Водій, що у п'яному стані спричинив ДТП на Ужгородщині, в якій постраждала 8-річна дівчинка, постане перед судом

Поліція скерувала до суду обвинувальний акт відносно 39-річного мешканця Ганичів, який нетверезим сів за кермо вантажного авто та спричинив аварію з потерпілими на об’їзній дорозі на Ужгородщині.

Водій, що у п'яному стані спричинив ДТП на Ужгородщині, в якій постраждала 8-річна дівчинка, постане перед судом

Досудовим слідством встановлено, що 39-річний водій вантажівки «Volvo», перебуваючи у стані сильного алкогольного сп'яніння (у крові тячівця виявлено 3,42 проміле алкоголю), не впорався з керуванням та допустив зіткнення з автомобілем «Daewoo», за кермом якого перебував 61-річний ужгородець. 

Крім чоловіка у авто також знаходилася його дружина та 8-річна внучка. Малолітня в результаті зіткнення, отримала тяжкі тілесні ушкодження і станом на тепер досі проходить лікування.

Після скоєння ДТП з місця події водій вантажівки намагався втекти, але його затримали поліцейські.

За даним фактом слідчими було розпочате провадження за частиною 2 статті 286 Кримінального кодексу України, тобто порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинили тяжкі тілесні ушкодження потерпілим. Крім того, винуватцю аварії інкриміновано злочин за статтею 135 Кримінального кодексу України, тобто залишення у небезпеці. 

Зараз справу з обвинувальним актом відносно фігуранта скеровано до суду. За скоєне йому загрожує позбавлення волі на строк до 8 років, повідомляють у відділі комунікації поліції Закарпатської поліції.

06 листопада 2018р.

Теги: водій, дівчинка

НОВИНИ: Кримінал

11:26
/ 4
Мобілізація Белецького: Офіс омбудсмана вимагає розслідування від поліції та ВСП
02:32
/ 14
Національна асоціація адвокатів вимагає від Генпрокурора внести до ЄРДР інформацію по незаконному затриманню, мобілізації та побиттю адвоката експоліцейського Белецького Цебрика
00:54
/ 25
В Ужгороді невідомі в масках викрали і "закинули" в ТЦК експоліцейського Белецького Фото новина
17:59
На Міжгірщині 59-річний чоловік отримав 7 років за вбивство сина Фото новина
13:14
На Хустщині засудили чоловіка до 12 років за умисне вбивство односельця Фото новина
21:52
/ 19
САП зареєструвала кримінальне провадження щодо керівника Закарпатської прокуратури Пацкана Відео новина
11:02
На Закарпатті підозрюваного у крадіжці понад 33 тис. доларів взято під варту
09:52
/ 2
На Закарпатті експравоохоронець отримав 7 років за наркоторгівлю Фото новина
03:29
/ 7
В Ужгороді суддя Бисага не допустив до зали суду ветеранів війни і представницю калинчан у справі будівництва міні ГЕС на річці Тересва
12:01
/ 2
Апеляційний суд знову розглядає справу про гучне зґвалтування неповнолітньої на Закарпатті
21:12
/ 11
НАЗК виявило у декларації ужгородського депутата від ОПЗЖ Маєрчика порушення на 15 млн грн
18:26
Поліція розслідує умисне вбивство жінки на Рахівщині
16:00
/ 1
Смерть мобілізованого етнічного угорця на Закарпатті розслідує ДБР
17:39
/ 1
Міжгірець уник покарання за жорстоке поводження з сусідським собакою
16:40
/ 13
Ексначальник Закарпатської ДАБІ Лалакулич відбувся "умовним" роком за вимагання понад пів мільйона гривень
10:37
На Закарпатті викрили шахрайський кол-центр, який обкрадав іноземців Фото новина
23:32
/ 3
Судді Бисага, Фазикош, Феєр: апеляційний суд розгляне, чи скасувати "ГЕСівській" арешт в Калинах
15:42
/ 4
Суд встановив заставу 10 млн для голови Мукачівської РДА Сергія Гайдая Фото новина
16:56
/ 1
На Хустщині чоловік до смерті побив односельця Фото новина
15:56
/ 3
На Закарпатті посадовця ДСНС підозрюють у махінаціях на мільйон гривень Фото новина
09:28
/ 1
Керівник Свидовецького лісництва "допустив" вирубування дерев в заповіднику на 4,5 млн Фото новина
07:51
До справи про крадіжку 5,5 млн грн на будівництві шкільного спорткомплексу в Поляні на Мукачівщині додано 5 нових епізодів Фото новина
23:22
/ 3
Ужгородський чиновник "закупив" фіктивного коагулянту на понад 700 тис. грн Фото новина
20:24
Посадовець терпідрозділу Держземагентства "недбало" допоміг вкрасти земель нацпарку "Синевир" на 45 млн грн
19:36
/ 4
На ремонті вулиці в приужгородському Минаї підрядник вкрав 1,6 млн грн Фото новина
» Всі новини