На Закарпатті вшановують пам’ять померлих (ВІДЕО)

Кажуть, вибором задоволені та й цінова політика цьогоріч не надто шокує.

Марія ФІЗАР, покупець

Порівняно з минулим роком — не дорого. Вінки красиві, недорогі і є вибір. Мені подобаються.

При всьому різноманітті колористичних та квіткових рішень важливо, щоб траурний вінок був стриманий та урочистий – кажуть покупці. Дехто принципово уникає пластмасових атрибутів, купляючи живі квіти. Ціни на хризантеми коливаються від 30 до 100 гривень.

Ліонелла МІКУЛАШ, продавець живих квітів

Зараз іде тенденція, що ми не хочемо не забруднювати середовище і більше вирощувати квітів. Щоб люди несли їх, потім викидали і не засмічували природу.  Квіти органічно перегнивають і не роблять шкоди. Покупці в основному беруть хризантеми, тому що ціна хороша  й якість  та й масове цвітіння. Обирають в основному білі і жовті кольори. 

Не всі продавці розділяють таку думку і пропонують виключно штучні атрибути. Адже вінки  за їх словами виглядають більш естетично протягом тривалого часу.

Ірина ХАЙНАС, продавець похоронних вінків

Цей вінок коштує 95 грн, ціна залежить від каркасу, квітів та інших матеріалів. Можливо, теж понесла б на могили квіти та  вважаю, що один вінок раз у році вінок  не так сильно губить екологію, а виглядає краще.

Священники наголошують —  окрім квітів, дуже важливо сьогодні помолитись та запалити свічку. На Закарпатті  День всіх святих є вихідним. Натомість субота, 24 листопада буде робочим днем.