На Закарпатті відзначили 74-ту річницю звільнення від нацизму (ФОТО)

У неділю, 28 жовтня, в Ужгороді відбулися урочистості з нагоди відзначення 74-ї річниці визволення України та Закарпаття від нацистських загарбників.

На Закарпатті відзначили 74-ту річницю звільнення від нацизму (ФОТО)

УВже традиційно заходи почалися на українсько-словацькому кордоні. Там у супроводі оркестру Головного управління Національної поліції у Закарпатській області ветерани, керівники краю, обласного центру, представники Збройних Сил України, правоохоронних структур та центральних органів виконавчої влади поклали квіти до підніжжя монументу «Україна – визволителям».

Потім відбулося покладання квітів до монументу «Добровольцям Закарпаття – учасникам Другої світової війни». У ході церемонії Гімн України та композиції воєнного періоду виконав оркестр Ужгородського коледжу культури і мистецтв.

Завершилися урочисті заходи на Пагорбі Слави. Там вінки та квіти учасники заходу поклали до Вічного вогню як символу людської пам’яті про загиблих воїнів-визволителів. Офіційний церемоніал озвучили постріли салютної групи обласного управління поліції та Гімн України у виконанні оркестру Закарпатської обласної філармонії.

Урочисті і пам’ятні заходи відбулися в усіх районах Закарпаття, інформує прес-служба Закарпатської ОДА.

28 жовтня 2018р.

Теги: нацизм, визволення

Коментарі

Федору 29.10.2018 / 06:00:46
А тому так відзначають, бо так "верховнаму главнакамандующему" доповіли. І ця дата і пішла гуляти по наказам і "наградньім лістам".
А згадані Вами Чоп з Соломоновом - це був совіцький collateral damage. По-нашому якби "несуттєві втрати". Довкола Чопа ще чехи були набудували укріпруьежі, доти - від мадярів готували оборону. Радянці мадяро-німців відігнали, закріпились. Порозбивали по навколішніх селах пивниці, понапивались за пабєду, вино з дворів текло з прострілених гордовів. Ось німці наліт зробили і іх тепленьких повибивали. Знову асвабадітєлям довелось організовувати атаку, брать рубєж. І знов те саме. Чоп 2-3 рази переходив. Ось Вам і затримка з місяць. "Но єта наші замйялі"

патріот 28.10.2018 / 21:54:06
Та зірка навіть не москальська, а юдейська, впроваджена як символ Червоної армії Львом Троцьким (уродженим Лейбою Давидовичем Бронштейном).

Але дивно, справді, що "декомунізатор" Москаль, що піарився на перейменуванні вулиці Леніна на Леннона, знімати цю зірку не поспішає.

Микола Уж 28.10.2018 / 21:39:34
дуже символічно Москаль біля москальської зірки кладе квіти. Може пора вже ту радянщину замінити? бо не понятно кого вшановують

федор 28.10.2018 / 18:05:01
останні населені пункти області(чоп соломоново) були зайняті радянськими військами 23 листопада 1944 -го ужгород 27 жовтня що було 28-го жовтня - питання чому відзначають 28-го теж питання може чоп і соломоново не україна

Степан Крук 28.10.2018 / 14:29:42
Два зауваження! Те, що Андріїв співає гімн: "Руку й тіло я положу за свою свободу...", - зрозуміло! Але, якого іштенема подію звільнення від нацизму та початок періоду колоніального войовничого комуністичного рашизму наші можновладці святкують і досі біля памятника "Визволителям"? Так, визволителі, чи поневолювачі???

патріот 28.10.2018 / 14:02:30
Щоь не бачу тут нардепа від БПП Ласло Брензовича, Ілдику Орос, Йожефа Борто. Може тому, що для Закарпаття то було визволення від угорського нацизму?

НОВИНИ: Соціо

17:23
Іван Чендей про діячів неорусинського руху
16:41
Нетверезого водія без посвідчення виявили патрульні в Ужгороді Фото новина
13:47
/ 1
У потязі «Чоп – Загонь» службовий пес знайшов валізу з контрабандними сигаретами Фото новина
10:43
/ 1
В Ужгороді проведуть в останню путь захисника Максима Рака Фото новина
09:04
/ 1
Школяр із Закарпаття виборов перше місце на Балтійській олімпіаді з хімії Фото новина
18:15
На Закарпатті проведуть десятки безкоштовних заходів до Міжнародного дня музеїв Фото новина
15:17
Педагог із Закарпаття став переможцем конкурсу «Учитель року – 2026» Фото новина
11:16
/ 1
На Закарпатті митники викрили схему незаконного ввезення систем зберігання електроенергії на майже 8 млн грн Фото новина
09:07
На Рахівщині медики пішки через ліс добиралися до травмованої туристки Фото новина
17:36
/ 2
Закарпатські митники викрили спробу ввезення великої партії незадекларованого одягу Фото новина
14:13
/ 2
В Ужгороді попрощалися із 22-річним захисником Денисом Дзюіним, якого тривалий час вважали зниклим безвісти Фото новина
12:31
/ 1
З російського полону звільнили двох закарпатських військових Фото новина
11:12
/ 9
СБУ та поліція проводять обшуки в Ужгородському ТЦК Фото новина
09:02
/ 1
У Чопському прикордонному загоні обрали найкращих кінологів Фото новина
18:07
/ 1
Підтвердили загибель на війні з росією захисника із Воловця Володимира Кравчука Фото новина
15:14
/ 6
На Закарпатті виявили сім’ю, де діти роками жили без школи та медичної допомоги Фото новина
11:10
В Ужгороді прощатимуться із загиблим захисником Едуардом Голяком Фото новина
10:24
/ 1
У селі Батрадь на Берегівщині прощаються із полеглим воїном Володимиром Сідеєм Фото новина
16:35
У Мукачеві військовому після служби на Донеччині провели складне лікування суглобів
14:48
На Закарпатті судитимуть посадовця комунального підприємства через забруднення земель Фото новина
14:14
/ 1
В Ужгороді планують безкоштовно ремонтувати житло ветеранам та родинам загиблих військових Фото новина
12:19
У Закарпатській обласній лікарні провели складну реконструктивну операцію пораненому військовому Фото новина
11:03
В Ужгороді 14 травня попрощаються із захисником Денисом Дзюїним Фото новина
17:27
/ 1
Службові собаки на Закарпатті винюхали наркотики, сигарети та понад 88 тисяч доларів
16:24
Закарпаття вперше приймає фінал «Учителя року» у чотирьох номінаціях Фото новина
» Всі новини