Цвинтарі в Ужгороді завалені сміттям після Дня пам'яті (ВІДЕО)

Після Дня пам’яті комунальники вивозять з цвинтарів десятки вантажівок залишеного сміття.

Цвинтарі в Ужгороді завалені сміттям після Дня пам'яті (ВІДЕО)

Відходи валяються під парканами і просто на землі, прямо на могилах. Тільки з кладовища на Кальварії в Ужгороді наступного після Дня пам'яті померлих, 2 листопада, вивезли 15 кубометрів побутових відходів.

Найбільше був засмічений цвинтар у Барвінку: туди задля прибирання навіть направляли трактор і самоскид. 

03 листопада 2018р.

Теги: сміття, цвинтарі

Коментарі

100ronnij 2018-11-04 / 20:26:48
До речі, вперше за останні декілька років авто-рух на Кальварії не було перекрито.

До так хамство. 2018-11-04 / 08:06:54
Брехня.
Якби був той причеп ... Люди все тудиб скидали.
А так як його не було ... То кидали де попало.
А ЛІНЬ ?
Від комунальників лінь була така ... як і ті крики - зойки у відеороліку.

так, хамство 2018-11-04 / 07:22:23
до Вуву
чого ви кричите?
люди збирають смiття i складають будь-де
в тому числi пiд i на чужi могили, бо лiнь винести до дороги
ось в чому проблема

Вуву 2018-11-04 / 07:05:34
Я ще забув ... В такі дні на цвинтарі повинні бути зо три - чотири біотулети для зручності . А якщо йіх не було ... Це вже привід для того щоб люди на них (комунальників) писали "повальні скарги".
Бо всі соціальні служби і комунальне господарсьво ... Працюють для людей.
А не люди для вас.
І своє головотяпство і проблеми ...ПЕРЕКИДАТИ НА ЛЮДЕЙ ... А ТИМ БІЛЬШЕ ЙІХ ЗВИНУВАЧУВАТИ ... НЕМА ЧОГО.!
Працювати потрібно так щоб люди не ТЕ що ... НЕ ЖАЛІЛИСЬ ... А БУЛИ ЗАДОВОЛЕНІ РЕЗУЛЬТАТАМИ ВАШОЙІ ПРАЦІ.

Вуву 2018-11-04 / 06:07:22
Якщо так все ... "організувати" ... ЯК БУЛО НА ЦЕЙ РАЗ ... ТО НА ДРУГИЙ РІК МОЖЕ БУТИ НЕ 60 .. А ВСІ 120 (кубів).

ПРАВКА 2018-11-04 / 06:01:21
"Некомпетентність".

Вуву 2018-11-04 / 05:59:20
Толя вибач за емоційі ... Ну шо ти пи**ш ??? ...техніка немогла підйіхати. ??? Там шо дорога перерита ??? Місця не було ???
2. Хто листя закидає у відкритий причеп ... Щоб після як його будуть вивозити воно знову по дорозі розлетілось ???
Тільки вже за це поліція повинна була виписати ... тобі толя (як начальнику) штраф у 10.000 гр. За твою тупу безвідповідальність і непрофесійну компетентність.
То на другий рік ... Ти вже за місяць би розписав план роботи і потрібних заходів ... ПО МІНУТАХ.
Але так як за таку роботу тебе "ніхто не трахає" ... "Мозги віддихають".
І ЦЕ ГІРКА ПРАВДА.

Вуву 2018-11-04 / 05:44:52
Я ніяк не можу зрозуміти психологію ... Йо****х комунальників. Там що якісь дебіли працюють.
Всі знають і вони кур*а знають що буде массса народу і гора сміття.
Бо не йдуть на цвинтар робити дискотеку і танці . Не йдуть пити чи гуляти .
Але йдуть цільово навести порядок ... Облаштувати могилки ... Викинути всяке сиіття і старі вінки ... квіти ... якийсь непотріб.
Для цього власне ... І Є ЦЕЙ ДЕНЬ ПАМЯТІ ПОМЕРЛИХ .
То в такому разі адекватне керівництво цвинтаря і комунальники завчасно повинні привезти спеціальні сміттєві контейнери ... (Або на "крайняк" зранку підігнати який сиіттєвоз ... Щоб люди мали нормальну можливість викинути сміття.
А не робити з такойі дурні проблему на весь світ.
Чи "ДОЛБОНАВТИ КОМУНАЛНІ" думають що люди повинні були з собою в сумках те сміття забирати назад до дому ???
:-)) :-)) :-))
Це ПРОСТО УРАГАН . Які дебіли.
А по всьому то все сміття треба було вантажити на машини. ПРАВДА !?
(Але як в голові нема мозгів ... Ну то кур*а мусять працювати руки).
КОЛИ В КРАЙІНІ НА КЕРІВНИХ ПОСАДАХ СИДЯТЬ "шарікови" ... Крайіна приречена.

4984 2018-11-03 / 16:05:37
Ужас, не люди - а свині.

НОВИНИ: Соціо

21:41
"Вітаю вас усіх зі святом Христової перемоги", – глава УГКЦ у Великодньому привітанні
19:34
На словацькому пункті пропуску "Вишнє Нємецьке" вийшов з ладу сканер, пропуск вантажівок зупинено
19:04
/ 18
Перелік парафій МГКЄ, які святкують Великдень з усією Україною 5 травня
15:52
/ 9
Верховний Суд визнав незаконним будівництво вітряків на Боржаві на Закарпатті
17:28
Графік руху комунальних автобусів в Ужгороді на Великдень
11:04
/ 3
Графік освячення великодніх кошиків у храмах Православної церкви України в Ужгороді
10:59
У Мукачеві також відкрили центр рекрутингу української армії
13:35
Прийшла звістка про загибель на війні з росією Михайла Світлика з Королева
21:39
У "Світі велетнів" у Боздоському парку Ужгорода згорів заколотник Гроджут
16:59
/ 4
В Ужгороді розпочав роботу новий Центр рекрутингу української армії
11:00
/ 1
На Рахівщині 1 травня зустрічатимуть полеглого ще торік у липні Героя Миколу Павлюка з Верхнього Водяного
20:25
/ 1
Зупиняючи московську орду поліг Роман Халус з Розівки Холмківської громади
18:02
В Ужгороді віддали шану полеглому захиснику Івану Бенці
00:08
/ 3
Відновлення 12 місцевих мостів на Закарпатті коштуватиме 896 млн грн
23:01
/ 1
На Закарпатті в 574 закладах загальної середньої освіти 18,1 тис. педагогів навчають 164 тис. учнів – статистика
22:32
/ 1
Стало відомо про загибель на Херсонщині Олега Беци з Берегова, який вважався зниклим безвісти
22:16
У Неліпині на Мукачівщині попрощаються з Євгеном Гуйваном, що помер під час служби
16:26
/ 6
Працівники БЕБ Закарпаття відмовили Оноківську сільраду від "ризикованого" ремонту клубу за 8,8 млн грн
15:43
/ 3
Тячівські депутати через непоінформованість виступили проти розширення Карпатського біосферного заповідника
13:34
У Квасах на Рахівщині на будинку згоріли 3 електролічильники, у Топчині на Тячівщині – прибудова і дах будинку, у Тячеві – котельня
13:01
В Ужгороді минулого тижня народилося 52 малюки, а в Мукачеві – 38
11:20
/ 1
В Ужгороді у вівторок попрощаються з полеглим захисником Іваном Бенцою
21:58
/ 4
Захищаючи Україну від московської навали поліг Віталій Павлюк з Тячева
16:21
У Пастілках Дубриницько-Малоберезнянської громади попрощалися з Юрієм Карпинцем, який майже рік вважався зниклим безвісти
11:03
/ 2
Підтверджено загибель Юрія Карпинця з Пастілок Дубриницько-Малоберезнянської громади, який майже рік вважався зниклим безвісти
» Всі новини