Закарпатця, затриманого на Виноградівщині при збуті метамфетаміну, взято під варту

Берегівським районним судом задоволено клопотання щодо обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою на 60 діб місцевому мешканцю, підозрюваному за ч. 2 ст. 307 КК України (незаконне придбання, зберігання з метою збуту, а також незаконний збут психотропних речовин).

Закарпатця, затриманого на Виноградівщині при збуті метамфетаміну, взято під варту

При цьому судом обрано альтернативну міру запобіжного заходу -  заставу в розмірі майже 52 тис грн.

Факт продажу психотропної речовини 33-річним виноградівцем задокументовано працівниками Управління протидії наркозлочинам Головного управління Нацполіції в Закарпатській області, спільно з працівниками Берегівського відділу поліції під процесуальним керівництвом місцевої прокуратри.

Під час проведення обшуку за місцем проживання чоловіка, поліцейські вилучили гроші, за які підозрюваний продав психотропну речовину, залишки білого порошку, схожого на психотропний засіб - метамфетамін, речовину рослинного походження, схожу на марихуану та електронні ваги.

За погодження процесуального прокурора затриманому повідомлено про підозру у незаконному придбанні, зберіганні з метою збуту, а також незаконному збуті психотропних речовин (ч.2 ст.307 КК України).  

Триває подальше слідство, повідомляє прес-служба прокуратури Закарпатської області.

30 жовтня 2018р.

Теги: метамфетамін, збут, варта

Коментарі

Skin 03.11.2018 / 09:17:40
Звати фігуранта Костя,кличка (Гномик)наркоша з великим стажем,вже вчора його бачив на своій машині в центрі міста Golf 3 зеленого кольору(польські номера)Дана особа вже неодноразово мала проблеми з законом але ще ні один раз не понесла відповідальність!А чому наші правохоронці не затримують інших наркоділків????Таких Як Ваня(Причоска)Mersedes C -клас(польські номера)Живе по Вул Пиврянська,І Дюрі з Вул Достоєвського,іздить на Jeep Cheroki словацькі номера і BMW5 укр рег.Шановна реформована Поліція -чому дані особи вами не покарані???(кожен містянин знає а ви незнаєте про іх діяльність???)

Ярек 31.10.2018 / 02:04:59
У Берегові все поришают менти , за деньги.

Степан 30.10.2018 / 14:37:35
Хлопці молодці, бистро спрацювали оби не пишло бабло на верхушку.

Бьодзень 30.10.2018 / 14:18:31
а чого Берегівський суд обирав зопобіжний захід а не Виноградово? Бо порішає ? і кто вто такий вообще ?

НОВИНИ: Кримінал

02:40
/ 1
На Закарпатті затримали сепнегальця, який незаконно в'їхав по коліях з угорщини на вкраденому там велосипеді Фото новинаВідео новина
17:50
На Закарпатті протягом доби затримали двох переправників "ухилянтів" через кордон Фото новина
16:48
/ 1
В Ужгороді жінку та чоловіка затримали за організацію мережі наркоторгівлі Фото новина
22:22
/ 2
У Тячеві зупинили водійку з кастетом у салоні авто Фото новина
18:49
/ 7
На Тячівщині "безправний" водій BMW наїхав і травмував поліцейську Фото новинаВідео новина
11:30
В Ужгороді повторно наркоп'яного та "безправного" водія "Фіата" оштрафували ще на 92 тис. грн Фото новина
11:18
У Мукачеві "п'яний" Volkswagen врізався в бетонну огорожу Фото новина
02:14
/ 7
У Чехії внаслідок сутички з іншими українцями загинув колишній військовий-доброволець із Закарпаття Фото новина
18:51
Шахрай з Ужгорода під виглядом працівника банку виманив у харків'янки майже 20 тис. грн
17:18
Житель Білина на Рахівщині, який кулаками забив до смерті співмешканку, проведе 7 років за ґратами Фото новина
22:57
На Закарпатті під час спорудження першого вітряка "Вітряних парків України" самоскид задавив чоловіка
01:16
В Ужгороді ще одного повторно наркоп'яного і "безправного" водія ВАЗа оштрафували на 57 тис. грн Фото новина
19:26
На Рахівщині затримали торговця вибухівкою та зброєю Фото новинаВідео новина
18:30
У Мукачеві затримали наркоторговця-рецидивіста Фото новина
10:13
/ 20
За участь у переправленні за кордон одіозного забудовника Комарницького звільнено двох працівників УСР в Закарпатській області та їх керівника Сергія Химича (ОНОВЛЕНО)
01:30
Суд у Берегові умовно "покарав" пенсіонера за розбещення неповнолітньої, бо той "примирився" з потерпілою
22:34
ВРП "попередила" закарпатського суддю Бисагу, який вкотре звільнив водія від відповідальності за нетверезе керування
21:42
/ 3
Київський апеляційний суд оцінив вартість свободи найбільшого закарпатського забудовника Степана Гозди в 4,5 млн грн
19:13
/ 1
На Тячівщині впіймали переправника з клієнтом Фото новинаВідео новина
18:57
На Закарпатті "ухилянт" зі Львова за $15 тис. ледь не потонув у Тисі, бо пробив на "колючці" ґумовий човен від переправників Фото новинаВідео новина
14:40
/ 3
Майстер лісу Лавківського лісництва на Мукачівщині "не побачив" незаконні рубки дерев на понад 5,2 млн грн Фото новина
02:31
Затриманого в Нижніх Воротах п'яного та "безправного" водія ВАЗа оштрафували ще на понад 57 тис. грн Фото новина
20:41
/ 1
У Львові затримали двох закарпатців, які планували підірвати автівку, призначену для військових Фото новина
11:08
/ 1
Керівнику приватного підприємства повідомили про підозру в заволодінні понад 3,8 млн грн на ремонті покриття аеродрому "Ужгород"
18:22
/ 30
Депутата Закарпатської облради Покорбу затримали за переправлення за кордон київського забудовника Комарницького
» Всі новини