Очільником УСБУ в Закарпатській області призначено Володимира Пахнюка

Указом Президента України №344/2018 від 26 жовтня 2018 року ПАХНЮКА Володимира Васильовича начальником Управління Служби безпеки України в Закарпатській області.

Очільником УСБУ в Закарпатській області призначено Володимира Пахнюка

Відповідний документ опубліковано на офіційному сайті глави держави.

Іншим указом В.Пахнюка було звільнено з посади начальника УСБУ у Вінницькій області. Також було звільнено з посади начальника УСБУ у Закарпатській області Олега Воєводіна.

26 жовтня 2018р.

Теги: СБУ

Коментарі

Митник 2018-10-28 / 18:03:50
А кому гроші за місяць нести? Уже скоро 1-ше число. Непонятка якась.

Вуву 2018-10-28 / 17:25:26
Вичитував деякі цікаві матеріали ... Він (пахнюк) до того часу коли став очільником сбу у вінниці ... Був очільником в житимірі . І всюди за ним тягнеться шлейф з скандалами і решта всякими справами . Так що пахнюк прийійде із "запашком" . А тут другий генерал що вже "вріс" може тому що прийде сказати украйінським прислівям ... "На чужий каравай рот не роззявляй".
А по фотографійі "апетит" у пахнюка хороший.
А як воно буде ? ... То може бути і "так і сяк" . Поживем - побачим.

Пушкін 2018-10-28 / 14:22:40
Мусить це паця порозумітись з прокуратурою, інакше йому важко буде працювати. Хай не забуває, що в області 2 генерали серед правоохоронців.

Микола Уж 2018-10-28 / 14:07:37
Скорше дві причини призначення: поставити Москаля на місце і доносити Порошенку правду, бо не вірять вже Геннадію. Друга - контроль за потоками з митниці, бо кажуть шо губернатор "крисить" і не все передає на Київ а собі до карману

Гийза 2018-10-28 / 13:00:43
Треба з того почати, що розчистити авгеєві конюшні. Копнути назад у прокуратуру ті справи по ДТП і кражах, котрі прокурор нам кинув як у помийну яму. Зайнятися сепаратистами і корупціонерами прокурорами із суддями, котрі дали присягу Мадярам.

До Урсула 2018-10-28 / 11:39:18
Воєводіна просто звільнили, але йому вже працювати не потрібно. В Закарпатті він став мультимільйонером і зараз зможе офіційно отримувати пенсію в Угорщині.

Іван 2018-10-28 / 05:10:10
ЯКАСЬ КУ_РВА
ПИШЕ ПІД МОЇМ НІКОМ.
ПОПЕРЕДНЄ ПОВІДОМЛЕННЯ
Я НЕ ПИСАВ

Прокурор 2018-10-27 / 22:55:22
Буде контрабанду обліковувати чи сепарів ловити? Думаю контрабанда йому ближче.

Урсула 2018-10-27 / 14:19:42
А де Воєводіна поділи?

Васько 2018-10-27 / 14:18:41
Гаврилюку пола бритися наголо, кидь хоче лишитися

Вуйкові 2018-10-27 / 10:33:46
Тепер в нас вже два генерали . Цікава рокіровка .

Іван 2018-10-27 / 10:20:32
Дякуємо Воєводину О.В. за службу на благо Україні на теренах нашого краю! Успішу Вам та благополуччя на новому місці! Слава Україні!

Вуйко 2018-10-27 / 07:10:51
ОЦЕ МОРДА!!!!

Вуву 2018-10-27 / 05:47:53
На місце генерал - майора пахнюка у вінниці призначено його колишнього заступника олега зозулю.
"Свій до свого по своє".

Вуву 2018-10-27 / 00:27:07
Ще одна ... Досить цікава річ ... І гомер сімпсон і глашатай галас і пахнюк ... ВСІ ЛИСІ ?!$.

Вуву 2018-10-27 / 00:17:41
Господи прости ... Ще трохи і морда трісне.
А ще кажуть що лице ... Це дзеркало людини (йійі душі). Слово лице тут можна сказати з натяжкою.
Дві речі ... НА ЯКІ ВІДРАЗУ "ПАДАЄ" УВАГА.
1. ЧОГО ПРЕЗИДЕНТ ПХАЄТЬСЯ В РОБОТУ СБУ. СБУ. Це не його прорегатива призначати чи переставляти ... Чи знімати.
Для цього є ГОЛОВА СБУ ... (Якого може призначити президент ... І то є все ) ... а не робити ротацію кадрів і пхати свого носа в цю справу.
Повторюсь ... Для цього є голова сбу.
2. Призначенець ... Увага ... З вінниці. Це є свідченням того що ця особа є в команді БПП ... І є вже "перевіреною" І "В" І "ПО" кримінальних справах .
І останнє... Про що ЗМІ не написали.
Куди "пристройіли" на працю звільненого очільника СБУ ЗАКАРПАТТЯ ?
Чи часом не на місце вінницького СБУ ?

Правда 2018-10-26 / 23:08:42
Сиротка

понятно 2018-10-26 / 22:25:49
недавно були одні донецькі і всі знають чим це все закінчилось

Копча 2018-10-26 / 22:25:34
Морда-лиця начальника каже, що Закарпаття отримало високоякісного спеціаліста з отримання тіньових доходів. Вибори близько тому дядько реалізовуватиме свої "таланти" на повну, забезпечуючи високопоставлених кураторів фінансами не забуваючи й про свої інтереси.

сорри 2018-10-26 / 21:38:56
Раз з Вінниччини, значить - на вибори.

НОВИНИ: Політика

02:55
Завтра відбудеться суд над одним із підозрюваних в організації вибуху угорського офісу в Ужгороді
04:19
/ 7
В контексті підпалу офісу ТУКЗ Клімкін закликав Угорщину усвідомити масштаб російських гібридних методів
14:12
/ 6
Основною метою підпалу офісу спілки угорців в Ужгороді було скомпрометувати "українських бандерівців" – організатор
10:28
Упродовж одного дня на Ужгородщині та у Свалявському районі в пожежах загинули чоловік і жінка
09:27
Сьогодні у Кракові – перше судове засідання у справі підпалу офісу угорського товариства в Ужгороді
12:39
/ 7
У селі на Ужгородщині за 70 млн форинтів з Угорщини відкрили Угорський дім
20:45
/ 31
Уряд Орбана вшанував солдатів, які разом з нацистами "захищали Угорщину на Дону"
19:43
/ 9
Головою Закарпатської облорганізації "Радикальної партії Олега Ляшка" обрано Володимира Шубця
17:38
У спаленому і підірваному угорському екс-офісі в Ужгороді працюватиме телеканал Ледиди-ТУКЗ
09:44
На Закарпатті потенційні учасники виборчих перегонів встановлювали зовнішню рекламу та інформаційні намети
04:29
/ 21
Польські неонацисти-підпалювачі вказали на угорський слід в підпалі офісу угорського товариства в Ужгороді
04:22
/ 64
Клоун не він
04:23
/ 23
Новорічна десакралізація влади
17:10
Завдання угорського уповноваженого міністра з питань Закарпаття ширші, ніж просто співпраця – віце-прем'єр
04:04
/ 15
Закарпатський "сірий кардинал" УПЦ МП Антоній (Паканич): Хто насправді керує Моспатріархією в Україні
06:10
/ 8
Єпископ Варсонофій: Православна Церква України на Закарпатті зараз має голос і до нього дослухаються
18:04
Порошенко прийняв вірчі грамоти у "закарпатського" посла Угорщини
02:38
/ 6
Порошенко: "Дракон", відроджений у лицарі
20:13
На Закарпатті ОПОРА зафіксувала прояви дочасної передвиборчої активності потенційних кандидатів на пост Президента
12:43
/ 1
На безкоштовні курси української для угорців Закарпаття за тиждень записались 300 осіб
00:47
/ 1
У санкційному списку РФ є 13 вихідців з Закарпаття
16:28
/ 6
Лідери угорських організацій Закарпаття назвали виконання закону щодо заборони подвійного громадянства для чиновників переслідуванням угорців
14:02
/ 13
На Хустщині за поширення забороненої комуністичної символіки депутату загрожує до 10 років ув'язнення
18:14
/ 13
Угорщина "жестово" профінансує в Берегові курси з вивчення української для угорців Закарпаття
06:27
/ 4
Волкер розкритикував блокування Угорщиною України в НАТО через закарпатських угорців
» Всі новини