На митниці на Закарпатті з початку року вилучили понад 49,8 тисяч таблеток і близько 7 кг прекурсорів і наркотиків

Упродовж десяти місяців 2018 року в зоні діяльності Закарпатській митниці ДФС підрозділами митниці виявлено та припинено 45 фактів незаконного переміщення через кордон наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів та прекурсорів.

На митниці на Закарпатті з початку року вилучили понад 49,8 тисяч таблеток і близько 7 кг прекурсорів і наркотиків

 Їх загальна кількість – 49 812 таблеток, вага – близько 7 кг.

Зокрема, з незаконного обігу вилучено 266 таблеток та 14 флаконів (вага діючої речовини 0,00337425 кг) наркотичного засобу ТРАМАДОЛ; наркотичний засіб КАНАБІС вагою 0,587 кг; наркотичний засіб ФЕНТАНІЛ вагою 0,54554 кг; психотропну речовину МЕТАМФЕТАМІН, вагою 0,08555 кг; прекурсор ПСЕВДОЕФЕДРИН – 28 080 таблеток (вага діючої речовини 3,37 кг). Також вилучено медичні препарати з вмістом психотропних речовин – 20 771 таблетка та 4 флакони (вага діючої речовини 1,00299 кг). 

За вказаний період до правоохоронних органів України підрозділами митниці підготовлено та направлено повідомлення про протиправні діяння:

за ознаками злочинів, передбачених ст. 305 Кримінального кодексу України – 4 повідомлення (предметами контрабанди є психотропні речовини метамфетамін, фенамін, мефедрон та канабіс), наразі правоохоронними органами ведеться слідство;

за ознаками злочинів, передбачених ст. 307, 309 ККУ – 39 повідомлень (предметами ПМП є медичні препарати психотропної та наркотичної дії).

Для порушників, що переміщують через кордон наркотичні засоби, психотропні речовини, їх аналоги та прекурсори, передбачена Митним та Кримінальним кодексами. Зокрема, контрабанда наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів карається позбавленням волі з конфіскацією предметів контрабанди, повідомили Закарпаття онлайн у ГУ ДФС у Закарпатській області.

 
12 листопада 2018р.

Теги: митниця, наркотики, прекурсори

Коментарі

Бьодзень 13.11.2018 / 08:26:01
нич не дав, прийшлося нянькови дзвонити))), а він уже розрулив)))))

знак питання 12.11.2018 / 19:41:53
А спожили скільки?

Бьодзень 12.11.2018 / 13:20:02
вчора був на Косонь, пересічка. што просто жах, марга якась недоїна перед мною стояла, ну а ж ні як не таможник........мнявся як гімно якесь, гроші хотів.....
короче дуже шкода што ми самі себе не поважаємо і ще робимо тільки на зло....((((

НОВИНИ: Кримінал

18:05
На Закарпатті до 7 років ув’язнення засудили 20-річного водія, з вини якого в ДТП загинули двоє підлітків Фото новина
17:13
ВАКС призначив до розгляду корупційну справу судді Воловецького райсуду Пелиха
15:54
/ 2
На Закарпатті накрили ще три «схеми для ухилянтів» Фото новина
15:10
/ 1
СБУ викрила угорського спецслужбіста, який керував агентурною мережею на Закарпатті Фото новинаВідео новина
14:12
12 закарпатців постануть перед судом за наркобізнес і «схеми» втечі за кордон Фото новина
15:57
/ 3
На Рахівщині чоловік до смерті побив сусіда Фото новина
21:08
/ 2
Поліція відкрила кримінальне провадження через земельний скандал в Оноківцях на Ужгородщині
20:37
/ 27
Під час обшуків у Свалявській лікарні поліція документувала схеми привласнення бюджетних грошей
16:39
/ 2
В Ужгороді військового викрили на спробі дати хабар Фото новина
12:12
На Закарпатті судитимуть матір у справі про смерть 7-річного хлопчика Фото новина
21:54
/ 1
Серед оголошених Інтерполом у розшук в справі вбивства Ігоря Комарова на Балі є Василь Немеш із Углі на Тячівщині
13:13
/ 1
На Закарпатті судитимуть посадовців гірськолижного комплексу через загибель туристки Фото новина
10:05
Три спроби незаконного перетину кордону припинили на Закарпатті Фото новина
16:08
/ 2
У Перечині 30-річний чоловік влаштував бійку в ресторані та пошкодив майно Фото новина
15:15
Дев’ятеро закарпатців постануть перед судом за виготовлення психотропів Фото новина
10:59
Верховний Суд підтвердив вирок нападникам, які до смерті побили чоловіка на Тячівщині
11:22
/ 2
На Закарпатті ДБР викрило підполковника ТЦК, який завдав мільйонні збитки держбюджету Фото новина
09:03
/ 1
На Закарпатті затримали чоловіка, який намагався підкупити прикордонника Фото новина
14:46
/ 6
На Ужгородщині викрили схему переправлення чоловіків за кордон за $13 тисяч Фото новина
13:25
На Рахівщині затримали двох переправників, які везли чоловіка до румунського кордону Фото новина
17:21
У Мукачеві водія Seat спіймали за кермом у стані наркотичного сп’яніння Фото новина
11:22
/ 1
На Закарпатті викрили канал незаконного переправлення чоловіків через кордон Фото новина
10:22
/ 2
Поліція Воловця заблокувала канал збуту зброї Фото новина
16:05
/ 3
На Мукачівщині засудили водія, який збив велосипедиста та втік з місця ДТП Фото новина
18:23
На Закарпатті під час перевірки авто патрульні знайшли у водія наркотики Фото новина
» Всі новини