Реклама B3

Ужгородців просять проголосувати за проект форуму-фестивалю "Місто щасливих дітей"

Організувати неймовірний захід для всіх дітей Ужгорода вирішили в громадській організації "Щасливі діти". Маючи майже чотирирічний досвід проведення різних заходів для дітей та підлітків, в тому числі і форуму-фестивалю "Місто щасливих дітей" у червні 2017 року, активісти створили концепцію масштабного заходу і подали проект на підтримку ініціативи "Громадський бюджет Ужгорода". Цього разу захід вирішили назвати так само: форум-фестиваль "Місто щасливих дітей", однак кількість локацій та активностей суттєво збільшена.

Ужгородців просять проголосувати за проект форуму-фестивалю "Місто щасливих дітей"

За задумом, форум-фестиваль буде проведено у Боздоському парку. "Ярмарки та фестивалі в Ужгороді зазвичай не передбачають насиченої інтелектуально-творчої програми для дітей. Більшість з них можна охарактеризувати "комерційний захід зі складовою "пиво, дим, шашлики". Ми пропонуємо альтернативу. 1 червня Боздоський парк перетвориться на гостинне "місто" з справжніми "вулицями" та насиченою інтелектуально-творчою, просвітницькою, екологічною, науково-технічною, спортивною та розважальною програмами. Форум-фестиваль – простір, де діти стають щасливішими, розкривають таланти, навчаються новому, занурюються у світ спорту та творчості, знаходять друзів. Для батьків працюватиме лекторій з тренінгами від найкращих психологів і педагогів Ужгорода. Тут важливі сімейні цінності, повага і толерантність", — йдеться в описі до проекту. Для наймолодших учасників буде спеціально облаштована безпечна локація "Провулок мацьопинський", а поруч — локація "Матусина творчість". Ще важливий "провулок" — "Лекторій" — це інтелектуально-просвітницька локація для батьків, де психологи, педагоги проведуть тренінги та лекції на важливі теми. Захід матиме і благодійну складову, адже на території діятимуть "Мамині кав'ярні" та "Безпрограшна лотерея".

Передбачається, що у форумі-фестивалі візьмуть участь понад 4000 дітей та їхні батьки. Усі активності — абсолютно безкоштовні для гостей свята.

Детально про ідею і проект, що зареєстрований під №7, можна прочитати за посиланням.  Не забудьте натиснути "Детальніше", аби дізнатися всю інформацію.

Голосування триватиме до 18 листопада. Зробити це можна двома способами:
– у ЦНАПі Ужгородської міської ради (1 поверх), маючи при собі паспорт та заповнивши бюлетень для голосування;
– через електронну систему https://uzhgorod-budget.e-dem.in.ua/, обравши для реєстрації та входу у систему Національний банк України (для власників карток "Ощадбанку"), "Приватбанк" або ж увійшовши за допомогою електронного цифрового підпису.

Як саме голосувати онлайн, можна дізнатися з відео:https://www.youtube.com/watch?time_continue=118&v=H0cJLEaQjZ8, інформує прес-служба ГО "Щасливі діти".

Але реалізація проекту можлива лише за умови активної підтримки ужгородців. Саме завдяки голосам містян в Ужгорода з'явиться можливість започаткувати традиційний масштабний іміджевий захід з якісним інтелектуально-творчим, пізнавально-розважальним змістом. Долучайтеся до формування нової культури якісного сімейного дозвілля "без пива, диму, шашликів".

 

06 листопада 2018р.

Теги: бюджет, Щасливі діти, Місто щасливих дітей

Реклама B4
Реклама B12

НОВИНИ: Соціо

13:51
45 екзотичних дерев Ужгорода зібрали в одній книзі Фото новина
09:24
У Неліпині на Мукачівщині попрощалися із полеглим на війні захисником Михайлом Бабієм Фото новина
20:17
Недоголосоване рішення про забудову Ботанічної набережної в Ужгороді перенесли на 25 серпня Відео новина
17:08
На Закарпатті рятувальники евакуювали з гір 15-річну туристку зі Львова Фото новина
15:26
/ 5
В Ужгороді до Дня Незалежності презентували книжку про захисників та їхні родини "Герої Закарпаття" Фото новина
13:35
На Закарпатті мережа аптек відшкодувала державі понад 4,6 млн грн несплачених податків
11:53
/ 1
Керівник першого відділу Ужгородського РТЦК та СП у Перечині Плиска, що "засвітився" п'яним на службі, написав рапорт на звільнення
10:45
24-річна закарпатка на колісному кріслі піднялася на Говерлу Фото новина
10:16
В Ужгороді сьогодні можливе тимчасове зниження тиску води
14:28
Підтвердили загибель захисника із Богданської громади на Рахівщині Миколи Биндака Фото новина
11:52
В Ужгороді попрощаються із полеглим захисником Вадимом Балогом Фото новина
11:30
Полеглого мукачівського прикордонника посмертно нагородили медаллю «Захиснику Вітчизни» Фото новина
11:08
/ 1
Під тиском громадськості депутати не підтримали забудову Ботанічної набережної в Ужгороді
10:04
Рівень води в Синевирі знизився на кілька метрів Фото новина
09:12
У Чопі попрощаються із полеглим на війні з рф захисником Мар’яном Стричинцем Фото новина
22:17
До Дня Незалежності в Ужгороді презентують книжку Олександра Гавроша "Герої Закарпаття: Ужгород та Ужгородський район"
17:16
На Берегівщині підтвердили загибель військовослужбовця Віктора Телешева Фото новина
15:16
/ 3
Мотоцикли та скутери з надмірним шумом заборонили в Міжгірській громаді
13:49
/ 6
Троє закарпатських військових повернулися з російського полону Фото новина
13:15
У Великих Лучках на Мукачівщині попрощаються з полеглим військовим Віталієм Лукечею Фото новина
11:30
На Закарпатті оштрафують перевізника з Чехії за порушення правил міжнародних перевезень Фото новина
09:03
На Закарпатті запрацюють чотири нові камери автофіксації
23:17
У Червоному Чопської громади попрощалися з Василем Диковцем, що вважався зниклим безвісти Фото новина
22:58
/ 1
Суд визнав незаконними рубки лісу під дорогу для вітропарку на полонині Руна
22:41
Підтверджено загибель на війні Михайла Бабія з Неліпина на Мукачівщині Фото новина
» Всі новини