Основними предметами правопорушень при вивезенні з України є сигарети й лісоматеріали, при ввезені – авто та промислові товари

Протягом десяти місяців 2018 року підрозділами Закарпатської митниці ДФС запроваджено 5085 справ про порушення митних правил (ПМП) на суму понад 85,3 млн грн.

Основними предметами правопорушень при вивезенні з України є сигарети й лісоматеріали, при ввезені – авто та промислові товари

У порівнянні з аналогічним періодом 2017 року, кількість справ збільшилась на 39,1% , або на 1427 справ з одночасним збільшенням вартості предметів порушень митних правил на понад 52,8 млн грн.

За вказаний термін посадові особи митниці винесли 4486 постанов про накладення адміністративного стягнення, якими на порушників митного законодавства накладено штрафів на більше, ніж 37,7 млн грн. Аналогічний період 2017-го – 2794 постанов, на суму майже 26 млн грн. Також митницею протягом десяти місяців передано на розгляд суду 376 справ на загальну суму понад 73 млн грн. Минулоріч – 631 справа на суму майже 31 млн грн.

Структура основних предметів правопорушень на Закарпатській митниці ДФС виглядає наступним чином:

тютюнові вироби – 124 справи, на суму 16,3 млн грн;

транспортні засоби – 76 справ, на суму 18,1 млн грн;

промислові товари – 91 справа, на суму 33, млн грн;

продовольчі товари – 29 справ, на суму 8,4 млн грн;

наркотичні та психотропні речовини – 45  справ;

зброя, боєприпаси, спецзасоби – 13 справ.

Основними предметами правопорушень при вивезенні товарів з України є тютюнові вироби та лісоматеріали. Загалом протягом січня-жовтня вилучено 824 596 пачок сигарет різних торгових марок. Також запроваджено 27 протоколів про ПМП за фактом незаконного переміщення через митний кордон України товару «пило- та лісоматеріали» на загальну суму понад 1,2 млн грн, загальним об’ємом 196,885 м. куб.

При ввезенні в Україну основними предметами правопорушення є: транспортні засоби – 67 справ, на 13,1 млн грн; різні промислові товари – 60 справ, на суму 31,4 млн грн; продовольчі та алкогольні товари – 29 справ, на суму 8,4 млн грн, повідомили Закарпаття онлайн у Закарпатській митниці ДФС.

 
07 листопада 2018р.

Теги: предмети, правопорушення, вивезення

НОВИНИ: Соціо

18:55
/ 1
На Закарпатті судитимуть підприємицю за спробу незаконного відшкодування ПДВ на понад 1 млн грн
17:18
Рятувальники розповіли деталі масштабної пожежі на базі відпочинку в Нижній Апші Фото новина
15:58
/ 1
На Закарпатті затримали чоловіків, які мали перетнути кордон за $53 тис. Фото новина
14:49
/ 5
Під час візиту Зеленського в Ужгород, місцеві вийшли на протест проти вітряків на Полонині Руна Фото новина
10:45
У Мукачеві стартували змагання з настільного тенісу серед воїнів Нацгвардії Фото новина
09:27
На Закарпатті стартував конкурс екодокументалістики на честь Героя Романа Жука Фото новина
18:28
На війні з рф поліг Захисник з Оноківської громади Володимир Куля Фото новина
17:39
На Закарпатті 24-річна жінка намагалася переправити до Румунії п’ятьох чоловіків Фото новина
17:33
/ 2
У Калинах на Тячівщині розпочався безстроковий протест проти незаконного будівництва мініГЕС Фото новинаВідео новина
15:25
На Берегівщині з пожежі врятували 5-річного хлопчика Фото новина
14:29
У Карпатах гірські рятувальники допомогли вагітній жінці з Дніпра Фото новина
13:31
/ 4
ВАКС заблокував елітні квартири, будинок і авто цивільної дружини ексголови Мукачівської РДА Сергія Гайдая Фото новина
12:05
/ 2
Пішов із життя закарпатський історик, політик і публіцист Володимир Піпаш Фото новина
10:15
На Берегівщині затримали переправника, який за $10 тис. водив ухилянтів через Тису Фото новина
10:00
Екоклуб у Ясінях вирушає до витоку Чорної Тиси: відкрито реєстрацію на участь
09:11
Закарпатець приховав на кордоні партію харчових добавок на пів мільйона гривень Фото новина
17:57
У Королеві на Берегівщині горів двоповерховий будинок Фото новина
16:49
На Закарпатті лікарів викрили на хабарах за продовження групи інвалідності Фото новина
15:58
В Ужгороді відкрили адаптивні бойові тренування для ветеранів Фото новина
14:40
/ 1
У Мукачеві проведуть в останню путь воїна Михайла Лялюшка Фото новина
12:30
68-річна закарпатка намагалася ввезти з Європи брендовий одяг на майже 500 тис грн Фото новина
11:34
В Ужгороді гонитва за Mini Cooper завершилася ДТП Фото новина
10:17
/ 1
Двом закарпатцям загрожує довічне ув'язнення за жорстоке вбивство киянина Фото новина
09:10
У румунських Карпатах врятували трьох українців Фото новина
22:46
Екоклуб у Ясіня завершив літо мандрівкою на Драгобрат Фото новина
» Всі новини