 5
Прокуратура оголосила нову підозру у справі «дачі Медведчука» на Закарпатті Фото новина
12:16
На Закарпатті викрили ще три схеми незаконного переправлення чоловіків за кордон Фото новина
11:52
/ 1
Прокуратура оскаржить вирок шахраю, який виманив у матері загиблого військового понад 6,6 млн грн Фото новина
10:07
/ 5
Екс-командира батальйону на Закарпатті підозрюють у сприянні ухиленню військовослужбовиці від служби Фото новина
22:17
/ 6
Поліція розшукала водіїв бетоновозів, що вилили залишки бетону поблизу озера Синевир Фото новина
16:45
/ 1
В Ужгороді взяли під варту підозрюваного у стрілянині по правоохоронцях Фото новина
13:06
/ 2
На Закарпатті винесли вирок водійці, яка в ДТП забрала життя матері та її 13-річного сина Фото новина
14:40
/ 2
На Хустщині викрили незаконне вирощування конопель Фото новина
11:01
Стали відомі нові подробиці про затриманого стрілка в Ужгороді Фото новина
17:45
На Мукачівщині затримали чоловіка, підозрюваного у зґвалтуванні 14-річної дівчини та інших тяжких злочинах
16:22
На Закарпатті судитимуть чоловіка, який кілька годин силоміць утримував і бив водія вантажівки Фото новина
17:22
/ 2
На Закарпатті судитимуть організаторів схеми з фіктивним працевлаштуванням за $25 тисяч Фото новина
17:00
На Закарпатті наркодилера засудили до 9 років ув'язнення за 148 кг канабісу Фото новина
12:21
В Ужгороді судитимуть водія, який напідпитку збив пенсіонерку та втік з місця ДТП Фото новина
15:45
/ 3
На Закарпатті викрили підпільну майстерню з виготовлення фальшивих документів Фото новина
» Всі новини