Очільником УСБУ в Закарпатській області призначено Володимира Пахнюка

Указом Президента України №344/2018 від 26 жовтня 2018 року ПАХНЮКА Володимира Васильовича начальником Управління Служби безпеки України в Закарпатській області.

Очільником УСБУ в Закарпатській області призначено Володимира Пахнюка

Відповідний документ опубліковано на офіційному сайті глави держави.

Іншим указом В.Пахнюка було звільнено з посади начальника УСБУ у Вінницькій області. Також було звільнено з посади начальника УСБУ у Закарпатській області Олега Воєводіна.

26 жовтня 2018р.

Теги: СБУ

Коментарі

Митник 2018-10-28 / 18:03:50
А кому гроші за місяць нести? Уже скоро 1-ше число. Непонятка якась.

Вуву 2018-10-28 / 17:25:26
Вичитував деякі цікаві матеріали ... Він (пахнюк) до того часу коли став очільником сбу у вінниці ... Був очільником в житимірі . І всюди за ним тягнеться шлейф з скандалами і решта всякими справами . Так що пахнюк прийійде із "запашком" . А тут другий генерал що вже "вріс" може тому що прийде сказати украйінським прислівям ... "На чужий каравай рот не роззявляй".
А по фотографійі "апетит" у пахнюка хороший.
А як воно буде ? ... То може бути і "так і сяк" . Поживем - побачим.

Пушкін 2018-10-28 / 14:22:40
Мусить це паця порозумітись з прокуратурою, інакше йому важко буде працювати. Хай не забуває, що в області 2 генерали серед правоохоронців.

Микола Уж 2018-10-28 / 14:07:37
Скорше дві причини призначення: поставити Москаля на місце і доносити Порошенку правду, бо не вірять вже Геннадію. Друга - контроль за потоками з митниці, бо кажуть шо губернатор "крисить" і не все передає на Київ а собі до карману

Гийза 2018-10-28 / 13:00:43
Треба з того почати, що розчистити авгеєві конюшні. Копнути назад у прокуратуру ті справи по ДТП і кражах, котрі прокурор нам кинув як у помийну яму. Зайнятися сепаратистами і корупціонерами прокурорами із суддями, котрі дали присягу Мадярам.

До Урсула 2018-10-28 / 11:39:18
Воєводіна просто звільнили, але йому вже працювати не потрібно. В Закарпатті він став мультимільйонером і зараз зможе офіційно отримувати пенсію в Угорщині.

Іван 2018-10-28 / 05:10:10
ЯКАСЬ КУ_РВА
ПИШЕ ПІД МОЇМ НІКОМ.
ПОПЕРЕДНЄ ПОВІДОМЛЕННЯ
Я НЕ ПИСАВ

Прокурор 2018-10-27 / 22:55:22
Буде контрабанду обліковувати чи сепарів ловити? Думаю контрабанда йому ближче.

Урсула 2018-10-27 / 14:19:42
А де Воєводіна поділи?

Васько 2018-10-27 / 14:18:41
Гаврилюку пола бритися наголо, кидь хоче лишитися

Вуйкові 2018-10-27 / 10:33:46
Тепер в нас вже два генерали . Цікава рокіровка .

Іван 2018-10-27 / 10:20:32
Дякуємо Воєводину О.В. за службу на благо Україні на теренах нашого краю! Успішу Вам та благополуччя на новому місці! Слава Україні!

Вуйко 2018-10-27 / 07:10:51
ОЦЕ МОРДА!!!!

Вуву 2018-10-27 / 05:47:53
На місце генерал - майора пахнюка у вінниці призначено його колишнього заступника олега зозулю.
"Свій до свого по своє".

Вуву 2018-10-27 / 00:27:07
Ще одна ... Досить цікава річ ... І гомер сімпсон і глашатай галас і пахнюк ... ВСІ ЛИСІ ?!$.

Вуву 2018-10-27 / 00:17:41
Господи прости ... Ще трохи і морда трісне.
А ще кажуть що лице ... Це дзеркало людини (йійі душі). Слово лице тут можна сказати з натяжкою.
Дві речі ... НА ЯКІ ВІДРАЗУ "ПАДАЄ" УВАГА.
1. ЧОГО ПРЕЗИДЕНТ ПХАЄТЬСЯ В РОБОТУ СБУ. СБУ. Це не його прорегатива призначати чи переставляти ... Чи знімати.
Для цього є ГОЛОВА СБУ ... (Якого може призначити президент ... І то є все ) ... а не робити ротацію кадрів і пхати свого носа в цю справу.
Повторюсь ... Для цього є голова сбу.
2. Призначенець ... Увага ... З вінниці. Це є свідченням того що ця особа є в команді БПП ... І є вже "перевіреною" І "В" І "ПО" кримінальних справах .
І останнє... Про що ЗМІ не написали.
Куди "пристройіли" на працю звільненого очільника СБУ ЗАКАРПАТТЯ ?
Чи часом не на місце вінницького СБУ ?

Правда 2018-10-26 / 23:08:42
Сиротка

понятно 2018-10-26 / 22:25:49
недавно були одні донецькі і всі знають чим це все закінчилось

Копча 2018-10-26 / 22:25:34
Морда-лиця начальника каже, що Закарпаття отримало високоякісного спеціаліста з отримання тіньових доходів. Вибори близько тому дядько реалізовуватиме свої "таланти" на повну, забезпечуючи високопоставлених кураторів фінансами не забуваючи й про свої інтереси.

сорри 2018-10-26 / 21:38:56
Раз з Вінниччини, значить - на вибори.

НОВИНИ: Політика

03:17
ЄС може ввести санкції проти Угорщини, Україна повинна цим скористатися – віце-президент ПАРЄ
03:11
Ректора Закарпатського угорського інституту Ілдіку Орос викликали до СБУ за зверненням одного з нардепів
18:27
/ 5
Посла Угорщини викликали до МЗС через скандальні висловлювання Орбана
06:35
/ 16
Псевдоактивіст Павлов організовує перекриття доріг на Закарпатті у трьох місцях (ДОКУМЕНТ)
06:23
/ 2
Берегівська райрада звернулася до ВР з приводу "жорстких вимог" законопроекту про мову
06:02
/ 12
Ректора угорського інституту в Берегові викликали в СБУ з приводу її заяв про "фашистські" утиски угорців на Закарпатті
17:40
/ 9
Орбан заявив, що в Угорщині "контактують з потенційними переможцями виборів" в Україні і знов згадав про "переслідування угорців"
04:20
/ 5
Хустська райрада "таємно" не виконала рішення суду про відновлення на посаді голови Пацкана
16:13
/ 1
Новий, "закарпатський" посол Угорщини почав роботу в Україні
17:14
/ 37
У Мукачівській єпархії скромно запевнили у вірності неканонічній УПЦ МП і Онуфрію
23:27
/ 46
Московське православ’я на Закарпатті як дітище МГКЄ
12:23
/ 13
Будапешт переніс видачу угорських паспортів із Берегова до угорського Кішварди – Москаль
10:18
/ 17
Голова Великоберезнянської РДА написав заяву на звільнення через розбіжності з Москалем
15:47
/ 6
Новим послом Угорщини в Україні призначений уродженець Закарпаття Іштван Ійдярто
09:32
/ 5
У Словаччині підписано подання на екстрадицію затриманого в Кошицях екс-начштабу "Правого сектора" Гласнера
17:35
/ 9
Угорщина запевняє у незмінній підтримці територіальної цілісності України
07:53
/ 9
Регіон спотикання: чи варто Україні дієвіше реагувати на мадяризацію Закарпаття?
17:38
/ 4
ЗУНР і національно-визвольний рух на Закарпатті у 1918-1919 рр.
19:07
/ 30
Про фашизм на Закарпатті
16:58
/ 11
Серед 127 нардепів, що підпали під санкції РФ, лише один закарпатець
17:32
/ 4
В Угорщині запевняють, що не мають на меті домагатися автономії для Закарпаття
04:29
/ 4
Подвійне громадянство в Україні може бути, але не для росіян – Клімкін
11:53
/ 3
Угорщина змінила скандальну назву посади "уповноваженого з питань Закарпаття"
16:09
/ 2
Політологія як хобі. Інтерв'ю
11:07
/ 8