У Мукачеві 12-річний невакцинований хлопчик помер від кору

Батьки чекають офіційних висновків судмедекспертів.

У Мукачеві 12-річний невакцинований хлопчик помер від кору

До обласної дитячої лікарні зі Страбичова хлопчика у важкому стані доправили 27 жовтня. До цього Іванка майже тиждень лікували вдома під наглядом лікаря обласної дитлікарні. 

У закладі запевняють: стан Івана не був важким, медик діяв згідно з інструкціями. Востаннє на прийомі у лікаря хлопець був напередодніу середу. Виявивши характерний висип на тілі, діагностували кір. Але продовжили лікування вдома, бо був у задовільному стані. Щойно рідні передзвонили про погіршення - дитину шпиталізували.

За інформацією медиків, Іван щеплення не мав. Кажуть - зробили все можливе для порятунку. Рідні, тим часом, стверджують: витребувавши медичну документацію, з'ясували, що аналізи й медичні обстеження підроблені. Переконані: медики могли врятувати Івана, відтак зі звинуваченнями лікарів у халатності звернулися до правоохоронних органів.

29 жовтня 2018р.

Теги: хлопчик, смерть, кір

Коментарі

Magyar 2018-10-30 / 09:31:25


Коментар видалено. Адмін


Маркович 2018-10-29 / 23:17:38
Знаєте які у нас дохтори, учаться за гроші, безграмотні і уже як приходят за гроші на роботу та треніруються на людях. До знахарів треба ходити.

Степан Крук 2018-10-29 / 21:39:29
Шановні! Шніцер каже, що діагноз кір (і то тільки попередній) був виставлений лікарями в день поступлення в стаціонар. Питається, а від чого лікарі лікували дитину на дому цілий тиждень? Батьки кажуть, що діагноз кору не був встановлений "спеціалістами" тому дитину лікували від ангіни. Поясню чому. В дитини вже на той час кір вразила слизові оболонки ротової порожнини ( у вигляді плям Копліка), але лікарі мабуть за такі плями не чули, кір не діагностували і лікували дитину від ангіни. При цьому втрачаючи дорогоцінний час. Що це, елементарне незнання чи лікарська злочинна халатність?

Володимир 2018-10-29 / 21:11:46
Всі переглянуті тобою, С.Крук - П.Морозов, серії доктора Хауса не дають тобі право бути медичним експертом. Дивися "Ну, погоди!" та йди працювати до цирку

Степан Крук 2018-10-29 / 21:03:51
Шановні! Запізніле направлення лікарями дитини в інфекційне відділення обласної дитлікарні визнав і головний лікар Шніцер:" - Попередньо лікарі діагностували у нього кір. Захворювання було вже десь близько тижня на дому. За медичною допомогою раніше до нас не звертався. Привитий не був. Тобто маємо запізніле поступлення, - коментує лікар". З іншого боку, як заявлялося, дитина тиждень спостерігалася до поступлення в лікарню лікарем обласної лікарні. То що бреше тоді Шніцер, що за медичною допомогою батьки дитини не зверталися? Якщо Шніцер вважає госпіталізацію запізнілою, то саме його підлеглий колега в цьому винний. Але ж #йоготамнебуло! Брешуть, як пси!

Володимир 2018-10-29 / 20:51:36
Дурням ніяка ланка не допоможе. І П. Морозовим теж. Дурак й сволота- близькі поняття

Степан Крук -Володимиру 2018-10-29 / 20:39:50
Повну відповідальність за імунізацію населення несе первинна медична ланка. Крапка!

Katarina 2018-10-29 / 20:32:30
Грац, еще один номинант на премию Дарвина.

Іштван 2018-10-29 / 20:26:09
Ти, Берегово, свого вивчи й навчи його жити в цих умовах. Звиздіти завжди легко

Володимир 2018-10-29 / 20:23:06
Тупим Павликом Морозовим. Ви підбурюєте людей у яких горе й вони не усвідомлюють свою вламну вину перед померлою дитиною. Вакцина є, але слов'янська безпечність... Думаєте, що в США, Японії, Німеччині люди не помирають? Але там не закликають бити лікарів, а розуміють, що багато залежить від ставлення до самих себе. Ігнорування профілактики завжди має плачевні наслідки. Не підбурюй людей, дурню

Берегово 2018-10-29 / 20:18:56
Половина дохторських дітей іде робити у прокуратуру і суд. Зато дохтори нич не бояться

Степан Крук -Володимиру 2018-10-29 / 20:16:37
Що ви хочете тут довести? В амбулаторній карточці дитини підроблені аналізи та інші обстеження котрі дитині НЕ ПРОВОДИЛИСЯ, а пост-фактум механічно вклеєні в історію хвороби. Коли б насправді ці дослідження були б зроблені, то ускладнення кору були б виявлені в початкових стадіях, дитині було б призначено адекватну і вчасну терапію і вона б залишилася живою. Оце про моральність! Смішно чути про мораль, від аморальних уродів! Але Бог воздасть всім по заслугам їх...Стосовно випадкових людей в медицині я буду завжди Павликом Морозовим. Завжди!!!

Іштван 2018-10-29 / 20:14:30
Злобливі придурки. Чому своїх дітей не даєте вчитися на медичні факультети? Бо важко? Бо зарплатня мізерна? А якщо вже вивчили, то чому поскоріш влаштовуєте їх у Польші, Чехії, Угорщині? Чому не агітуєте своє чадо бкзкоштовно лікувати таких злобних придурків як ви?

Володимир 2018-10-29 / 19:55:40
Найлегше- це свою дурь списати на лікарів. А Павлик Морозов- Крук є просто мерзотою. З такою культурою, примітивною злобністю, безграмотністю на вас чекає світле шаманське майбутнє. Хто буде лікувати навіжених придурків за таку зарплатню?

Степан Крук -ВолодимирУ! 2018-10-29 / 19:46:29
Не пудри людям мізки, недоучку! Ти намагаєшся порівняти банальну пневмонію з корєвою??? То все рівно, що рівняти хрен із пальцем! Продовбав ти пацієнта і будеш покараний недомедику!

Володимиру 2018-10-29 / 19:41:53
Щеплення робити потрібно обовязково! Від банальних пневмоній та ГРВІ щеплень нема, а діти в області помирають. В Страбічові, Володимир, не працює належним чином амбулаторія сімейної медицини, котра повинна відстежувати графік проведення щеплень. В даному випадку батьки від щепдень не відмовлялися, просто медики їх не пропонували. А це вже питання до Володимира - завідуючого сімейною амбулаторією Страбичова. І ще...Прочитай останній абзац коментаря під ніком "Сестра", може в тебе риторика щодо дебілоїдів зміниться, а може й сльоза навернеться. Якщо ти не кінчений, звичайно...

Кукі 2018-10-29 / 19:41:27
Бий дохторів, сволочі лиш гроші у людий дурят

Володимир 2018-10-29 / 19:32:08
Ти , Крук, дурак і підбурювач. Ускладнегня може дати будь- яка інфекційна хвороба. Перебіг її передбачити неможливо. Потрібно бути безсовісним дятлом щоб таку херню писати

Володимир 2018-10-29 / 19:21:39
Чому всі дебілоїди лізуть щось писати? Розуму не вистачає зробити щеплення дитині. Потім верещать й звинувачують всіх, крім свого тупого й примітивного розуму. Вчіться чомусь, бо повмираєте чк мухи. На носі дифтерія. А це вам не кір

Степан Крук 2018-10-29 / 19:14:22
Від кору ще не померла жодна людина. Смерть наступає від ускладнення кору. А тут саме цікаве: лікар обласної дитлікарні спостерігає дитину і .... впритул не помічає ускладнень, не госпіталізовує дитину, а дочікується до термінального стану. Вбив би!

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

23:23
У Мукачеві горіла закинута будівля колишньої тютюнової фабрики
11:30
У понеділок в Бобовищі на Мукачівщині вигорів гараж, а в Мукачеві – саманна "конюшня"
11:17
У Дюлі на Берегівщині горів будинок
11:49
За вихідні на Закарпатті ліквідували 7 загорань сухостою і сміття, в Нижніх Воротах врятували аптеку
10:53
У Богдані згорів будинок, у якому приймав ванну чоловік, що наглядав за власністю сусіда-заробітчанина
19:11
У Перечині вигорів цех готової продукції деревообробного підприємства
17:37
/ 1
У "наркоп'яному" зіткненні вантажівки та легковика в Заріччі одна людина загинула, ще двоє травмовані – офіційно
11:47
У Заріччі Хустського району зіткнулися легковик і вантажівка, є постраждалі
10:47
У Тересві на Тячівщині під час спалювання сміття отримали сильні опіки двоє працівників підприємства
10:39
У Липовці Хустської громади вигорів покинутий будинок біля лісу
16:53
Між Стеблівкою та Сокирницею на Хустщині Chery Amulet на швидкості врізався в дерево на узбіччі
16:41
На пожежі дачі в ужгородських Горянах отримав опіки рук 35-річний господар
16:27
/ 22
З'явилося відео з салону Audi Q5 безпосередньо перед смертельною ДТП на Слов'янській набережній в Ужгороді
14:52
У пожежі в житловому будинку в Берегові загинуло 19 котів, ще 40 врятували
11:58
У Білках горіла надвірна споруда, будинок поруч врятували
11:52
На Рахівщині відшукали заблукалого туриста, що заблукав на Говерлі. Пошуки його друга тривають
10:58
/ 4
В Ужгороді опівночі група молодиків на Audi на швидкості влетіла в дерева: двоє загинули на місці, ще троє – в реанімації
17:36
У Синевирі цілу ніч шукали 10-річного хлопчика, що втік після сварки з матір'ю
12:32
У Ясіні вогонь з надвірної споруди перекинувся на сусідську дровітню
11:43
/ 3
У Рахові жінка хотіла прийняти ванну, а загорівся будинок
22:28
У Лазах Тячівської громади через пожежу в мансарді прибудованого гаража вигорів також дах будинку
11:19
/ 2
Житель Нижніх Воріт втопився, долаючи Латорицю вбрід до свого будинку
14:02
У Мукачеві на пожежі загинув чоловік
11:00
В Ужгороді на об'їзній горів Mercedes
10:51
У Виноградівській громаді горіли "будка" в циганському таборі Підвиноградова та надвірна споруда у Виноградові
» Всі новини