Змовники розіграли 2 мільйони на навчальні комплекти для учнів Закарпаття

Департамент освіти і науки Закарпатської облдержадміністрації 23 жовтня підписав договір з ТОВ «Елім» вартістю 1,95 млн грн. на постачання комплектів для навчання грамоти/письма на магнітах.

Змовники розіграли 2 мільйони на навчальні комплекти для учнів Закарпаття

Про це повідомили «Наші гроші. Львів» з посиланням на систему «Прозорро».

Замовили 959 комплектів, вартість кожного з яких становить понад 2 тис грн. Кожен комплект – це скринька з картками на магнітній основі. Там будуть зразки каліграфічного письма букв українського алфавіту (33 одиниці), каса букв (132 одиниці), набір графічного позначення звуків (10 одиниць), набір знаків пунктуації (15 одиниць). Такі картки можна буде розміщувати на металевій аудиторній дошці. Подібні комплекти в роздріб продають по 2,67 тис грн.

Єдиним конкурентом житомирського ТОВ «Елім» виступало ще одне житомирське ТОВ «Спецтехнокомплект». Ця компанія отримувала лише замовлення за прямим договором від Нацакадемії Нацгвардії на 178 тис грн. на «системи керування, контролю, зв’язку та комп’ютерні системи», хоча брала участь в конкурсних закупівлях ще 12 разів.

Для участі в даних торгах створене рік тому «Спецтехнокомплект» завантажило не всі потрібні документи, які вимагав замовник. Як виявилось, такий однотипний пакет фірма подає на всі аукціони.

Власниками «Спецтехнокомплекту» є Володимир Жук (Київ), Ірина Якименко (Житомир) та Павло Петрович (Броди, Львівська обл.). Замість останньої людини статут компанії підписувала на підставі довіреності Людмила Васильчук. Вона є одноосібною власницею переможця торгів ТОВ «Елім».

Згідно з довідкою про працівників «Еліму», в компанії працює одна людина – директор і засновник Людмила Васильчук. Фірма орендує приміщення площею 23 кв. м, а також має власних чотири ноутбуки та один принтер.

Згідно з Prozorro, у 2018 році «Елім» підписало 54 договори на 15,2 млн грн. Найбільшим замовником у компанії виступають житомирські освітяни, які підписали з фірмою договорів на майже 7 млн грн.

31 жовтня 2018р.

Теги: змовники, учні, комплекти, тендер

НОВИНИ: Соціо

16:27
В Ужгороді стартували традиційні «Коляди у старому селі» Фото новина
14:28
На КПП Закарпаття утворилися великі черги Фото новина
18:18
/ 1
В Ужгороді зупинили нетверезого водія, який порушував ПДР Фото новина
15:02
Фотопастки прикордонників зафіксували диких тварин у високогір’ї Карпат Фото новина
09:42
В Ужгороді попрощалися із 52-річним захисником Миколою Головком Фото новина
19:25
/ 7
"Новий Донбас" на Закарпатті: що громади подали у пропозиціях до нової Схеми планування області? Частина 4
18:12
/ 2
Ветеран Другої світової війни з Закарпаття Іван Попович відзначив 100‑річчя Фото новина
17:42
/ 18
Колишній прокурор-"кіндерсюрприз" з Закарпаття Казак звільнився та виїхав у Швецію
17:33
У Завадці на Мукачівщині поховали воїна Валерія Легету, який більше року вважався зниклим безвісти Фото новина
16:31
На Мукачівщині вже шосту добу триває пошук 62-річної жінки Фото новина
14:05
/ 9
СБУ на Закарпатті повідомила про затримання керівника митниці, який за 5% «кешбеку» прикривав ввезення дороговартісних товарів Фото новина
13:04
На війні з рф поліг захисник із Чинадійова на Мукачівщині Іван Фонтош Фото новина
10:26
У лікарні помер захисник із села Климовиця на Хустщині Іван Котубей Фото новина
16:32
/ 2
В Ужгороді попрощаються із полеглим захисником Миколою Головком Фото новина
14:29
На Закарпатті у перші години 2026 року народилися семеро немовлят
13:00
/ 1
Закарпатські вибухотехніки вирушили у зону бойових дій Фото новина
09:02
Пошуки 62-річної жінки на Закарпатті тривають уже четверту добу Фото новина
18:13
/ 1
Засніжений Ужгород минулого століття на поштівках і світлинах Фото новина
15:55
/ 7
Малий бізнес під ударом: Андрій Балога про запровадження ПДВ для ФОПів
12:54
/ 4
На Закарпатті підвели підсумки реформи МСЕК Фото новина
09:43
У Лавках на Мукачівщині попрощалися зі старшим сержантом Сергієм Швардаком Фото новина
18:09
Підтвердили загибель 32-річного захисника з Сільця на Берегівщині Василя Кергецького Фото новина
16:37
/ 5
На Закарпатті Степану Гізі (молодшому) та Мирославу Гавришку присвоїли почесні звання Фото новина
15:34
Під час відпустки помер Герой із Ільниці на Хустщині Юрій Матіко Фото новина
11:26
/ 4
Степан Гіга може отримати звання Героя України посмертно
» Всі новини