Реклама B3

Депутати Ужгорода надали дозволи на розробку проектів землеустрою учасникам АТО й відмовили у наданні ділянок біля аеропорту

46 учасникам бойових дій надали дозволи на розробку проектів землеустрою, ще 85-ти затвердили такі проекти на вчорашньому пленарному засіданні чергової сесії Ужгородської міської ради.

Як і прогнозувалося, депутати врахували критичні зауваження профільної депутатської комісії і не підтримали 2 звернення з приводу надання земельних ділянок на вул. Закарпатській, оскільки вони перебувають в охоронній зоні аеропорту.

Нагадаємо, це вже друга відмова Ужгородської міської громадянам, які зверталися з проханням виділити їм земельні ділянки у районі аеропорту.

Крім того, відмовили на сесії й у наданні земельної ділянки на вул. Польовій, оскільки ця ділянка є прибудинковою територією ОСББ.

Як інформує відділ землекористування Ужгородської міської ради, також вчора на сесії юридичним та фізичним особам затвердили звіти про експертні грошові оцінки земельних ділянок несільськогосподарського призначення, на яких розташовані об'єкти нерухомості, що в свою чергу поповнить міський бюджет на 367090,90 грн. Ряду юридичних та фізичних осіб надали дозволи на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, дозволи на проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок, надано згоди й на складання та затвердження технічної документації щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та внесено зміни в деякі рішення, було поновлено та припинено дію договорів оренди земельних ділянок, що в свою чергу також поповнить міський бюджет.

31 жовтня 2018р.

Теги: ділянки, аеропорт

Реклама B4
Реклама B12

НОВИНИ: Соціо

16:38
На війні з росією поліг захисник із Жнятина на Мукачівщині Микола Грицу Фото новина
15:46
/ 1
На Закарпатті 23-річна жінка народила п’яту дитину просто вдома Фото новина
12:52
У замку Паланок у Мукачеві зварили «Леквар Перемоги» Фото новина
12:16
В Ужгороді відбулося спецпогашення марок на підтримку військовополонених Фото новина
11:13
/ 1
23-річна жінка на Великоберезнянщині народила четверту дитину до приїзду медиків
10:12
На війні з рф загинув 33-річний захисник із Великих Лазів на Ужгородщині Іван Коваль Фото новина
15:07
/ 10
В Ужгороді висохло головне Чорне озеро Фото новина
09:20
/ 3
БЕБ на Закарпатті перевіряє 190 міжнародних перевізників
13:51
45 екзотичних дерев Ужгорода зібрали в одній книзі Фото новина
09:24
/ 2
У Неліпині на Мукачівщині попрощалися із полеглим на війні захисником Михайлом Бабієм Фото новина
20:17
Недоголосоване рішення про забудову Ботанічної набережної в Ужгороді перенесли на 25 серпня Відео новина
17:08
/ 1
На Закарпатті рятувальники евакуювали з гір 15-річну туристку зі Львова Фото новина
15:26
/ 1
В Ужгороді до Дня Незалежності презентували книжку про захисників та їхні родини "Герої Закарпаття" Фото новина
13:35
На Закарпатті мережа аптек відшкодувала державі понад 4,6 млн грн несплачених податків
11:53
/ 2
Керівник першого відділу Ужгородського РТЦК та СП у Перечині Плиска, що "засвітився" п'яним на службі, написав рапорт на звільнення
10:45
24-річна закарпатка на колісному кріслі піднялася на Говерлу Фото новина
10:16
В Ужгороді сьогодні можливе тимчасове зниження тиску води
14:28
Підтвердили загибель захисника із Богданської громади на Рахівщині Миколи Биндака Фото новина
11:52
В Ужгороді попрощаються із полеглим захисником Вадимом Балогом Фото новина
11:30
Полеглого мукачівського прикордонника посмертно нагородили медаллю «Захиснику Вітчизни» Фото новина
11:08
/ 1
Під тиском громадськості депутати не підтримали забудову Ботанічної набережної в Ужгороді
10:04
Рівень води в Синевирі знизився на кілька метрів Фото новина
09:12
У Чопі попрощаються із полеглим на війні з рф захисником Мар’яном Стричинцем Фото новина
22:17
До Дня Незалежності в Ужгороді презентують книжку Олександра Гавроша "Герої Закарпаття: Ужгород та Ужгородський район"
17:16
На Берегівщині підтвердили загибель військовослужбовця Віктора Телешева Фото новина
» Всі новини