Під час семінару мова йшла про правові підстави надання послуг з тимчасового проживання і харчування в садибах сільського та агро-туризму. Про це детально розповів Богдан Пранничук, голова Закарпатської обласної спілки сприяння розвитку сільського зеленого туризму. Він також поділився провідними прикладами успішних проектів галузі та запропонував ознайомитись з методичними рекомендаціями власникам сільських садиб, які є серйозним напрацюванням і можуть допомогти покращити роботу.
Йшла мова й про категоризацію і стандартизацію агротуристичних об’єктів, про що учасників семінару ознайомив Павло Горішевський, голова Івано-Франківської обласної спілки сприяння розвитку сільського зеленого туризму. Доповідач також розповів про ефективні рекламні заходи, що допомагають просувати рекреаційні послуги, залучати достатню кількість клієнтів.
Про оцінку споживчого ринку і його сегментацію йшлося у доповіді доцента кафедри туризму ДВНЗ ,,Ужгородський національний університет” Андрія Мельника. Не менш цікавою була інформація про європейський досвід ведення сільського туризму і успішні практики у Карпатському регіоні. Приклад успішних людей надихає і мотивує.
Після закінчення семінару спеціаліст Департаменту економічного розвитку і торгівлі Закарпатської обласної державної адміністрації Любов Когуш побажала учасникам нових ідей, успіхів у їх втіленні та вручила сертифікати, повідомляють в НПП "Синевир".