В Ужгороді відбулися обласні урочистості до Дня захисника України (ФОТО)

У неділю, 14 жовтня, на Закарпатті проходили урочистості до Дня захисника України.

В Ужгороді відбулися обласні урочистості до Дня захисника України (ФОТО)

Головні заходи розгорнулися на площі Народній в обласному центрі. Перед будівлею Закарпатської облдержадміністрації вишикувалися військові Збройних Сил України, Національної гвардії України, рятувальники Державної служби з надзвичайних ситуацій, правоохоронці Національної поліції України та Державної прикордонної служби, ліцеїсти Закарпатського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою ім. Героїв Красного поля. Усі присутні в режимі онлайн-трансляції з великого екрану долучилися до святкування на Софійській площі в Києві, де Президент України Петро Порошенко привітав всіх зі святом Покрови Божої матері, з Днем захисника України.

Глава держави привітав усіх зі змінами у військових статутах, які узаконили народне вітання «Слава Україні!», яке від столиці луною озвалося і на головній площі Закарпаття.

У рамках святкування закарпатські військові ліцеїсти дали урочисту клятву бути вірними і самовідданими у захисті своєї країни.

Після офіційної частини свята з центральної площі Закарпаття у супроводі оркестру рушила велелюдна хода до Пагорбу Слави. Там учасники заходу поклали вінки та квіти до Вічного вогню й могил воїнам, що віддали життя, захищаючи суверенітет України. Вперше відбулося покладання квітів до новозбудованого Меморіалу загиблим бійцям АТО.

Одночасно з урочистими заходами представники військових підрозділів та правоохоронних структур розгорнули експозицію зразків військової техніки та озброєння. Від самого ранку усі бажаючі мають можливість ознайомитися зі спецтехнікою та устаткуванням, бойовими машинами, стрілецькою зброєю, оптичними приладами та безпілотними літальними апаратами, які використовують при виконанні службових завдань поліцейські, рятувальники, прикордонники, військовослужбовці, повідомили Закарпаття онлайн у Закарпатській ОДА.

14 жовтня 2018р.

Теги: захисники, військові, воїни

Коментарі

Віталій Грегор 15.10.2018 / 20:44:47
ці знакові для українського народу дні та професійне свято для її справжніх захисників псують та ганьблять такі антиукраїнці як брехач-пристосуванець Гена Москаль та Михайло Рівіс, який назвав визвольну російсько-українську війну на Донбасі - громадянською,

Вуву 15.10.2018 / 15:14:24
А перед тим були хунські окупанти ... А перед тим чеські та знов мадярські а пак австріцькі . І всі були окупанти.
Ну і вот ... Нема в нас ще усвідомлення ...... Лиш в одного дописувача знайшлося.

Степан Крук 15.10.2018 / 09:49:24
Дивлюся на ті два жалюгідні "коменти" та й думаю: нема ще усвідомдення в пересічних громадян тієї величезної значимості боротьби нашого війська та всього українства з підступною, кровожадною та підлою москальською ордою. Це синдром раба, котрого наш народ ніяк не може позбутися! Нема розуміння того,що в 1945 році на нашу землю прийшли не визволителі, а окупанти. Бо визволитель приходить і уходить восвоясі, а окупант залишається та навязує свої правила, свою ментальність, свою мову поневоленому народу. Але історія все розставить на свої місця! Слава воїнам українського війська! Слава Україні!

мирон 15.10.2018 / 06:11:46
Правельно, наших бойцов-героев 1941-1945 должны помнить все и везде.Слава гвардейскому полку.

Вуву 15.10.2018 / 05:07:15
Ци нико не видить ош на будинку (послідньоє фото) сорвало кришу ... Та цілий угол скоро отвалиться. Тать стільки людей ходить в ода. Но да. Там всі заняті фестивалями.

НОВИНИ: Соціо

16:25
/ 7
Ужгородські депутати не підтримали мораторій на затвердження нових детальних планів міста
14:27
Ужгородська міськрада виділила 1,6 млн грн на поштові марки для податкової Закарпаття
12:06
/ 2
Через суспільний резонанс мер Ужгорода зняв з розгляду частину "інфраструктурних" проєктів рішень по землі Фото новина
11:12
/ 1
У п'ятницю в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Сергієм Готрою Фото новина
15:07
У ПП "Чоп", "Ужгород" і "Дякове" тиждень перевірятимуться автомобільні ваги, тому можливі затримки
11:15
/ 2
У четвер в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Чобо Даковим Фото новина
03:06
Перші маршрути поїздів євроколією з Ужгорода будуть до Будапешта, Відня та Кошиць Відео новина
00:03
/ 3
На Сумщині поліг Іван Скоблей з Греблі на Хустщині Фото новина
15:38
/ 2
В Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Віктором Чинадієм Фото новина
11:07
/ 1
На Харківщині поліг Михайло Попович з Текова Королівської громади Фото новина
15:26
/ 1
На Сумщині поліг Михайло Іваньо з Виноградова Фото новина
12:35
Поки 73-річна власниця пішла за покупками, в Ужгороді горів її будинок Фото новина
04:11
14 квітня на Закарпатті оголошене Днем жалоби за жертвами російських ракетних ударів по Сумах
02:58
На війні з росією поліг Василь Богаш з Черни Королівської громади Фото новина
03:03
Попри будівництво євроколії на дільниці Чоп – Ужгород, пасажири з Одеси, Полтави та Кременчука зможуть дістатися Ужгорода
16:12
/ 16
В Ужгороді відкрили 23-й в Україні з початку повномасштабного вторгнення McDonald's Фото новина
05:33
/ 7
Селищний голова Дубівської ОТГ Каганець втік від громади, яка вимагала зупинити незаконне будівництво ГЕС Фото новинаВідео новина
04:57
/ 1
На Донеччині поліг Петро Бойко з Білок Хустського району Фото новина
02:01
/ 2
У Вільшинках на Ужгородщині попрощаються з Іваном Ганичем, який 3 роки захищав Україну Фото новина
17:20
Петиція про створення парку "Чорні озера" в Ужгороді достроково назбирала необхідну кількість за 5 днів
03:05
З початку року мукачівський замок "Паланок" відвідали майже 22 тисячі туристів
19:51
/ 3
Львівський експрокурор Ільницький, що влаштував гучне весілля і переховувався у тещі на горищі, прилаштувався у ТЦК на Закарпатті
18:18
/ 1
На війні з росією поліг Андрій Слищенко з Горбка Мукачівської громади Фото новина
11:37
/ 2
У п'ятницю в Ужгороді попрощаються з полеглим захисником Мирославом Лукачем Фото новина
03:31
/ 6
Автодорогу для "Вітропарків" у пралісах "Ужлісу" будуватиме компанія, пов’язана із родиною мера Ужгорода Андріїва Фото новина
» Всі новини