Реклама B3

В Ужгороді вже працює медичний портал для містян

Це – перший етап створення єдиної медичної інформаційної системи Ужгорода, вже інтегрований із загальнонаціональною системою eHealth.

В Ужгороді вже працює медичний портал для містян

Уже працює медичний портал для ужгородців – http://medportal.uz.ua/#/dashboard.

До медпорталу Ужгорода будуть підключені усі міські медичні заклади, а також аптеки, лабораторії, приватні медичні клініки, страхові компанії – тобто всі, хто долучиться до електронних сервісів щодо надання послуг із охорони здоров’я.

Наразі на медичний портал вноситься інформація про можливості і діяльність первинної ланки медичної допомоги – сімейної медицини. Уже можна отримати інформацію про кількість людей, які підписали декларацію про вибір лікаря, дізнатися динаміку реєстрації декларацій, побачити, хто із сімейних лікарів є лідерами за кількістю реєстрації до них на обслуговування. Можна також дізнатися про структуру діагнозів, з якими звертаються до лікарів, кількість, наприклад, тих, хто скаржився на серцево-судинні проблеми, нежить, інфекційні недуги тощо, скільки пацієнтів якого віку та чимало іншого.

Інформацію, насамперед статистичні показники, представлені на порталі, зручно використовувати і для аналізу ситуації в місті та прийняття управлінських рішень.

Згодом на медпорталі буде інформація про параметри і ситуацію в стаціонарних лікувальних закладах (ІІ рівня допомоги), підключать медичні кабінети шкіл та садочків Ужгорода. Через нього, скажімо, можна буде записатися на прийом до лікаря, з’ясувати, які ліки, закуплені за державні кошти, є в стаціонарних закладах тощо.

Медичний портал нашого міста буде динамічно розвиватися щодо надання нових електронних сервісів та акумулювання інформації про параметри галузі охорони здоров’я, повідомляють в Ужгородській міській раді.

09 листопада 2018р.

Теги: портал

Реклама B4

Коментарі

наука 09.11.2018 / 15:27:53
Дуже маю бажання,щоб працівники мої організації, проходили медогляд раз у рік безкоштовно! Люди на це заслуговують!

Реклама B12

НОВИНИ: Соціо

15:07
/ 7
В Ужгороді висохло головне Чорне озеро Фото новина
09:20
/ 2
БЕБ на Закарпатті перевіряє 190 міжнародних перевізників
13:51
45 екзотичних дерев Ужгорода зібрали в одній книзі Фото новина
09:24
/ 2
У Неліпині на Мукачівщині попрощалися із полеглим на війні захисником Михайлом Бабієм Фото новина
20:17
Недоголосоване рішення про забудову Ботанічної набережної в Ужгороді перенесли на 25 серпня Відео новина
17:08
/ 1
На Закарпатті рятувальники евакуювали з гір 15-річну туристку зі Львова Фото новина
15:26
/ 2
В Ужгороді до Дня Незалежності презентували книжку про захисників та їхні родини "Герої Закарпаття" Фото новина
13:35
На Закарпатті мережа аптек відшкодувала державі понад 4,6 млн грн несплачених податків
11:53
/ 2
Керівник першого відділу Ужгородського РТЦК та СП у Перечині Плиска, що "засвітився" п'яним на службі, написав рапорт на звільнення
10:45
24-річна закарпатка на колісному кріслі піднялася на Говерлу Фото новина
10:16
В Ужгороді сьогодні можливе тимчасове зниження тиску води
14:28
Підтвердили загибель захисника із Богданської громади на Рахівщині Миколи Биндака Фото новина
11:52
В Ужгороді попрощаються із полеглим захисником Вадимом Балогом Фото новина
11:30
Полеглого мукачівського прикордонника посмертно нагородили медаллю «Захиснику Вітчизни» Фото новина
11:08
/ 1
Під тиском громадськості депутати не підтримали забудову Ботанічної набережної в Ужгороді
10:04
Рівень води в Синевирі знизився на кілька метрів Фото новина
09:12
У Чопі попрощаються із полеглим на війні з рф захисником Мар’яном Стричинцем Фото новина
22:17
До Дня Незалежності в Ужгороді презентують книжку Олександра Гавроша "Герої Закарпаття: Ужгород та Ужгородський район"
17:16
На Берегівщині підтвердили загибель військовослужбовця Віктора Телешева Фото новина
15:16
/ 3
Мотоцикли та скутери з надмірним шумом заборонили в Міжгірській громаді
13:49
/ 6
Троє закарпатських військових повернулися з російського полону Фото новина
13:15
У Великих Лучках на Мукачівщині попрощаються з полеглим військовим Віталієм Лукечею Фото новина
11:30
На Закарпатті оштрафують перевізника з Чехії за порушення правил міжнародних перевезень Фото новина
09:03
На Закарпатті запрацюють чотири нові камери автофіксації
23:17
У Червоному Чопської громади попрощалися з Василем Диковцем, що вважався зниклим безвісти Фото новина
» Всі новини