На Закарпатті знищують унікальний нафтопродуктопровід (ВІДЕО)

Афера на мільярди гривень. Плюс мародерство з безсилої згоди Києва. На Закарпатті прямо зараз у всіх на очах знищують унікальний, а колись цілком таємний нафтопродуктопровід. Навіть місцеві не знали, що ходили по стратегічному об’єкту. Який був до речі у повністю робочому стані.

На Закарпатті знищують унікальний нафтопродуктопровід (ВІДЕО)

Окрім труб пиляють цілі нафтобази та резервуари. Пальне, яке залишилось там, зливають і продають

До справи про розкрадання причетна російська компанія.

Головне - всі все знають, адже з цього приводу є навіть детальне і категоричне рішення Верховної Ради.

28 жовтня 2018р.

Теги: нафтопродуктопровід

Коментарі

зоро 2018-10-29 / 20:58:39
чинуші чинуші грабите нищете державу і свій народ продаетесь за пять копійок а відповідати будете - за такі діянія треба відрубати руки -декому і голову ---коли вже будете ситі

Прокурор 2018-10-29 / 19:00:02
Феміда сліпа

точно 2018-10-29 / 18:45:31
ЙТМ! Прокуратура! Без експертиз забруднення повилазило, що вся область перекопана?!

Прокурор 2018-10-29 / 10:44:17
Нешановні Павло Павлов і Богдан Рущак! На чужий коровай - рот не відкривай!

Ддурак 2018-10-29 / 10:35:01
100% цієї труби вже викопано у Волинській та Львівській областях.
50% цієї труби вже викопано в Закарпатській області.
Думаєте кончені Павлови, Рущаки та інші не розуміють що уже в житті ніколи ця система не буде працювати?
Все вони розуміють.
Просто ці виродки вимагали і продовжують вимагати гроші за те, щоб фірма - власник могла спокійно собі викопувала своє майно.
А їх послали найух!

хенерал Гаврилюк 2018-10-29 / 09:50:23
Служу народу України!

Павлік 2018-10-29 / 07:55:40
Павлов, ану зізнайся скільки грошей просив з кілограма щоб на вашу шакальську свору відстьогували і ви припините людям які є власниками цього металобрухту мізки виносити.
Гривню чи більше з кілограма?
Хто вам платить щоб ви ходили і займалися провокаціями?
Скількох контрабандистів, перевізників нелегалів та наркобариг що продають наркоту у твоєму Березному ти впіймав? Чи може ти їх не знаєш?
Чи може страшно? Чи ти думаєш народ не в курсі для чого ви це все робите і хто все це придумав?
Чи ти думаєш канал Коломойського буде показувати те,про що його просить якиїсь « чорновоз» і наркоман Павлов?
Притомні люди так не думають і все записують...

то не всьо 2018-10-29 / 07:40:31
ще кабель мае бути до Будапешту, мідний, головной утягнути, так аби за перевалом ся не дузнали.А мож мати дармову електрику, но недовго, виключат чорти із Мацкви.

Варошу 2018-10-29 / 06:19:32
Каже що все так розікрали що нічого вкрасти. Ну ще лишився цей трубопровід і ще трохи лісу . Ну так щоб вкластися до 1 квітня.(і пошити весь народ в дурні) . Хі Хі Ха Ха.

Варош 2018-10-28 / 23:46:24
Що каже новий начальник Специфічного
Бізнесу
України Захист стратегічних обєктів їх функція .

Вуву 2018-10-28 / 23:34:31
А що каже вовка гройсман ... Шо він не в курсі ? Чи в долі ?

НОВИНИ: Соціо

17:00
/ 2
Законопроєкт про криміналізацію контрабанди завершать за кілька тижнів – Нефьодов
16:33
/ 1
В Ужгороді відбувся мітинг-реквієм зі вшануванням військовослужбовців, що захищали Дебальцівський плацдарм
16:16
/ 4
Частину валідаторів у комунальних автобусах Ужгорода можуть тимчасово вимкнути
14:30
/ 2
Закарпатський хірург, військовий медик Олександр Данилюк упорядкував книгу спогадів про бої за Дебальцеве
14:19
/ 1
В Ужгороді презентують видання відомих дослідників
13:21
/ 2
У річницю Дебальцевської битви в Мукачеві вшанували пам'ять полеглих героїв
12:27
Проєкт Стратегії розвитку Мукачівської ОТГ до 2027 року схвалили на виконкомі
12:23
У Мукачеві передбачили 2 млн грн на рік на лікування містян в інституті ім. Амосова
11:34
У Мукачеві демонтують 106 об’єктів зовнішньої реклами
11:08
В Ужгороді презентували майстерню друку слоганів і гасел за участі угорської мисткині
11:03
/ 2
Закарпатські школи мають можливість долучитися до проєкту з вивчення інфо-медійної грамотності
11:01
Ужгородській міській дитячій лікарні передали два кардіографи, придбані під час акції "Серце до серця"
10:53
В обласній бібліотеці в Ужгороді відбудеться вечір пам’яті "Небесна Сотне, Ви тепер святі…"
09:25
/ 1
Із 10 лютого у Мукачеві діють нові тарифи на водопостачання та водовідведення
02:23
В Ужгороді розслідують можливі розтрати бюджету при ремонті площі Петефі
01:25
/ 1
У Берегові "перевлаштовують" під військову частину територію колишнього ЛТП
00:48
/ 1
Закарпатці з закритою формою туберкульозу лікуватимуться у сімейних лікарів
00:37
/ 2
Уряд виділив 1 млрд 342 млн грн на ремонт державних доріг на Закарпатті у 2020 році
23:15
Судді Ужгородського міськрайсуду обрали заступником голови Бедя
19:53
/ 1
Детальний план території ужгородської "Кірпічки" обговорили на громадських слуханнях
19:22
20 лютого в Ужгороді відбудеться громадське вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні
17:16
Суттєве потепління йде на Закарпаття
16:10
/ 2
У Видричці на Рахівщині запрацювала місцева пожежна команда
13:24
Упродовж тижня на Закарпатті на гострі респіраторні інфекції захворіло 7 610 осіб
11:40
/ 2
Дикі лісові коти облюбували Чорну гору на Виноградівщині
» Всі новини