Ужгородці вирішують, чи потрібен місту іміджевий дитячий форум-фестиваль (ВІДЕО)

4 дні залишилося до завершення голосування в рамках ініціативи “Громадський бюджет Ужгорода”.

Ужгородці вирішують, чи потрібен місту іміджевий дитячий форум-фестиваль (ВІДЕО)

Цього разу на конкурс подано 13 проектів, з яких 2 — загальноміські. Один з них — суттєво відрізняється від інших, адже є не інфраструктурним, а культурно-просвітницьким, інтелектуально-творчим із потужною соціальною складовою. Йдеться про форум-фестиваль “Місто щасливих дітей”.

За задумом, у червні Боздоський парк перетвориться на гостинне «місто» з справжніми «вулицями» та насиченою інтелектуально-творчою, просвітницькою, екологічною, науково-технічною, спортивною та розважальною програмами. “Форум-фестиваль – простір, де діти стають щасливішими, розкривають таланти, навчаються новому, занурюються у світ спорту та творчості, знаходять друзів. Для батьків працюватиме лекторій з тренінгами від найкращих психологів і педагогів Ужгорода. Тут важливі сімейні цінності, повага і толерантність”, — йдеться в описі до проекту. Для наймолодших учасників буде спеціально облаштована безпечна локація «Провулок мацьопинський», а поруч — локація «Матусина творчість». Ще важливий “провулок” — «Лекторій» — це інтелектуально-просвітницька локація для батьків, де психологи, педагоги проведуть тренінги та лекції на важливі теми. Захід матиме і благодійну складову, адже на території діятимуть «Мамині кав’ярні» та «Безпрограшна лотерея».

Передбачається, що у форумі-фестивалі візьмуть участь понад 4000 дітей та їхні батьки. Ініціатори наголошують: ставка — на доступності. Тобто щоб кожна дитина, незважаючи на свій соціальний статус та достаток, мала змогу взяти участь. Саме тому — усі активності — абсолютно безкоштовні.

Детально про ідею і проект, що зареєстрований під №7, можна прочитати за посиланням: https://uzhgorod-budget.e-dem.in.ua/#/project/4496?compid=64. Не забудьте натиснути “Детальна інформація”, аби ознайомитися з деталями проекту.

Голосування триватиме до 18 листопада. Зробити це можна двома способами:

- у ЦНАПі Ужгородської міської ради (1 поверх), маючи при собі паспорт та заповнивши бюлетень для голосування;

- через електронну систему https://uzhgorod-budget.e-dem.in.ua/.

Але реалізація проекту можлива лише за умови активної підтримки ужгородців. Саме завдяки голосам містян в Ужгорода з’явиться можливість започаткувати традиційний масштабний іміджевий захід з якісним інтелектуально-творчим, пізнавально-розважальним змістом. Долучайтеся до формування нової культури якісного сімейного дозвілля “без пива, диму, шашликів”.

“Моїй родині і мені особисто дуже не вистачає в Ужгороді заходів, де можна провести час всією родиною активно та цікаво. І яким же щастям для моїх доньок стало "Місто щасливих дітей"! Такі креативні і веселі заходи, ще й зі соціальною складовою, вкрай потрібні Ужгороду, щоб наші діти більше посміхались, бачили, що про них дбають і у них вірять!”, — каже ужгородка Олександра Махлін.

Увага! Інструкція для онлайн-голосування:

https://www.youtube.com/watch?time_continue=118&v=H0cJLEaQjZ8

https://www.youtube.com/watch?v=yfZR7heo4Ok — відеоролик з першого форуму-фестивалю “Місто щасливих дітей”.

14 листопада 2018р.

Теги: проект, фестиваль

НОВИНИ: Соціо

23:21
На сайті "Закарпаття онлайн" тривають регламентні роботи
23:49
У Мукачеві у вівторок попрощаються з полеглим Героєм Іваном Ключніком Фото новина
16:58
В Ужгороді на двох локаціях встановили охолоджувальні рамки-оприскувачі Фото новина
01:32
/ 5
Представники МГКЄ у складі делегації УГКЦ зустрілися з Папою Римським Фото новина
15:31
На кордоні з Румунією понад 2 місяці триватиме ремонт аварійного мосту через Тису Фото новина
11:17
/ 1
У п'ятницю в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Олександром Карповим Фото новина
20:28
/ 1
У Голубиному на Мукачівщині провели в останню дорогу полеглого Героя Андрія Лоскоріха Фото новина
07:08
/ 22
Руки в кайданках
05:48
/ 3
Штурмовик із Руських Комарівців
04:15
/ 3
Підготовче судове засідання у справі вітряків на Руній відбулося в Ужгороді Фото новина
18:36
/ 11
Серед пріоритетів нового прокурора Закарпаття Пацкана є захист релокованого бізнесу, але немає захисту довкілля Фото новина
11:32
Ватикан оголосив нову дату беатифікації священномученика Петра Павла Ороса
02:01
/ 1
У вівторок в Ужгороді відбудеться суд по забудові полонини Руна вітряками
12:39
Юні екодослідники здійснили пізнавальну мандрівку Свидовцем у межах проєкту "Зелені скарби Карпат"
03:11
/ 7
ФОТОФАКТ. Екскаватори продовжують "вигризати" полонину Руна
15:16
/ 1
У понеділок в Ужгороді попрощаються з полеглим на війні з росією Сергієм Гвоздецьким Фото новина
18:07
/ 1
На Сумщині поліг уродженець Стужиці Іван Лешанич з Мукачева Фото новина
14:41
/ 4
Підтверджено загибель Олександра Лацка з Зарічова Перечинської громади, який майже рік вважався зниклим безвісти Фото новина
13:09
Фінішувала друга зміна літнього табору "Зелені скарби Карпат" в Ужгороді Фото новина
05:01
/ 2
З КПП "Ужгород" до Словаччини втік прикордонник
04:38
/ 5
Розслідування журналістки Олени Мудри, через яке на неї тиснуть судом "Вітропарки", перемогло в конкурсі журналістських робіт про Закарпаття
17:42
/ 2
500 підписів за 3 доби: колективне звернення з вимогою зупинити злочин на Руні достроково направлено новому генпрокурору Кравченку
03:47
У п'ятницю в ужгородському скансені відкриються дві виставки
22:03
/ 4
"Вітряні парки" "відповідально" відбудують міст, "безвідповідально" обвалений вантажівками з щебенем для дороги, якою вони планують возити "ненормативні великогабаритні вантажі"
13:11
Екоклуб у Ясіні запрошує на пізнавальну "Подорож на Драгобрат"
» Всі новини