Іноземця, котрий насмерть збив школярку на Ужгородщині й намагався утекти, "через хворобу" відпустили під домашній арешт (ВІДЕО)

Сьогодні під час розгляду апеляції чоловіку змінили запобіжний захід.

Іноземця, котрий насмерть збив школярку на Ужгородщині й намагався утекти, "через хворобу" відпустили під домашній арешт (ВІДЕО)

Іноземця, який насмерть збив 15-річну школярку і, покинувши машину, намагався втекти за кордон, відпустили з-під варти під домашній арешт.

У суді пояснюють: через хворобу.

Місяць тому суд першої інстанції постановив узяти підрзрюваного під варту. Однак він подав апеляцію, й сьогодні апеляційний суд змінив міру запобіжного заходу. Віднині чоловік має не покидати квартиру, яку офіційно винаймає в Ужгороді. Цілодобовий домашній арешт призначили до 15 листопада.

22 жовтня 2018р.

Теги: іноземець, школярка

Коментарі

Оля 2018-10-24 / 18:10:50
Вибачте, а чому не чути і не видно родичів, батьків загиблої? так все виглядає, ніби їм заплатили , і їх все влаштовує. Причому тут Фазикош, якщо батькам все одно, яке буде покарання? Люди, почніть кожен з себе...

Вуву 2018-10-23 / 18:28:24
Вальцман сука ... Де твойі обіцяні реформи.?

Вуву 2018-10-23 / 10:32:34
Це сором і пазор на весь світ.
Голова вищого суду ... По всьому що сталось ... повин подати у відставку.
Корупція нікуди не зникла. І ми є свідками цьому.
А чого мовчать "наші" зарубіжні партнери"" ... Ви хочете щоб украйіна впала перед путіним.?
Ви цього хочете ?

Бьодзень 2018-10-23 / 08:30:08
це пісец, де Вища Рада Правосуддя???
А, вони в темі і в долі???
Тоді все ясно.....((((

Адвокату Мишинчуку 2018-10-23 / 08:10:31
Та яма яку ти рив судді Бедьо виявилася для твоєї дружини...

njksr 2018-10-23 / 07:19:58
який протест!!! які збори???? це ж антисемітизм!!!!(((( а семіти, як і сепаратисти в Україні можуть робити все що хочуть!!!!

генерал Гаврилюк 2018-10-23 / 07:07:26
Одна надія на активістів і на Бога. Будем надіявся, Бог дасть, що все буде вирішено позитивно.

Їх честь 2018-10-23 / 06:52:19
Гроші не пахнуть.

Віталій Грегор 2018-10-23 / 00:23:03
Закарпаття УВАГА! Дівчину вбито, а її вбивцю відпустили додому!!!
Збір всіх небайдужих біля апеляційного суду на вул.Довженка,7 о 14:00 у вівторок 23 жовтня. Приходіть і повідомте всіх, хто не згодний із цим вбивчим кривосуддям і круговою порукою, якою очолює в суді недоброчесна пані Фазикош.
Дослівно із Фейсбук обурених заарпатців:
"
Шановні ужгордці, думаю всі пам’ятають історію коли у вересні цього року громадянин Ізраїлю біля села Нижнє Солотвино збив насмерть 15 річну дівчину та втік з місця ДТП. Згодом його з супутницею затримала поліція на КПП Чоп під час спроби перетнути кордон України. При цьому він кинув авто на якому збив дівчину та попросився до іношої автівки щоб їх перевезли через кородон до Угорщини. Іншими словами він поза будь яких сумнівів намагався втекти після злочину з України щоб не нести за це відповідальність. Його суд взяв тоді під варту. Він подав апеляцію - мовляв що він хворий (стандарта тема) та сьогодні апеляційний суд його відпустив під домашній арешт.

Я колись жив багато часу в Ізраїлю і ось що скажу: якщо б там місцевий мешканець (ВЖЕ НЕ КАЖУЧІ ПРО ІНОЗЕМЦЯ) збив людину насмерть та втік з місця ДТП, то жодної мови про домашній арешт бути не могло.

 А У НАС ЛЮДИНА ЯКА ВТЕКЛА З МІСЦЯ ДТП, НАМАГАЛАСЯ ПЕРЕТНУТИ КОРДОН вийшла під домашній арешт!!! Яка б там «хвороба» не була, практично впевнений що там має місце підкупа. Це могла бути дитина будь кого з вас. Таким «суддям» не місце в суді. 
Я ось що пропоную - зібратися на мітинг біля апеляційного суду з вимогою звільнення судді. Це складна процедура, але щоб це сталося треба до цього привернути увагу основних ЗМІ України щоб це дійшло до Києва. Якщо згодні на мітинг біля суду, то ставте +. А якщо ні, то висновок простий - наше суспільство ніщо вже не врятує…

PS. Багато людей готові вступитися за загиблу дівчину. Завтра біля апеляційного суду зберемося о 14:00 м. Ужгород; вул. Довженка, 7
PSS. Суд каже що його за хворобую не можут тримати. А я думаю що він заплатив кому треба і його відпустили. Потім скажуть що він ще більше захворів та треба на лікування до Ізраїлю. Якщо він собака такий хворий, то чому вдома в Ізраїлю не залишився, а поїхав в Україну? Я взгалі ніколи не чув (навіть уявити не міг) що скоївши смертельне ДТП, спробувавши втекти, ще будучи іноземцем при цьому можна вийти під домашній арешт.

Та так 2018-10-23 / 00:06:25
Бабкі роблять чудеса!
Іноземця під домашній арешт? Де , і яка логіка.
Відпустять , і шукай вітра в полі, інтерпол розшук, та всі плювали на вас , на нас , із 30 поверху

петро 2018-10-22 / 22:59:27
це вже повний пиздець що роблять теперішні чиновники

Ужгородець 2018-10-22 / 22:04:06
Завтра мітинг біля Апеляційного Суду на 14:00.
вул.Довженка 7. В групі Ужгород пишуть. Вже 70 чоловік іде!
Судді Фазикош і Мишинчук!!!

Грегору 2018-10-22 / 21:16:01
Це ваш зірковий час. Розкручуйте в змі! Пишіть скарги! Чим більше розголосу тим краще. Здається Ганна Василівна таки оступилася.Вона ж цивілістка, а від жадібності полізла у кримінал.

ужгородець 2018-10-22 / 20:46:09

Читаю тут коменти запеклих диванних "активістів" ("Няньо", "справедливість", "до справедливості") і розумію, що саме із-за таких тролів прості люди вважають, що виходити на вулиці - це ганьба.

Саме таки "непримиренні" формують в Інеті негативний імідж любого протесту владі.
Чесно, так і хочеться сказати, що ж ви самі не вийдете на протест? Вас вже троє!
Оголосіть на ЗО збір небайдужих (де і на яку годину), у ФБ опублікуйте пост своїм друзям (можете кожному в Месенджері), те саме зробіть по телефону повідомленням (у Вайбері, Ватсапі) і, я впевнений, що, мінімум, НЕ ПРОПЛАЧЕНІ люди (ваші знайомі та родичи) до вас точно підтягнуться.

А так... Як на мене, дешево, тупо і підло гратися на показуху "у підтримку" на біді людей.

Віталій Грегор 2018-10-22 / 20:41:52
Реальний діагноз - корупція. Голова суду Фазикош "порішала", ось і реальна причина. Треба ж відкуплятись від ВККС за "порішану" переатестацію, всупереч негативному висновку спецоргану Громадської ради доброчесності, яка визнала її невідповідною займаній посаді

Аморович 2018-10-22 / 20:04:19
Закон є закон! Суд виносить своє рішення іменем України!

Олександр 2018-10-22 / 20:01:00
Цій державі гаплик!

Прокурор 2018-10-22 / 19:53:19
Прокуратура висловлює велике занепокоєння і стурбованість

До справедливості 2018-10-22 / 19:51:30
Які там активісти? Їх це не цікавить! Батьки дівчинки ж не заплатять їм. Вони ніякі не громадські активісти, а свої власні шкурні активісти.
Чи може прокурор області напише на Фазикошку у ВРП скаргу? Хм... А слабо? У неї гроші є.

Давид Маркович 2018-10-22 / 19:43:41
«Подобно тому, как можно со спокойной совестью убить дикого зверя и завладеть его лесом, также можно убить или изгнать гоя и завладеть его имуществом. Имущество не-еврея подобно покинутой вещи, его настоящий владелец еврей, который первый ее захватит».
(Baba Bathra, folio 54, b; Choschen Michpot, 156, 1)

НОВИНИ: Кримінал

05:27
Прикарпатець, що завдав смертельні травми закарпатці, чекатиме на вирок суду в СІЗО
11:33
На Закарпатті українець намагався незаконно перемістити авто через кордон
11:05
На Перечинщині п'яний чоловік після сварки з жінкою, тікаючи від поліції, врізався в огорожу
04:55
У Виноградові зіткнулися легковик та мікроавтобус
16:14
На Закарпатті службовий собака на кордоні знайшов у сховку автівки 300 набоїв
13:21
/ 2
На Іршавщині нетверезий водій ВАЗу врізався в мікроавтобус, а на Перечинщині "п'яний" Міtsubіshі перекинувся в кювет
11:50
На Закарпатті контрабандисти втекли від прикордонників, покинувши 6 тисяч пачок сигарет
11:45
На Закарпаті не пропустили через кордон чоловіка з підлітком із підробленими документами
11:40
/ 1
На Виноградівщині під час спільної пиятики син побив дерев'яною палицею та порізав ножицями свого батька
11:33
/ 11
За фактом підпалу в Ужгороді двох автівок екс-керівника обласного УСБУ розпочато кримінальне провадження
09:17
/ 8
В Ужгороді горіли дві автівки екс-керівника облуправління СБУ часів Януковича
09:05
За організацію незаконного грального бізнесу судитимуть адміністраторку ігротеки у Мукачеві
19:07
/ 6
На Виноградівщині взяли під варту продавця канабісу
17:34
На митниці на Закарпатті в українця конфіскували 25 тис євро, які він хотів незаконно провезти через кордон
14:58
В Ужгороді водій Skoda Fabia травмував 8-річного хлопчика на "зебрі" й утік
10:51
На Свалявщині п’яний водій скоїв ДТП на краденій автівці
10:06
На Закарпатті після втечі контрабандиста знайшли 12 покинутих пакунків сигарет
03:07
У Мукачеві в ДТП постраждав мотоцикліст
01:10
/ 1
"Розстріляні" Іваном Волошиним депутат і активіст звернулися до Луценка з приводу бездіяльності в "коронній" справі (ДОКУМЕНТ)
00:20
/ 3
На Ужгородщині контрабандисти намагалися доправити сигарети до Угорщини безпілотником
17:49
/ 2
СБУ заблокувала на Закарпатті канал незаконного переправлення нелегалів з території РФ до ЄС
16:54
На Свалявщині ВАЗ з'їхав на узбіччя й перекинувся, травмувалися водій та пасажирка
13:35
Закарпатець намагався перетнути кордон у ПП "Лужанка" з паспортом кума
11:03
/ 3
На митниці на Закарпатті з початку року вилучили понад 49,8 тисяч таблеток і близько 7 кг прекурсорів і наркотиків