На Закарпатті знищують унікальний нафтопродуктопровід (ВІДЕО)

Афера на мільярди гривень. Плюс мародерство з безсилої згоди Києва. На Закарпатті прямо зараз у всіх на очах знищують унікальний, а колись цілком таємний нафтопродуктопровід. Навіть місцеві не знали, що ходили по стратегічному об’єкту. Який був до речі у повністю робочому стані.

На Закарпатті знищують унікальний нафтопродуктопровід (ВІДЕО)

Окрім труб пиляють цілі нафтобази та резервуари. Пальне, яке залишилось там, зливають і продають

До справи про розкрадання причетна російська компанія.

Головне - всі все знають, адже з цього приводу є навіть детальне і категоричне рішення Верховної Ради.

28 жовтня 2018р.

Теги: нафтопродуктопровід

Коментарі

зоро 2018-10-29 / 20:58:39
чинуші чинуші грабите нищете державу і свій народ продаетесь за пять копійок а відповідати будете - за такі діянія треба відрубати руки -декому і голову ---коли вже будете ситі

Прокурор 2018-10-29 / 19:00:02
Феміда сліпа

точно 2018-10-29 / 18:45:31
ЙТМ! Прокуратура! Без експертиз забруднення повилазило, що вся область перекопана?!

Прокурор 2018-10-29 / 10:44:17
Нешановні Павло Павлов і Богдан Рущак! На чужий коровай - рот не відкривай!

Ддурак 2018-10-29 / 10:35:01
100% цієї труби вже викопано у Волинській та Львівській областях.
50% цієї труби вже викопано в Закарпатській області.
Думаєте кончені Павлови, Рущаки та інші не розуміють що уже в житті ніколи ця система не буде працювати?
Все вони розуміють.
Просто ці виродки вимагали і продовжують вимагати гроші за те, щоб фірма - власник могла спокійно собі викопувала своє майно.
А їх послали найух!

хенерал Гаврилюк 2018-10-29 / 09:50:23
Служу народу України!

Павлік 2018-10-29 / 07:55:40
Павлов, ану зізнайся скільки грошей просив з кілограма щоб на вашу шакальську свору відстьогували і ви припините людям які є власниками цього металобрухту мізки виносити.
Гривню чи більше з кілограма?
Хто вам платить щоб ви ходили і займалися провокаціями?
Скількох контрабандистів, перевізників нелегалів та наркобариг що продають наркоту у твоєму Березному ти впіймав? Чи може ти їх не знаєш?
Чи може страшно? Чи ти думаєш народ не в курсі для чого ви це все робите і хто все це придумав?
Чи ти думаєш канал Коломойського буде показувати те,про що його просить якиїсь « чорновоз» і наркоман Павлов?
Притомні люди так не думають і все записують...

то не всьо 2018-10-29 / 07:40:31
ще кабель мае бути до Будапешту, мідний, головной утягнути, так аби за перевалом ся не дузнали.А мож мати дармову електрику, но недовго, виключат чорти із Мацкви.

Варошу 2018-10-29 / 06:19:32
Каже що все так розікрали що нічого вкрасти. Ну ще лишився цей трубопровід і ще трохи лісу . Ну так щоб вкластися до 1 квітня.(і пошити весь народ в дурні) . Хі Хі Ха Ха.

Варош 2018-10-28 / 23:46:24
Що каже новий начальник Специфічного
Бізнесу
України Захист стратегічних обєктів їх функція .

Вуву 2018-10-28 / 23:34:31
А що каже вовка гройсман ... Шо він не в курсі ? Чи в долі ?

НОВИНИ: Соціо

09:53
/ 1
Цьогорічний врожай персиків на Берегівщині господарів не радує
09:50
В 11-ти районах Закарпаття введений карантинний режим через різке поширення амброзії
09:21
/ 1
На Закарпатті, синхронно з румунським Марамурешом, "грантово" відремонтують дорогу від Середнього Водяного до Солотвина
09:17
У Мукачеві на лікування містян витрачено 14 млн грн
01:52
/ 4
Лікарі продовжують масово тікати із Закарпаття за кордон через низькі зарплати
01:33
На Рахівщині розбиті дороги перекрили у трьох місцях
20:45
ФОТОФАКТ. На полонинах Рахівщини рейдові бригади попереджали збирачів чорниць про відповідальність за засмічення
18:08
Нацкомісія з реабілітації виправдала 90-річного закарпатця Івана Мирона
18:01
Ужгородський національний університет впроваджує кілька масштабних еко-проектів
15:20
Торік на Закарпатті офіційно скористалися послугами туристичних організацій 25,3 тисячі осіб
14:33
На Слов'янській набережній в Ужгороді встановили обмежувачі руху
12:16
/ 1
Дві закарпатські громади отримали понад 29 млн грн на розвиток інфраструктури
11:14
/ 5
Більшість угорськомовних мешканців Берегівщини не знає кандидатів та їх передвиборчих програм
10:39
/ 1
На Тячівщині люди врятували косулю, яку на дорозі збило авто
09:33
40 мешканців села Сюрте на Ужгородщині з 50-ти, що постраждали від буревію, вже отримали матеріальну допомогу
09:29
/ 1
Врожай зернових на Закарпатті має бути не меншим торішнього
09:25
Унаслідок пошкодження газопроводу в Хусті мешканці майже сотні квартир залишилися без газопостачання
09:22
Напрацювання щодо децентралізації на Закарпатті до 1 серпня узагальнить новостворена міжвідомча робоча група
09:18
У Мукачеві завершують будівництво нового заїзду в місто
17:14
/ 1
Ясінянський лісгосп на Рахівщині успішно пройшов наглядовий аудит
15:38
Усі закарпатські ОВК – з бюлетенями для голосування
14:47
На Закарпатті 5401 виборець змінив місце голосування
14:37
Ужгород долучився до всеукраїнської акції "Мова об'єднує"
14:32
У Мукачеві почали реконструкцію дитячо-юнацької спортивної школи
13:32
/ 2
У Перечині рятувальники витягли з-під брили кошеня, що застрягло там, ховаючись від собаки
» Всі новини