"Ти зможеш, якщо я зміг" – захід для вихованців обласних соціальних закладів для дітей провели спортсмени Закарпаття (ФОТО)

У четвер, 18 жовтня, у м. Ужгород на базі ОК ДЮСШ ФСТ «Динамо» відбувся захід «Ти зможеш, якщо я зміг» для вихованців обласного притулку для дітей (смт Батєво Берегівського району) та Закарпатського центру соціально-психологічної реабілітації дітей (м. Свалява).

"Ти зможеш, якщо я зміг" – захід для вихованців обласних соціальних закладів для дітей провели спортсмени Закарпаття (ФОТО)

Закарпатські спортсмени провели для дітей показове тренування з фехтування та греко-римської боротьби.

Ініціативну реалізували обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та Служба у справах дітей Закарпатської облдержадміністрації.

На кілька годин друзями та наставниками для діток стали фехтувальники і тренери Гейза Оремуш і Артем Матявосов, тренер з греко-римської боротьби Сергій Черняхов. Гостям спортсмени розповіли і продемонстрували ази мистецтва володіння шаблею, шпагою та рапірою, а також показали, як можна загартовувати свої тіло та дух за допомогою спорту.

Діти й самі випробували себе у якості фехтувальників, а асистували їм у цьому вихованці ДЮСШ. І спортивний інвентар, і спеціальна форма, і сам благородний вид спорту, з якого Закарпаття виховало чимало чемпіонів, викликали у дітей неабиякі цікавість і захоплення.

Кожному маленькому учаснику заходу організатори вручили пам’ятні сувеніри, які нагадуватимуть їм, що вони можуть боротися і здобувати перемоги, повідомили Закарпаття онлайн в прес-службі Закарпатської ОДА.

19 жовтня 2018р.

Теги: спортсмен, реабілітація, притулок, шпага, рапіра

НОВИНИ: Соціо

09:12
В Ужгороді попрощалися з полеглим солдатом Михайлом Швандою Фото новина
20:49
В обласній бібліотеці імені Федора Потушняка презентують книжки про Карпатську Україну
17:42
/ 1
У Довгому прощатимуться з 25-річним Героєм Василем Бабинцем, який півтора року був зниклим безвісти Фото новина
15:54
Підтвердили загибель 30-річного захисника із Оленьова на Мукачівщині Едуарда Фейси Фото новина
13:15
У Мукачеві медики пішки через ліс діставалися до травмованого підлітка Фото новина
12:21
/ 7
Уряд погодив створення нового університету на Закарпатті
18:31
/ 1
На кордоні Закарпаття викрили двох чоловіків із підробленими документами
10:59
/ 2
В Ужгороді попрощаються із полеглим захисником Андрієм Жабським Фото новина
10:13
В Ужгороді нетверезий водій скоїв ДТП з припаркованим авто Фото новина
19:24
/ 8
В Оноківцях, на Ужгородщині, руками "чорної землевпорядниці" віджимають ділянку в родини ветерана ЗСУ – блогер
18:42
Львівські лікарі врятували 8-місячну дитину із Закарпаття Фото новина
16:20
У Мукачеві попрощаються з полеглим захисником Віталієм Шелембою Фото новина
11:12
/ 1
У Виноградові попрощалися з полеглим на війні захисником Василем Котобеєм Фото новина
09:32
/ 1
На Закарпатті спіймали на гарячому палійку сухостою Фото новина
16:08
На Закарпатті від початку року сталося 76 пожеж в екосистемах
13:44
В Ужгороді п’яна водійка на Kia спричинила ДТП Фото новина
11:17
/ 2
На Закарпатті за два місяці зафіксували понад 250 митних порушень
18:19
/ 1
На КПП «Тиса» дві закарпатки намагалися перевезти сигарети під одягом Фото новина
16:17
/ 1
З російського полону повернулися 14 закарпатських військових
14:11
Туристично-пізнавальний тур «Подорож на гору Костирівка» Фото новина
13:42
«Пригоди у лісовій країні»: екологічний квест для дітей у Шахтинському лісі Фото новина
11:17
В Ужгороді попрощалися з полеглим на війні з росією захисником Борисом Тараненком Фото новина
18:58
Помер військовий із села Тросник на Берегівщині Андрій Мокар Фото новина
16:12
/ 2
З російського полону повернулися троє закарпатських захисників Фото новина
13:40
На війні з рф поліг захисник із села Підплеша на Тячівщині Іван Микулянець Фото новина
» Всі новини